Sari la conținut

Calator in Ramnicul Valcea - 0755827955


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Intrucat sunt la prima mea postare tin sa multumesc tuturor celor care dau informatii destul de folositoare pentru bunul mers al actiunii.Dar nu vreau sa o lungesc mult ,asa ca trec sa va povestesc experientele mele in Ramnicul Valcea.

Am beneficiat de o evadare de 2 zile din superba capitala asa ca am purces la drum .Bucuresti via Pitesti apoi Dealul Negru si intr-un final Ramnicul Valcea.Am ajuns acolo pe la ora 20 .Am mers pe drumul catre Sibiu .Am oprit la o benzinarie Rompetrol pentru stocul de caciulite .Vis a vis de benzinarie este o uzina hidroelectrica .Am intrebat un taximetrist daca gasesc fete in zona.Mi-a spus ca exact in acel loc se aduna pasarile serii dar dupa ora 23.Am mers la un restaurant in zona ,am mancat si.........surpriza .Au aparut primele 2 fete .Una bruneta si cealalta blonda .Pentru 2 traseiste aratau destul de bine .Find proaspat venite la locul de munca miroseau chiar ok .30 ron oralul, 40 normal+oral ,a fost raspunsul lor la intrebarea mea.Evident ca nu aveam de gand sa ma destrabalez in masina (am 3 luni de la operatia de hernie de disc) asa ca am plecat cu blonda la motel Topolog. 100 ron ora ,50 ron camera toata noaptea.Oral protejat,normal la fel .Anal nu ma pasioneaza.Oralul o catastrofa .Jurai ca mi-am bagat instrumentul in masina de tocat .Nota 2 .Normalul o minune .Un posterior superb.Un boboc de floare care se deschide in soarele diminetii.Finalizare in cauciuc.A doua repriza nu a excelat cu nimicfata de prima .Am dus fata inapoi la locul de munca .Si ma opreste politia .Radar-ul e de vina .Am rezolvat problema vitezei si am fost intrebat de scopul vizitei mele in Valcea :Raspunsul meu a venit sec .Caut si eu o fata !!!!! Spre surpinderea mea am pimit un numar de telefon . 0755827955 acesta este numarul.A raspuns destul de greu .

Am sunat si mi-a raspuns o tipa .Vocea destul de ok.M-am intanlit cu ea la magazinul Cozia.Nu arata super ok la fata sau corp.Sani mari de mare ajutor pentru un sex intre ei.150 ron ora .A lasat la 100 ron cand i-am spus ca la 150 ron in capitala ai parte de manechine.Sex normal,oral .Oral cu finalizare pe corp .Am mers la un hotel in zona .La ea acasa se poate numai in timpul saptamanii in week numai la hotel .Nu mi-a spus numele ei .Nici nu ma interesa .Fata are cam 165-170 cm dar cu siguranta peste 70 kg.Curata ,mirosea ok.Am intrat in camera .Fiind hotel lenjeria era curata .Am facut amandoi un dus rapid si am trecut la treaba .Nu comenteaza la nicio pozitie la nici o atingere .Face tot ce-i spui .Nu a stat cu ochii pe ceas. Am depasit cu mult ora alocata.Spre surprinderea mea reusit sa ma rezolve cu 2 finalizari .Un analingus de calitate dar ma costat 50 ron in plus .Evident ca nu a stiut ca am venit la ea dupa alte 2 finalizari . Plata dupa consumarea fericirii.Datele de contact ale primei fete nu le cunosc dar cu siguranta o gasiti acolo in fiecare seara dupa ora 22 .O recomand pentru un normal de senzatie.Pentru a doua fata nu ezitati sa o contactati daca aveti drum prin Valcea.Stie meserie pentru un orasel de provincie dar face pe necunoscatoarea si doar banii ii reamintesc cum se face o treaba de calitate.

 

Concluzionand ;

 

prima fata

 

oral nota 2

normal nota 9

aspect fizic nota 8,5

 

 

fata 2

 

oral nota 8

normal nota 8

aspect fizic nota 6,5

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

De unde stii tu acest lucru?Din activitatea ta de aici ;nula de altfel: nu reiese ca vrei sa ne impartasesti din tragerile tale .Esti mereu gigi contra si ceri informatii fara sa oferi ceva in schimb.Sincer nu stiu de ce imi pierd timpul aiurea cu tine .De ce crezi ca o fata nu se deplaseaza la topologul?Imi era foarte simplu sa spun o gramada de pensiuni (una chiar langa rond la intrare pe drumul spre sibiu) dar acesta este adevarul.De ce sa nu dam nr de tel pe site?Poate tipi ca tine (plictisiti de atata laba) vor scapa de acest lucru.Sau esti suparat pentru ca te simti concurat de aceste fete?Esti cumva mormolocul lor si nu stim noi?

Astept cu interes postarile tale si locurile pline de fete numai de tine stiute in vl .Poate ne dai adresa ca nr de tel nu vrei sa ne spui .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ramnicu valcea
  • Oras:ramnicu valcea

David,eu stiu acest lucru pt ca sunt din vl,si cunosc le cnosc pe majoritatea,nu pun niciun nr pt ca si le schimba ,

si datorita faptului ca io nu merg niciodata de 2 ori la aceeasi femeie(atat de satul de laba sunt io) ,nu stiu cate nre mai sunt active

am cerut info pt ca intotdeauna ma intereseaza ceva nou,doar sunt c ele in fapt,altfel n as fi pe forumul asta

cm sa nu fiu gica contra,cand io am vbit cu fata si mi-a zis clar,ca oameni seriosi ca tine i-au pus nr ul ca sa i faca

rau

intr-adevar,am luat si io un nr de aici,o sa ma uit cine l-a pus si-ti spun daca te intereseaza,o fata Andreea,

m am intalnit cu ea,experienta misto.siliconata fata,si sta si pe la buc

nr 0765898445

dar vrajeala cu blonda.....e cum zic io,si stii bine.incearca oamenii degeaba si nu e frumos

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...