Sari la conținut

Stapana Ana-0747571679


Postări Recomandate

Salutare,

 

Zilele trecute simteam nevoia unei descarcari. Am inceput sa caut pe publi ceva nou. O domna la care inca sa nu fi fost. Am ales pe Ana programare facut usor la telefon. Pretul clasic 150 RON tura 250 RON/h. Este cazata la pensiunea Viena. Ajuns acolo la ora stabilita ne-am inteles pt o ora banii decartati la inceput. Facut un dus rapid, pana eu eram la dus ea a mai rezolvat niste telefoane. Ea ofera oral si normal protejat+ FB, cunnilingus, pozitia 69,sex intre sani nici vorba de dominare. Am inceput ostilitatile cun un oral mediocru spre slab, dupa care am trecut la normal am schimbat cateva pozitii nu a comentat nimic finalizare pe fesele ei. Dupa o pauza am inceput repriza a doua insa de aici a inceput sa ma grabeasca am zis ca nu a trecut decat 35 de minute si am platit o ora a sp ca de fapt la ea ora inseamna 2 finalizari si se face in maxim 5 de minute ca vine urmatorul client. Dupa aceasta disctutie nu am mai avut chef de nimic m-am inbracat si plecat am fost.

 

Pt locatie nu dau nota e pensiun este curat domna are gel de dus de mai muklte feluri prosopte curate.

Oral: 5 cu indulgenta

Normal: 8 nu comenteaza da contre e ok.

GFE: 2 grabita banii dati la inceput.

 

Pozele ii apartin 100% ba chiar recente zic eu.

 

Din cauza grabei nu pot recomanda insa nici serviciile nu sunt stralucite.

 

 

Noroc mult va doresc,

 

L.E linkul de pe publi 24:https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/mures/

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...