Sari la conținut

Andreea noua in orașul tău ‼️Poze reale 100% ❤️❤️


Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Sincer Mihai nici nu ma voi chinui sa îți răspund , daca atât te duce mintea asta este , spune-mi te rog , nu crezi ca esti in plus aici , uite ca eu nu accept toate mărimile , care este problema ta , esti asa frustrat ?

👿👿👿

Link spre comentariu
Vizitator daniel031285
Reputație: 0

draga Andreea nu este corect cum gandesti tu . ai anunturile.pe publi cu TOTAL etc etc fara sa specifici ca tu si la normal ai probleme . cu nu stiu ce dotari . acuma pe bune daca intr o zi iti vin 10 insi din ei unu doi cu 15 si restu cu 19 20 ce faci doar paia 2 ii primesti ?? sau in ziua aia ii iei pe.toti si a doua zi faci ca atunci cu mine ? sa fim seriosi au dreptate baietii ori lucrezi cum scrii anuturile ori scrie anunt ca primesti dotari maxim de 15 si fara anal . pe bune acu mai ales ca m am purtat super ok cu tine tot tu cu gura mare .dar nah asa sunteti voi cate unele . asa ca baietii mai dotati cautati nene in alte parti unde chiar se face ce se scrie in anunt ;)

Link spre comentariu

Bai băiatule te rog frumos sa te potolesti esti singurul care are probleme de aici , hai dai drumul si stresează pe altcineva in anunț am specificat ca am himen elastic , du-te la nebunii si lasă-ma pe mine in pace , nu faci decat sa ma indispui , vrei sa scriu un roman întreg pe Publi24 restul detaliilor le dau la telefon , hai pa

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator daniel031285
Reputație: 0

frate sharky e ok pana cand o ia braila sau e ok cu dotari mici poate tu te incadrezi nu stiu . si linisteste te fetito nu te mai ambala asa ca nu ti sta bine . bafta iti doresc desi latri mult.si prost . bafta inca o data si tie si lu sharky

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Bine ai venit pe forum Andreea!

Daca tot ti-ai facut cont aici,fa o descriere a ta(inaltime,greutate,varsta) si a serviciilor tale.

Si sfatul meu e sa nu mai intri in polemici.

Succes!

Cu "polemica" se castiga clientii cateodata !!! :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Cu "polemica" se castiga clientii cateodata !!! :laugh2

Nu sunt de acord cu tine Cata.Clientii se castiga printr-un marketing bun,servicii de calitate si un raport pret-calitate bun,fara polemici si discutii inutile. :hihat

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Bine V-am găsit , sigur voi face cand prind mai mult timp liber , contul l-am făcut special ca sa ii răspund acelui individ altfel nu aveam, dar va voi face pe plac si voi scrie ce doriți sa stiti

Bine ai venit Andreea!

Eu, unul doresc sa vad poze reale cu tine (sa nu imi spui ca, confirmi cu nu stiu ce tatuaj!!!  :laugh2 ), ce servicii oferi (in special daca faci CIM), locatia si un program de lucru orientativ.

Cam atat pt inceput.

Bafta multa! :hug1

Link spre comentariu

Băietiiiiii nu am timp sa stau sa pun poze si alte alea , pozele sunt recent făcute , cât despre servici găsiți pe publi 24 sau daca nu sunați-ma , nu va supărați dar chiar nu am timp sa fac ce îmi cereți voi , cât despre poze SUNT REALEE , durează foarte mult sa stau sa scriu chiar totul aici , ne auzim la telefon 😘💋😘 😘😘nu va supărați !!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...