Sari la conținut

Foarte ok!


Postări Recomandate

Buna,

 

Fiind in vizita in Satu Mare, sun in prealabil sa aflu ce servicii ofera. Imi raspunde o voce placuata, domnisoara foarte amabila, imi enumera ce am intrebat,stabilim o ora la care ne vom intalni, ramanand sa revin in momentul cand voi fi in zona. Ea nu cunoaste orasul fiind din Constanta asa ca am apelat la GPS.

Locatia este ok in locatie sunt doua domnisoare, volega avea client cand am ajuns eu dar am vazut-o cand a mers la baie.

Sa revin la detinatoarea topicului, care seamana cu pozele din anunt posibil sa fie ale ei.

Cristina, caci asa s-a recomandat, amabila, poti sa porti o canversatie cu ea la o tigara stabilim ca raman la un numar, ON si NP. Este destul de mica de statura cu niste sani destul de mici dar foarte fermi, neepilata in zona inghinala, pe mine personal ma deranjeaza.

Trecem la actiune, ue venind de la hotel am facut dus inainte pe ea nu am vazut-o sa faca dus.

Incepe cu un oral destul de slabut, ii spun sa isi indrepte atentia si spre zonele adiacente, la care ea" eu nu fac asa ceva" , dupa 2-3 min de oral ma intreaba daca nu punem prezervativul,eu fiind iritat de atituniea eu i-am zis sa-l mai suga pe "gigel" dupa cateva min iar intrebarea...

Ok, hai sa trecem la normal, am pos-o deasupra sa se miste putin, trec 5 min si nu mai poate, o iau eu in pozitia mama iedului, un fund frumusel, termin in capison, primit,servetele umede, echiparea si dus am fost.

Fata este venita in Satu Mare sa faca bani deci fast fuck...

Merita bifata ca trofeu, de revenit eu persunal sigur nu.

 

Toate cele bune.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...