Sari la conținut

Samira🔞hot poze reale 100% �


Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Acum am venit de la respectiva,poze reale,e mega-bunaciune,nu cred ca exista comparatie in Pitesti pentru ea.

Locatie la Metropol.

Despre actiunea in sine nu dau multe detalii,decat ca in pozitia capra,priveliste incredibila:)

Note:

Aspect 10+(corp superb,1.84m,bruneta,ochi albastri)

Oral:9

Normal:10

Halatul 100ron/1 nr O/N protejat

Face si oral nep.si anal pro. Cost 50 extra.

Precizare,pozele o dezavantajeaza.

  • Like 5
Link spre comentariu

Zici ca e barbat ....

 

Mie unu mi se pare chiar buna, ba chiar daca face si treaba calumea cum a zis desfrantu mai jos , eu zic sa tinem de ea <3 

Acum am venit de la respectiva,poze reale,e mega-bunaciune,nu cred ca exista comparatie in Pitesti pentru ea.

Locatie la Metropol.

Despre actiunea in sine nu dau multe detalii,decat ca in pozitia capra,priveliste incredibila:)

Note:

Aspect 10+(corp superb,1.84m,bruneta,ochi albastri)

Oral:9

Normal:10

Halatul 100ron/1 nr O/N protejat

Face si oral nep.si anal pro. Cost 50 extra.

Precizare,pozele o dezavantajeaza.

 

 

Uliuu, multam de informatie. De n-o urc pe pereti , mare mirare <3 

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in lume
  • Oras:Undeva in lume

Salutare futăcioșilor! Astazi i-am facut o vizita domnitei în urma unei programari telefonice pentru doua finalizari de sex anal. Ajuns la locul cu pricina, o camera la hotel Metropol am ramas fara cuvinte cand m-a intampinat o printesa de femeie (bruneta, 1,84 inaltime, ochii albastrii, niste sani frumosi, un fund mare si numai bun de futut, exact ce visam eu si o piele perfect bronzata) foarte sumar imbracata (niste bikini albi). Dupa cum am spus venisem pentru doua numere de sex anal pentru care am dat 200 ron la inceput, am plecat la dus, unde nu am avut prosop si, cand am revenit in camera, domnita ma astepta pe pat.

 

De aici dispare si magia intalnirii care s-a dovedit a fi o mare teapa.

 

Am inceput sa ii sarut corpul si imi spune ca se gadila (pe picioare, pe abdomen, pe sani, pe spate), iar FK nu face.

 

Si-a scos bikini si am vrut sa profit de ,,comoara,,  din chiloteii ei, din nou ghinion; si pe acolo se gadila.

 

Juniorul fiind excitat, fata imi spune ca ar fi bine sa imi puna un prezervativ si sa incepem aventura. Zis si facut, a folosit lubrifiant, a pus un prezervativ, a folosit lubrifiant si pentru anusul ei si cand sa o penetrez din nou ghinion. De data asta mi-a zis ca e prea groasa si ca o doare. Sa nu credeti ca sunt vreun TERENTE, ba din contra. Am inceput sa masez usor zona pentru a se relaxa si cand am incercat din nou, tocmai cand credeam ca voi intra fata se retrage si imi spune din nou ca e prea groasa, ca o doare, si ca nu ar vrea sa mai incerce.

 

Imi propune un sex normal cu ea capra, insa eu imi doream altceva, dar am acceptat pana la urma. Aici alte surprize neplacute, dupa penetrare, iar incepe fata sa se eschiveze ca e prea groasa si ca e prea dureros pentru ea. Din nou incerc, din nou aceeasi scuza si povestea se repeta pret de 15-20 de minute. Pana la urma reusesc sa o penetrez, dau de 2-3 ori din cur si fiind excitat la maxim termin in balonas. Merg la dus pentru igienizare, apoi merge si ea si cand se intoarce ma intreaba daca ma deranjeaza daca isi aprinde o tigara. Stam la povesti pana cand termina tigara, iar apoi ii cer sa imi faca un sex oral pentru a-l inviora pe junior si din nou imi spune ca nu face ca e prea groasa si ca o sa o doara gura. Mai trece ceva timp in care am incercat sa o conving sa imi faca un oral, apoi imi spune ca a trecut o ora si ca trebuie sa plec.

 

Concluzii:

 

Aspect fata: superba, nota 10+

 

Atitudine : sub orice critica, regret ca am fost la ea. practic  am dat 200 ron ca sa stau in pat langa ea. nota 1

 

Gfe: inexistent

 

Oral: inexistent

 

Normal: destul de stramta, dar ce s-a intaplat acolo nu se poate numi sex. Nota 4

 

Anal: sa zic ca a fost doar o penetrare partiala. Nota 2

 

De revenit: eu unul niciodata

 

De recomandat: doar daca nu aveti pe ce cheltuii 200 ron si asta doar daca va doriti sa stati in pat langa o tipa care, dupa parerea mea, arata mai bine ca in poze.

 

Mi-a zis ca mai sta doar 2 zile si pleaca la Bucuresti.

 

  • Like 4
Link spre comentariu

Atâta timp cât tu mi-ai spus la telefon ca ai penisul de 16 cm , automat ca am spus ca este Ok pentru mine(chiar este mică ) . Dar la fata locului când vi și văd ca dimensiunea la "cap" este mai mare de 3 ori , asta nu înseamnă ca este vina mea și sunt eu aia nebuna ! Ești singurul din atâția clienți care au venit și au plecat nemulțumiți ...nu știu cum se poate asta numai la tine ..și din câte văd și singurul negativ aici.

Părerea mea : Daia te-au și refuzat atâtea fete , și sincer o și meriți ! Pentru ca așa cum eu dau detaliile mele la telefon despre tot ce înseamnă "sex" așa și eu la rândul meu vreau detali in așa fel încât sa nu te fac sa vi degeaba !! O zi buna .

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Atâta timp cât tu mi-ai spus la telefon ca ai penisul de 16 cm , automat ca am spus ca este Ok pentru mine(chiar este mică ) . Dar la fata locului când vi și văd ca dimensiunea la "cap" este mai mare de 3 ori , asta nu înseamnă ca este vina mea și sunt eu aia nebuna ! Ești singurul din atâția clienți care au venit și au plecat nemulțumiți ...nu știu cum se poate asta numai la tine ..și din câte văd și singurul negativ aici.

Părerea mea : Daia te-au și refuzat atâtea fete , și sincer o și meriți ! Pentru ca așa cum eu dau detaliile mele la telefon despre tot ce înseamnă "sex" așa și eu la rândul meu vreau detali in așa fel încât sa nu te fac sa vi degeaba !! O zi buna .

Samira draga, permite mi sa ma bag si eu in discuție, cu toate că nu te cunosc, dar, după ce am citit nici prin gând nu.mi trece să pierd vremea cu femei ca tine!!!

Ref la ce ai scris mai sus, dacă respectivul, avea pula mare, trebuia să.l refuzi imediat, așa ar fi fost corect. Dar, ce mai e corect, în lumea asta!!!??? Tu ti.ai luat banii si ai mai tepuit încă unul... te felicit!!!

Vezi tu, de aceea eu, până acum nici nu te am contactat si curvele de genul tau, chiar nu ar trebui băgate în seamă.

Încearcă să meditezi ca aceasta atitudine infecta a ta, nu o "reusesti" cu toți și poate ti o "furi" si tu!

Te pup!

 

...poate chiar o să te contactez, să văd cât de bine arăți...!!!!!

  • Like 4
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Samira draga, permite mi sa ma bag si eu in discuție, cu toate că nu te cunosc, dar, după ce am citit nici prin gând nu.mi trece să pierd vremea cu femei ca tine!!!

Ref la ce ai scris mai sus, dacă respectivul, avea pula mare, trebuia să.l refuzi imediat, așa ar fi fost corect. Dar, ce mai e corect, în lumea asta!!!??? Tu ti.ai luat banii si ai mai tepuit încă unul... te felicit!!!

Vezi tu, de aceea eu, până acum nici nu te am contactat si curvele de genul tau, chiar nu ar trebui băgate în seamă.

Încearcă să meditezi ca aceasta atitudine infecta a ta, nu o "reusesti" cu toți și poate ti o "furi" si tu!

Te pup!

 

...poate chiar o să te contactez, să văd cât de bine arăți...!!!!!

Eu NU....100%

Baftă tie!!!

  • Like 3
  • Minus 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...