Sari la conținut

Locuri "Traseiste" de noapte


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Doamna cu opelul rosu!

 

Aseara pe la ora 21:00, am ajuns la sensul giratoriu, pana in Petrom, doamna era in masina, am insistat un pic cu flash-urile, deplasare in padure la Bucov, decartat 30 de lei, oralul a fost destul de bun, cu atentie la zone adiacente. Per total multumit avand in vedere ca 30 de lei nu sunt bani multi.

 

De vizitat.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Doamna cu opelul rosu!

 

Aseara pe la ora 21:00, am ajuns la sensul giratoriu, pana in Petrom, doamna era in masina, am insistat un pic cu flash-urile, deplasare in padure la Bucov, decartat 30 de lei, oralul a fost destul de bun, cu atentie la zone adiacente. Per total multumit avand in vedere ca 30 de lei nu sunt bani multi.

 

De vizitat.

 

 

La ea in masina nu se fute?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Băi fraților!vreau și eu..care mă duce și pe mine la doamna că îi fac cinste tot la ea cu o muie :))) acum serios..o poză cu doamna nu are nimeni ? Să o vedem și noi.. să vedem dacă merită..

Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Băi fraților!vreau și eu..care mă duce și pe mine la doamna că îi fac cinste tot la ea cu o muie :))) acum serios..o poză cu doamna nu are nimeni ? Să o vedem și noi.. să vedem dacă merită..

E LA STRADA, TOVARASE! TRECI PE ACOLO SI O VEZI IN TOATA SPLENDOAREA EI! 

Pentru unii merita, pentru altii n-o merita... pana nu testezi, macar de doua ori ca sa te asiguri ca nu te-ai inselat, nu-ti poate spune nimeni altcineva daca merita sau nu. 

  • Like 1
Link spre comentariu

La ea în mașină nu vrea... DUPĂ ORA 19:30. vezi ca nu o găsești mereu în mașină. Dacă nu e în mașină stai acolo în spatele mașinii ei cel mai probabil e în vulcanizare pana apare dai 1 2 flesuri și vine. Sta pana târziu în unele zile. Zicea ca o zi sta mult alta zi puțin. Spor la treaba...

Link spre comentariu
  • Oras:Cetatea Domneasca Targoviste
  • Oras:Cetatea Domneasca Targoviste

Mai oameni buni, aseara veneam intins dinspre Buzau unde fusesem sa livrez niste marfa si ma gandeam ca mai am mai bine de doua ore pana acasa si daca ma duc la fata de la Caragiale / str Romana mai intarzii bine de tot..

Cand sa intru in Ploiesti, in dreptu la Petrom, vad ce oare ???

Un Opel rosu cu o mogaldeata inauntru.

Intorc la celebrul giratoriu unic in Romania ( mai urat ca asta nam mai vazut :) ) si ma bag in spatele Opelului.

Flash, iese tipa si vine direct la usa din dreapta, urca si... hai sa mergem la treaba :)

Ma bagat intr-o padurice din zona, pantalonii in vine si s-a apucat de treaba.

Face pu pula niste chestii de n-am mai vazut. Zici ca -si face limba ventilator, suge ca un aspirator, le combina taman cum trebuie.

Suge pana la ultima picatura din coaie :)

Le are fatuca :)

Decartat banii 30 lei , am dus-o la loc la petrom si direct acasa la Targovist ca tanti scosese tot raul din mine :)

Merita ! Meseriasa !

 

 

PS tanti de la Caragiale....ramane palta data ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Aseara in jur de ora 22 era la sensul giratoriu o bruneta noua nu am mai vazut o pe acolo si mainerau 2 fete la Lukoil-ul de la km una blonda miniona rau si pe colega nu am apucat sa o vad bine . Nu am putut sa opresc sa intreb preturi .

Care sens giratoriu frate ? unde sta aia cu opelul...sau care? Apoi ai dat.o la Lukoil de la km ...plm ...deci unde erau fetele ?

Link spre comentariu

Mai oameni buni, aseara veneam intins dinspre Buzau unde fusesem sa livrez niste marfa si ma gandeam ca mai am mai bine de doua ore pana acasa si daca ma duc la fata de la Caragiale / str Romana mai intarzii bine de tot..

Cand sa intru in Ploiesti, in dreptu la Petrom, vad ce oare ???

Un Opel rosu cu o mogaldeata inauntru.

Intorc la celebrul giratoriu unic in Romania ( mai urat ca asta nam mai vazut :) ) si ma bag in spatele Opelului.

Flash, iese tipa si vine direct la usa din dreapta, urca si... hai sa mergem la treaba :)

Ma bagat intr-o padurice din zona, pantalonii in vine si s-a apucat de treaba.

Face pu pula niste chestii de n-am mai vazut. Zici ca -si face limba ventilator, suge ca un aspirator, le combina taman cum trebuie.

Suge pana la ultima picatura din coaie :)

Le are fatuca :)

Decartat banii 30 lei , am dus-o la loc la petrom si direct acasa la Targovist ca tanti scosese tot raul din mine :)

Merita ! Meseriasa !

 

 

PS tanti de la Caragiale....ramane palta data ;)

Care tanti de la Caragiale? Sunt din zona si sunt interesat.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Hmmm, este de incercat. Cam ciudat ca nu o stiu. Ceva detalii despre cum presteaza?

cand zice "Caragiale" nu se refera la localotate....anuntul e pe Plooesti si se refera probabil la vila de pe langa Liceul Caragiale din Ploiesti. nu zic bine ?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cetatea Domneasca Targoviste
  • Oras:Cetatea Domneasca Targoviste

cand zice "Caragiale" nu se refera la localotate....anuntul e pe Plooesti si se refera probabil la vila de pe langa Liceul Caragiale din Ploiesti. nu zic bine ?

da, am inteles ca este zona unui liceu, Caragiale si  strada Romana 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cetatea Domneasca Targoviste
  • Oras:Cetatea Domneasca Targoviste

am inteles din postarea ta ca stii si din faptul ca anuntul este pe Ploiesti.....colegul grandemaster nu a inteles

am mai intrebat ceva despre locatia caragiale pe undeva pe aici si colegul dinamo a precizat corespunzator :hihat

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...