Sari la conținut

Bunaaa, vreau sa vin si eu la voi.. Se poate ? Ma primiti?


Postări Recomandate

  • Telefon: 0701337794
  • Oras:Baia Mare
  • Telefon: 0701337794
  • Oras:Baia Mare

Miuca draga! Sunt sigur ca-ti va face placere si nu vei regreta ca ai venit! Si eu,ca si multi altii care ori nu posteaza,ori nu au cont,am fi bucurosi de prezenta ta! De fete serioase avem nevoie!

Link spre comentariu
Vizitator jolt
Reputație: 0

Reperatul, ai fost la ea? Sti tu ceva, sau numai dai cu parerea?

Eu am avut ocazia unui threesome real si intens cu ea si cu colega ei Denisa.

Fetele chiar vroiau sa vina la Baia Mare, dar aveau deja experiente negative cu orasele similare.

Link spre comentariu
  • Oras:In PLM
  • Oras:In PLM

Reperatul, ai fost la ea? Sti tu ceva, sau numai dai cu parerea?

Eu am avut ocazia unui threesome real si intens cu ea si cu colega ei Denisa.

Fetele chiar vroiau sa vina la Baia Mare, dar aveau deja experiente negative cu orasele similare.

unde ai avut parte? aici in baia mare?

nu de alta, da fata anuntase in iunie ca vine intr-o saptamana si deja e octombrie 

VROIAU SA VINA, DAR NU AU VENIT, DESI ASA AU SPUS CA VIN... intelegi unde e minciuna si dusul cu presul?

or fi bune, dar neputand testa ele nefiind in urbea noastra, pot sa constat doar ca e MINCINOASA

Link spre comentariu

Daca zice  ca vine dar nu mai ajunge veci, pururi, ce inseamna? Inseamna ca mintzaste, macar sa fi spuis ca nu mai vine, ca s-o ratacit, ca n-o nimerit Baia Mare, desi cu turnu de 312 metri de la Combinat ii cam greu sa ratezi urbea noastra.

 

In rest felicitari pentru experienta matele nenea Jolt, iti garantez ca 80% din populatia futatoare a Baii Mari este invidioasa pe threesome-ul matale, mai ales daca o fo' pe bune si nu in your dreams  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...