Sari la conținut

Total poze reale 100%. Confirm cu tatuajul!


Postări Recomandate

  • Oras:Undeva in viitor
  • Oras:Undeva in viitor

Am fost eu in urma cu 2 saptamani, pe cand nu era creata : 

Locatia - langa hotel Onest
Aspect - 7, miniona adolescenta, sani naturali destul de marisori si lasati, fund cam plat, fata de fetiscana, pasarica carnoasa si stramta

Oral - 7 cam in viteza, fara DT, fara CIM
Normal - 7 nu accepta lady on top, destul de ok pe ansamblu
Halat - 200 RON ora
GFE - 5, nu accepta sarut, e destul de joviala 

Experienta ok, buna in caz de lipsuri pe alte fronturi.

 

PS: avand in vedere ca in timpul in care asteptam ok-ul pentru urcare am observat un cioroi gras si aghiotantul lui ca ieseau dintr-un ... ati ghicit BMW seria 3 si au urcat in acelasi bloc, ca fata a dus banii intr-o camera pe care o incuia, plus prezenta unor suplimente nutritive prin camera..... e posibil sa presteze cu patronu in locatie...... cel putin asa mi-a dat mie impresia 

 

A vizitat-o cineva pe domnișoara?

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Dupa poze, domnisoara de aici ( 0749401109 ) e aceeasi cu Elena - Arad - 0755781919 doar ca a mai slabit, si-a pus parul pe bigudiuri si au mai aparut cateva tatuaje. Pot fi unite topicele.

N-ai treaba , esti departe de adevar! Nu uniti nici un topic ca sunt fete diferite.. le cunosc pe amandoua.

 

Sa fiu si mai on topic, si un mare amator de pizde cu labii mari .. aceasta d-ra pe care am incercat o in primele ei zile de Iasi, ma uimit cu pasarica ei... pentru mine e de 10. Are o pizda super faina carnoasa,labii mari... cand am vazut o initial, am zis nuuu, si a dat sutienul jos, am zis ok, raman. Cand si a dat si chilotei... am zis ok, 69 neaparat. Eu am niste pitici si... mi i duc pana la capat, tipa ma duce cu gandul la Andreea NS... se vede si se simte ca banii sunt o prioritate, nu incearca d loc sa ascunda asta(chiar daca stim asta) ar fi si mai profi sa fie putin mai.. atenta . Mai e o diferenta.. si anume: are o atitudine golaneasca, de bad girl... care nu o prinde de loc... in rest... e genul de tipa pe care tre sa o ai macar odata in viata....

 

Cretzul ala ... e mesa frate!

Cat despre baietii cu bmw-ul... n ai treaba, mergi te futi, platesti si ti vezi de treaba...

Link spre comentariu

  • Oras:Tanganyika
  • Oras:Tanganyika

N-ai treaba , esti departe de adevar! Nu uniti nici un topic ca sunt fete diferite.. le cunosc pe amandoua.

 

Sa fiu si mai on topic, si un mare amator de pizde cu labii mari .. aceasta d-ra pe care am incercat o in primele ei zile de Iasi, ma uimit cu pasarica ei... pentru mine e de 10. Are o pizda super faina carnoasa,labii mari... cand am vazut o initial, am zis nuuu, si a dat sutienul jos, am zis ok, raman. Cand si a dat si chilotei... am zis ok, 69 neaparat. Eu am niste pitici si... mi i duc pana la capat, tipa ma duce cu gandul la Andreea NS... se vede si se simte ca banii sunt o prioritate, nu incearca d loc sa ascunda asta(chiar daca stim asta) ar fi si mai profi sa fie putin mai.. atenta . Mai e o diferenta.. si anume: are o atitudine golaneasca, de bad girl... care nu o prinde de loc... in rest... e genul de tipa pe care tre sa o ai macar odata in viata....

 

Cretzul ala ... e mesa frate!

Cat despre baietii cu bmw-ul... n ai treaba, mergi te futi, platesti si ti vezi de treaba...

Nu vreau sa te contrazic, dar m-am luat dupa tatuaje, piercing si corp cand am zis ca e una si aceeasi. Daca tu zici ca sunt doua... poate asa e. Eu am vazut-o pe Elena exact cum ai descris-o pe tipa asta ca atitudine.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...