Sari la conținut

DIN GANDURILE SI DESTAINUIRILE LUI MIKY77


Postări Recomandate

  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Optiunea aia cu super-premium o sa faca din forum un fel de mic teatru de razboi, daca acum sunt batalii pe topice, sa vezi de acum nenicule... :laugh2 :laugh2

daca optiunea devine  o gaura neagra pt banii utilizatorilor,  poate vor prefera sa migreze spre alte situri gratuite sau moderate corect , majoritatea au conturi si topice pe forumurile concurente  :innocent

sau fiecare va posta pe topicul propriu  si atat, daca va mai deschide careva topice ,evitand restul, si nema trafic

sau se va juca doar fazan 

sau dupa banari nu se vor mai cumpara de loc conturi platite 

sau aceasta sabie a lui Damocles deasupra capului oricui, in conditiile unei moderari corecte, ar putea aduce mai putie injurii , mui si pule-n atmosfera forumista  si  un oarecare aer de decenta in comentarii

  • Like 7
  • Minus 11
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

daca optiunea devine  o gaura neagra pt banii utilizatorilor,  poate vor prefera sa migreze spre alte situri gratuite sau moderate corect , majoritatea au conturi si topice pe forumurile concurente  :innocent

Nu stiu cat de gaura neagra va fi optiunea pentru banul utilizatorului insa s-ar putea sa te trezesti pe nepusa masa cu o dunga peste nickname pentru ca daca se baga minusuri la nelimitat la noua clasa se face un haos total... :laugh2 :laugh2 :blushing2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Nu stiu cat de gaura neagra va fi optiunea pentru banul utilizatorului insa s-ar putea sa te trezesti pe nepusa masa cu o dunga peste nickname pentru ca daca se baga minusuri la nelimitat la noua clasa se face un haos total... :laugh2 :laugh2 :blushing2

si pustiu

sper sa se mai gandeasca si sa dea delete la optiune, o fi afacere buna pe termen scurt, un tunisor, dar pe termen lung , dezastru

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

si mai poti inca? :laugh2

 

Sunt rezistent  si tin la tavaleala , dar bineanteles ca nu exagerez .

Ma pastrez mai mult pentru  Weekend , in cursul saptamanii stau destul de potolit   :)

  • Like 14
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Check-in Nimfomane on the rhythm of

 

 

Another relaxing day

 

Cica femeile adevarate se recunosc dupa CNP si incepe cu 27 , 28 , 29 ....restul nascute dupa 2002 nu sunteti decat niste copii care va stricati vietile si sanatatea (cat si cea mentala) pe aici ptr. un pumn de lovele . Asa ca mai bine dati-i viteza in parc , cu rolele , cat mai este cald pe afara si lasati vrajeala ieftina , ca nu este de voi  :)

 

Na , ca v-am zis-o si pe ziua de azi . DA , DA !!! :laugh2

 

 

 

  • Like 14
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Stai in banca ta ...nu te-ai plictisit pe aici de atata cearta si scandaluri inchipuite  ?

 

Te pomenesti ca te-ai face frate cu Alexandru dupa ce te-a facut  "sfantul parinte pipilica = dejectia site-ului."  ?  :laugh2

 

Nici tu nu mai stii pe unde sa imbarligi si sa-ti cauti de lucru :laugh2

  • Like 10
  • Minus 10
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Miky 77 , nu ma asteptam la tine sa nu te prinzi de tacticile de pe aici.

Este ceva cu bataie lunga.

Dar iti depaseste nivelul , tu stii in special sa iti bati joc indiferent de ce si cum

Am uitat , este topicul deschis de tine.

Educatule , corectule , inteligentule !

Ramaii singur pe aici.Asta meriti.

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Miky 77 , nu ma asteptam la tine sa nu te prinzi de tacticile de pe aici.

Este ceva cu bataie lunga.

Dar iti depaseste nivelul , tu stii in special sa iti bati joc indiferent de ce si cum

Am uitat , este topicul deschis de tine.

Educatule , corectule , inteligentule !

Ramaii singur pe aici.Asta meriti.

Dragul meu, toate epitetele din finalul postarii tale le poti rezuma in unul singur ...IQ77

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Miky 77 , nu ma asteptam la tine sa nu te prinzi de tacticile de pe aici.

Este ceva cu bataie lunga.

Dar iti depaseste nivelul , tu stii in special sa iti bati joc indiferent de ce si cum

Am uitat , este topicul deschis de tine.

Educatule , corectule , inteligentule !

Ramaii singur pe aici.Asta meriti.

Dispari  , ca tu esti exemplul cel mai viu de aici , dupa care vii si te milogesti prin PM-uri pe la toti dupa puncte de reputatie  care ti le-au dat unii din anumite motive bine stiute deja de multi altii pe aici.

 

Cum dracu sa te duci la fete/femei si sa le ceri sa-ti faca uro pe mecla? Cat de pervers poti sa fii cu asemenea actiuni la varsta pe care o ai ? :slap2

 

PS: Alexandrule stai cuminte , daca nu stii despre ce este vorba sau iti place sa te bagi din nou in discutii  cu mine?

  • Like 16
  • Minus 11
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...