Sari la conținut

0746819922


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare, incep in topic nou, la cautarea pe goagal nu am gasit despre nr acesta nimic.

Anunt gasit pe publi24, sun si cum era exact in zona in care eram si cunosc putin, adica langa billa de pe bl Stefan cel Mare, si cum Edith pe care o vizitez de obicei nu a venit la birou, am vrut sa ma descarc caci plec la munca. Ma ghideaza in spate la billa, si cand ajung la bloc imi arunca cheile o fatuca de la et 3 (ce am vazut iesit pe geam parea ok)

Fata vorbisem frumos la tel, am urcat si cand ajung la usa am descoperit o fata un pic mai "bronzata"

Inceputul tepei luate : cum apa calda nu era in Oradea, nu am cerut sa ma spal(o facusem la hotel cu apa rece), dar cer sa folosesc toaleta, nota 5, minimala, cu 1 gel de dush si sampon care erau no name ambele.

Merg in camera de actiune, zana bronzata avea un prosop pe ea,l-a dat jos si a inceput cu un oral jalnic, practic lua doar capul intre buze, ajutata si de mana. i-am spus sa o ia putin mai mult, sa incerce,dar nu a vrut, a pus "guma" si ii zic sa stea ca mama iedului, dar ce sa vezi , nici asa nu ii place,dar a stat putin, dupa care a trecut in LOT si asa am finalizat.

Notele nu sunt de trecere, cine vrea un super fast fuck ar putea sa mearga, dar nu o recomand deloc.

Halatul 100nr/200h, platit 1nr la inceput. Spor

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Vizitator
Reputație: 0

Salut, da sunt ale ei, ca pozele m-au incantat mai mult si cum vorbea, se tot scuza ca e la inceput.

Vad ca esti din Constanta. Si ai venit si cu mana goala fara nici o bunaciune de pe la voi( Delia, Paula, Larisssa, etc). Pffff. :)
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"

Fara misto , pe tipa asta cand am sunat.o prin ianuarie pe la ora 2 dimineata mi.a zis sa aduc eu prezervativ si ca ma instiinteaza ca.i insarcinata , vorbesc foarte serios si atunci statea undeva prin iosia

 

Ai fii surprins câti sunt cu preggo fetish-uri. (nu ma numar printre, dar cunosc cazuri)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Vad ca esti din Constanta. Si ai venit si cu mana goala fara nici o bunaciune de pe la voi( Delia, Paula, Larisssa, etc). Pffff. :)

Salut, am spart telefonul si nu am mai intrat. E destul de dificil sa plece fetele din Constanta, mai ales acum cand toti ar vrea sa mearga acolo.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...