Sari la conținut

Trans Arad


Postări Recomandate

  • Oras:Earth
  • Oras:Earth

pare reala,plus de asta are poze facute in pat...eu cred ca profilele reale sunt cele facute in casa ,bai etc...oglinda dupa cum e mai nou....asa ne dam seama ca se fac fotografii la fata locului nu editate ca la altele....cunoastem...si cand deschizi usa,horrorrrr

Link spre comentariu
  • Telefon: gogu21sex
  • Oras:constanta
  • Telefon: gogu21sex
  • Oras:constanta

pe tipa o cheama Lora nu Patricia,o cunosc personal,arata ca in poze ia hormoni de putin timp,merita sa incerci,sper ca te-am ajutat!

Nu are cum sa arate ca in poze.... pentru ca ea( ca si tine) nu faceti poze "normale" cu telefonul, mai adaugati si 100 de filtre peste care deformeaza un pic realitatea! Nu vreau sa fiu rau dar asta e adevarul!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu are cum sa arate ca in poze.... pentru ca ea( ca si tine) nu faceti poze "normale" cu telefonul, mai adaugati si 100 de filtre peste care deformeaza un pic realitatea! Nu vreau sa fiu rau dar asta e adevarul!

dragutule ultimile poze adugate sunt facut cu un aparat profesionist,e clar ca a umblat la lumina putin,dar la mine nu!plus ca la cate poze am publicat pe forum se vese ca nu sunt modificate,sincer acum!
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

dragutule ultimile poze adugate sunt facut cu un aparat profesionist,e clar ca a umblat la lumina putin,dar la mine nu!plus ca la cate poze am publicat pe forum se vese ca nu sunt modificate,sincer acum!

Nu are cum sa arate ca in poze.... pentru ca ea( ca si tine) nu faceti poze "normale" cu telefonul, mai adaugati si 100 de filtre peste care deformeaza un pic realitatea! Nu vreau sa fiu rau dar asta e adevarul!

eu ziceam ca arata ca in poze deci nu e falsa ,multe anunturi din arad sunt false,la aia ma refeream,daca isi modifica pozele nu mai e problema mea!
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...