Sari la conținut

justlove vs diva anita


Justlove vs Diva Anita  

74 membri au votat

  1. 1. Pe cine simpatizati Justlove sau Diva Anita?

    • justlove
      59
    • diva anita
      15


Postări Recomandate

  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL

vad ca razboiul asta rece dintre justlove si diva anita nu se mai termina eu as sugera ca daca tot e vara sa se relaxeze la o inghetata piscina sezlong ca doua doamne ce sunt si sa nu mai duca razboiul asta verbal pe prea multe topice

  • Like 4
Link spre comentariu

dar nu ai cum sa o compari pe justlove cu cealalta persoana...cine ziceai ca e ? :)))))))))))))))

:laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :pope  :pope  :pope  :pope  :pope  :pope  :boob  :boob  :boob  :boob  :baby2  :baby2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

dar nu ai cum sa o compari pe justlove cu cealalta persoana...cine ziceai ca e ? :)))))))))))))))

MA-TA MOARTA CARE TE-A FATAT PE TINE DE 1 ,75cm si pu..de 17 cm care pute ....

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

dar nu ai cum sa o compari pe justlove cu cealalta persoana...cine ziceai ca e ? :)))))))))))))))

HAI,Sictir mutra de Gibon resuscitat....Fatalaule abject ...Pupincuristule infect...Bolile luate de pe filiera Deva ti-i le-ai tratat,mula cacacioasa????

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

vad ca razboiul asta rece dintre justlove si diva anita nu se mai termina eu as sugera ca daca tot e vara sa se relaxeze la o inghetata piscina sezlong ca doua doamne ce sunt si sa nu mai duca razboiul asta verbal pe prea multe topice

Eu as sugera sa o impuscam direct in cap pe tiganca din Rogerius si sa dam creierii la pisici dupa conservare....Kkmitz,vezi ca asta isi pune Gibonul sa voteze..Regula nr 1 ar fii ca tiganii sa aiba interdictie la vot...Liber la spanzuratoare.... :boob  :pope  :laugh2 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Kkmitz ,te rog deschide un Vot Diva Anita versus Siana....Acolo scorul va fii strans...N-a fost fair din partea ta sa ma scoti in Ring cu o femeie ,,pastorita,,.....Cu Siana era altceva....Nu te mai iubesc,Kkmitz-ule .... :hug1 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Kkmitz-ule ,poate vin la Salina Turda si te prind..Sa vezi ce Strap-on iti introduc in Anus....Sa ma pomenesti pt ca m-ai scos in competitie cu vaca sifilitica taiata pe fata.De cand si pana cand o tiganca cu sange unguresc concureaza cu sangele sfant ,in speta evreiesc 100%???Poti sa incepi un vot intre mine si Siana ????Repet,tiganii tampi care o pastoresc pe boratura sa aiba interdictie la vot.Kkmitz-ule ,stiu ca ai vizitat-o pe tiganca borata cand a fost in iarna la Cluj....Rusine !!!!Un domn care se respecta nu fu.. tiganci borate. :boob  :sweeping  :hmmm  :chainsaw  :sheep  :stiletto  :gifs_ojos  :ellao  :jackass  :bad  :gun2  :gun2  :gun2  :gun2  :gun2  :gun2 Recunoaste ca vrei sa-i faci Lobby acestei tiganci infecte cu aspect de Vierme-Omida :gun2  :gun2 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Vezi sa nu se infiripe o legatura de  :husband-and-wife  :heart:  :heart: intre voi ca te vor renega rudele daca aud ca tu fu..tiganci sifilitice .... :inlovee  :inlovee Sa-mi spui cand trebuie sa pregatesc sampania Dom Perignon ,focul in Semineu ,lumanarile,petalele pe covor,betele parfumate.. :love 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL

Kkmitz-ule ,poate vin la Salina Turda si te prind..Sa vezi ce Strap-on iti introduc in Anus....Sa ma pomenesti pt ca m-ai scos in competitie cu vaca sifilitica taiata pe fata.De cand si pana cand o tiganca cu sange unguresc concureaza cu sangele sfant ,in speta evreiesc 100%???Poti sa incepi un vot intre mine si Siana ????Repet,tiganii tampi care o pastoresc pe boratura sa aiba interdictie la vot.Kkmitz-ule ,stiu ca ai vizitat-o pe tiganca borata cand a fost in iarna la Cluj....Rusine !!!!Un domn care se respecta nu fu.. tiganci borate. :boob  :sweeping  :hmmm  :chainsaw  :sheep  :stiletto  :gifs_ojos  :ellao  :jackass  :bad  :gun2  :gun2  :gun2  :gun2  :gun2  :gun2 Recunoaste ca vrei sa-i faci Lobby acestei tiganci infecte cu aspect de Vierme-Omida :gun2  :gun2 

 

Nu fac lobby si nu e tziganca e chiar ok ! dar ce sa-i faci asa imi place mie sa ma inteleg cu toata lumea :kiss3

 

  • Like 2
Link spre comentariu

Eu iti garantez ca este tiganca ...1000000000000%%Pupincurismul nu este sanatos,Kkmitz-ule...Are si sange unguresc ....Gena este 100%Rromales..Fara doar si poate....P.s  Cantecul este chiar fain :laugh2 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL

Eu iti garantez ca este tiganca ...1000000000000%%Pupincurismul nu este sanatos,Kkmitz-ule...Are si sange unguresc ....Gena este 100%Rromales..Fara doar si poate....P.s  Cantecul este chiar fain :laugh2 

Nu sunt nici pupincurist nici lobbyst in ebraica nu stiu sa-ti zic poate pricepi o data  :kiss3  :bow

  • Like 1
Link spre comentariu

Data viitoare cand vine la Cluj si reusesti sa o fu.. sa te uiti cu atentie la culoarea buzelor si la cearcanele tipice tiganilor si sa nu uit sa specific ca toate tigancile se vopsesc blonde....Ca informatie sa stii ca toti copiii care au supt lapte de la mama tiganca au buzele mov...Ti-am dat toate informatiile importante...Este o tiganca borata cu sange unguresc si cu Pastor tigan .Punct.Duminica faina!!! :laugh2  :boob  :hug1 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Din partea mea ar putea disparea amandoua pt. ca ne pierd doar timpul.

NU TE OBLIGA NIMENI SA ACORZI ATENTIE ACESTUI TOPIC.....Este deschis de Kkmitz cu dedicatie pt tiganca unguroaica reprezentanta a Partidului Rromales pe Nimfo.ro ....Te salut cu respect ,CRISTI BORCEA  :laugh2  :boob  :thinking  :clapp  :baby2  :waytogo  :foame  :refoz  :jackass  :heart:  :bad  =))  :ill  :beer I love very much :ylsuper  :wub 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Esti foarte antipatic dar imi place stilul franc de a spune lucrurilor pe nume...Intr-un mod suparator dar in acelasi timp nederanjant.Bafta si ,,SUCCESURI,, Cristi Borcea .....Ps: Nick name-ul Borcea ti-i se potrivea mult mai bine. :boob  :clapp  :crazylove  :clap2 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Ce premiu să primească cine câștigă la voturi ?

 

a. o cină romantică cu un

membru nimfomane la alegere

 

b. două baxuri de bere Corona

 

c. 1000 de lire turcești

Printule ,sa te pregatesti..Am vorbit cu Siana si mi-a spus ca isi face timp si  intra pe Topicul acesta...Incepe Show-ul in curand...Sa-ti pregatesti floricelele, Joint-urile,sucurile,sampania....Pe purtatorul de cuvant al tigancii cacacioase vreau sa-l rog sa deschida un vot pt mine si Siana.... :laugh2  :no2 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

divo,se pare că justlove e pe cale să câștige marele premiu.

cum comentezi preferințele publicului.

 

P.S. dacă vine pă toping Siana mă îmbăt ți-am mai spus.

daca nu vine si lorena cu adina.milf n`are haz :)))

si dobre arbitru  :laugh2

  • Like 3
Link spre comentariu

divo,se pare că justlove e pe cale să câștige marele premiu.

cum comentezi preferințele publicului.

 

P.S. dacă vine pă toping Siana mă îmbăt ți-am mai spus.

Nu pot decat sa respect dorinta fatalailor de aici si sa subliniez faptul ca aceasta tarfa ar trebui executata ,taiata in bucatele ...Ti-am spus ca nu concurez cu tiganci imputite...Stii cine a votat-o ,nu???Bolnaviorii ei...Markulet,suit&tie,alhambra,adeun dayn,iondelaraion,adrian minune,pestii ei,sunt 2 , fatalaii pe care-i fu....pt recenzii....etc....lista poate continua....Cel care-i face Lobby neincetat..Kkmitz ...Lingaii de clante ..Sa nu mai punem la socoteala ca se fuck in teava de esapament neprotejat...Bine,dragul meu......Maine vine Siana.....Mi-a promis ...in masura in care are timp.... :boob  :boob  :boob 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...