Sari la conținut

Andreea noua in orașul tău ‼️Poze reale 100% ❤️❤️


Postări Recomandate

Dragi mei , ofer servicii totale , oral , normal si anal , totul este protejat si doar protejat.

Accept mici fantezii anilingus , cunilingus , fin corporala , masaj de relaxare , masaj erotic , dus impreuna , sarutari corporale si mângâieri .

Pretul pentru o finalizare este de 100 de lei , iar pentru o ora este de 200 , analul se plătește separat 50 de lei .

Nu accept finalizare orala sau faciala.

Sunt sociabila , discreta si o fata cu bun simt , nu grebesc pe nimeni niciodata si cred ca v-ati dat seama si din recenzii altceva nu stiu ce pot sa va mai spun , dominarii nu fac , gfe mai putin !!

Majoritatea sunt mulțumiți de servicile mele chiar daca fac protejat si oralul acum depinde de voi daca vreti sa veniti la mine sau nu avand in vedere serviciile mele!!

Aaaa si mai este ceva , sunt f f stricta cu igiena asa ca aveti grija , daca mai aveti intrebari va voi raspunde

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Dragi mei , ofer servicii totale , oral , normal si anal , totul este protejat si doar protejat.

Accept mici fantezii anilingus , cunilingus , fin corporala , masaj de relaxare , masaj erotic , dus impreuna , sarutari corporale si mângâieri .

Pretul pentru o finalizare este de 100 de lei , iar pentru o ora este de 200 , analul se plătește separat 50 de lei .

Nu accept finalizare orala sau faciala.

Sunt sociabila , discreta si o fata cu bun simt , nu grebesc pe nimeni niciodata si cred ca v-ati dat seama si din recenzii altceva nu stiu ce pot sa va mai spun , dominarii nu fac , gfe mai putin !!

Majoritatea sunt mulțumiți de servicile mele chiar daca fac protejat si oralul acum depinde de voi daca vreti sa veniti la mine sau nu avand in vedere serviciile mele!!

Aaaa si mai este ceva , sunt f f stricta cu igiena asa ca aveti grija , daca mai aveti intrebari va voi raspunde

 

Esti the best!Sper sa te prind de data asta! :kiss3 

Link spre comentariu

asa ceva este imposibil , sa suni pentru un apartament cu 3 camere de acum 1 saptamana, sa vii de la 300 de km si sa te trezesti intr-o garsonieră confort 1 defapt si sa mai ceri si 300 de lei pe zi este de-a dreptul strigător la cer asa ceva nu se poate , chiar este toata lumea neserioasă in acest oras!!!!!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...