Sari la conținut

Mirela - 0731541089


Postări Recomandate

Am marcat la doamna care are locația pe Mangaliei în fata la Carrefour destul de simplu de ajuns! M-a așteptat intr-o ținută de casa pantaloni scurți și tricou și nu m-a grăbit deloc chiar avea chef de povesti. E o femeie singura care așa cum ea s-a destăinuit nu e ușor "sa bagi zeci de pule în tine pe zi" dar face asta sa isi crească fetița de 13 ani. Ca aspect e grasuna bine cu celulita la 43 45 ani sâni lăsați fire albe în par contrastant urat cu negrul care îl are în rest. Ca acțiune știe meserie îi place și nu comentează. Nu grăbește clientul și se ocupa sa îi placă. Chiar spunea ca vin fumați drogați băuți care o țin cu orele în pula de nu mai e buna de nimic după. Tace și indura. Și la sfârșit înghite. S-a bagat la anilingus și la coitele chiar plăcut și implicata rău. Au meritat cei 50 lei fără regrete însă aspectul o trage în jos. Merita vizitată de cei axați doar pe acțiunea în sine care pot ignora fizicul. Nota generala 6.5

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

am fost si eu zilele trecute pe la mirela, nu prea este mult de povestit. face un oral destul de bun pt 50 de lei, la normal, cum are o gramada de puli in ea, poti sa dai ca surdul in tobe ca nu comenteaza nimic

per total o experienta de nota 7

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mangalia
  • Oras:Mangalia

Am marcat la doamna care are locația pe Mangaliei în fata la Carrefour destul de simplu de ajuns! M-a așteptat intr-o ținută de casa pantaloni scurți și tricou și nu m-a grăbit deloc chiar avea chef de povesti. E o femeie singura care așa cum ea s-a destăinuit nu e ușor "sa bagi zeci de pule în tine pe zi" dar face asta sa isi crească fetița de 13 ani. Ca aspect e grasuna bine cu celulita la 43 45 ani sâni lăsați fire albe în par contrastant urat cu negrul care îl are în rest. Ca acțiune știe meserie îi place și nu comentează. Nu grăbește clientul și se ocupa sa îi placă. Chiar spunea ca vin fumați drogați băuți care o țin cu orele în pula de nu mai e buna de nimic după. Tace și indura. Și la sfârșit înghite. S-a bagat la anilingus și la coitele chiar plăcut și implicata rău. Au meritat cei 50 lei fără regrete însă aspectul o trage în jos. Merita vizitată de cei axați doar pe acțiunea în sine care pot ignora fizicul. Nota generala 6.5

Salut, nu stii ce program are?

de 3 zile o sun si nu dau de ea,adevaru e ca o sun dupa ora 16, ca atunci sunt liber

tu pe la ce ora ai fost la ea?

Link spre comentariu
  • Oras:Intre văi
  • Oras:Intre văi

Salut, nu stii ce program are?

de 3 zile o sun si nu dau de ea,adevaru e ca o sun dupa ora 16, ca atunci sunt liber

tu pe la ce ora ai fost la ea?

 

insista la ea....lucreaza pana pe la 20.00 asa...cand am fost eu acum ce timp.....daca esti pasionat de anilingus(il face belea)..ascultatoare.....la toti se vaita ca o gramada de puli in ea....se vaita,prosteala de curva tālāuza ....la normal  nota 6 cu indulgenta

Link spre comentariu

Eu am sunat-o ieri pe la 10, femeia mi-a spus că trebuie să plece într-un loc și că în 1 oră pot să vin la carrefour in față, când am ajuns acolo, am zis să sun să-mi zică blocul că nu m-a dus capul s-o intreb de prima oară dar femeia avea telefonul închis )))), am incercat si după 2 ore si dupa 3 ore și tot inchis era m-am lăsat păgubaș, astăzi la fel am sunat avea telu deschis dar nu răspunde )))) bagaboantă femeia

Link spre comentariu

Salut! Eu am fost la ea de atatea ori.Tipa e foarte ok din toate punctele de vedere.Face treaba asta din 2008.

Oral de nota 10+.Profesionista.Normal nu am facut niciodata,nu am fost interesat.O recomand.Cand are tel inchis e plecata la fata ei,afara din oras.Good luck boys!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:C o n s t a n t a
  • Oras:C o n s t a n t a

Salut , am fost si eu la doamna, nu am fost tentat decat de oral , 10 cu felicitari din partea mea , la aceeasi locatie , langa fostul billa , la taxiuri, te indruma foarte usor la telefon.

Sociabila , te intreaba ce vrei cum vrei , accepta cred ca orice, face tot posibilul sa te simti bine. A intrat si la dus inainte ðŸ‘ðŸ‘

Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici

Salut , am fost si eu la doamna, nu am fost tentat decat de oral , 10 cu felicitari din partea mea , la aceeasi locatie , langa fostul billa , la taxiuri, te indruma foarte usor la telefon.

Sociabila , te intreaba ce vrei cum vrei , accepta cred ca orice, face tot posibilul sa te simti bine. A intrat si la dus inainte

Tot 50/nr?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...