Sari la conținut

Ce voiai sa devii cand vei fi fost mare?


Postări Recomandate

  • Oras:Valhalla
  • Oras:Valhalla

Si acum, daca te atrenezi un timp si iei si lectii de muzica, poti deveni un muzician talentat, zic eu!

 

Hai succes! Dupa, vin la concertul tau! :)

Daca imi pui partitura in fata ma uit ca talambu, ar trebui lectii, macar sa invat teoria. Eu cant ce simt si dupa ureche.

Poftim si asculta si dupa vezi tu daca merita banii de concert :) Mersi fain de incurajari  :beex2

https://soundcloud.com/skunkz0r/record002

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:#nothere
  • Oras:#nothere

Mda! :(

 

Don't grow up, it's a trap!

Sa stii ca e comun. Asa patim toti cei care ne-am maturizat fortat incercand precoce sa ne bucuram ca oamenii mari.

Si sa stii ca poate fi mai grav. De exemplu la mine. Nu doar ca am aceeasi paradigma ca a ta, ba culmea. Acu ca adult le alternez pe cele 2 episodic, ba vreau sa fiu matura, ba vreau sa fiu copila

Te ia cu migrene, really

Link spre comentariu
  • Oras:Valhalla
  • Oras:Valhalla

Sa stii ca e comun. Asa patim toti cei care ne-am maturizat fortat incercand precoce sa ne bucuram ca oamenii mari.

Si sa stii ca poate fi mai grav. De exemplu la mine. Nu doar ca am aceeasi paradigma ca a ta, ba culmea. Acu ca adult le alternez pe cele 2 episodic, ba vreau sa fiu matura, ba vreau sa fiu copila

Te ia cu migrene, really

Sunt de parere ca toti avem acel spirit de copil in noi, doar ca unii il uita sau il ingroapa. Eu prefer sa-mi exercit latura copilareasca prin arta mea, cand ma joc cu animalute, copii mici.

Un atu ce-l au astia de 15 ani acum, e ca sunt mai deschisi, au acces la mai multe, se distreaza mai bine. Tot timpul am apreciat latura bachusiana a omului.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...