Sari la conținut

BIANCA NEW NEW


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:...
  • Oras:...

Dragul meu conteza cine este colega mea

Eu una nu cred ca conteza Ok

 

Intr-adevar conteaza! Cine se aseamana se aduna!

Normal era sa raspunzi direct ca mai devreme sau mai tarziu se afla oricum, ca drept dovada ca ati incurcat conturile. :slap2

Mai mult de-atat, Anaise_love posteaza poze din aceeasi locatie http://nimfomane.com/forum/topic/80272-anaise-0762342118/?p=2780282

 

Msf dragul meu

Si nu ma irita întrebările Voastre

Colega mea nu are cont aici mie mi-a zis o prietena de acest sait care nu mai lucrează in acest domeniu :*

 

Te-ai incurcat rau  :slap2

Povesti de adormit copiii... :no2

Nu era mai simplu sa apari si sa recunosti ca esti colega cu Anaise si ca doresti sa-ti faci cunoscute serviciile, ca vrei sa ne multumesti ”sufleteste”, etc....?

Nu, tu ai incercat sa ne aburesti si nu ti-a iesit!

 

Eu zic s-o iei de la capat si sa mai incerci cu sinceritate si fara fitze!

 

Si apropos ”draga mea”, folosirea excesivă a expresiei ”dragul meu” afecteaza iremediabil tenul.  :baby2

 

O zi buna sa aveti, tu si colega ta care n-are cont pe acest forum :laugh2

 

P.S. de ce naiba nu poti scrie in intregime ”merci frumos” sau ”multumesc”, dar trebuie sa prescurtezi MSF? Atât de grăbită esti si in actiune?

P.P.S. sfat - INCEARCA SA FOLOSESTI SEMNE DE PUNCTUATIE: VIRGULA, PUNCT, SEMNUL EXCLAMARII, SEMNUL INTREBARII! Dar nu toate deodata.

  • Like 27
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si totusi... decat sa ne dam cu presupusul si supozitii peste supozitii, nu se duce nimeni la ea si sa fac ao recenzie? 2 pagini de supozitii de parca atu pierde ceva asa mult... sa mearga unul la ea! Gata cu supozitiile pana la proba contarie!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:...
  • Oras:...

Gata Șefu'! Să trăiți! Am înțeles! :bow

Vorbesc cu băieții și ne organizăm imediat. Unul din noi o va vizita numaidecât și va face și recenzie până după-amiază. :laugh2  Cineștie cine va fi.....

 

Dar, până atunci, de ce nu poți fi tu exemplul nostru de urmat? :hmmm

 

 

 

 

 

 

P.S. Bianca19 asta poate fi vreo fată retrasă de la vreun salon de masaj? :350x

  • Like 23
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Ai incurcat conturile ? Ce e cu raspunsul asta Anais ? Esti colega cu Bianca ?

Buna da sunt colega cu Bianca Eu

I-am zis sa nu zică Finca am mai făcut greșeală asta de am zis și fata aia se comporta urat și am avut de pierdut și eu înțelegi

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Buna da sunt colega cu Bianca Eu

I-am zis sa nu zică Finca am mai făcut greșeală asta de am zis și fata aia se comporta urat și Porma am avut de pierdut și eu înțelegi

Nu.
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Buna da sunt colega cu Bianca Eu

I-am zis sa nu zică Finca am mai făcut greșeală asta de am zis și fata aia se comporta urat și Porma am avut de pierdut și eu înțelegi

"Finca" "Porma" :slap2

Nu mai scrie, ca scrisul nu e talentul tău, am crezut că e nume dă curve

Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Ca noi toți, nimic din ce scrii

OK eu nu am vrut sa zică Bianca ca este colega cu mine finca am m-a ajutat o fata la fel și avea numai recenzi proaste

Si din cauza ei Am avut numai de pierdut

Așa ca m-a sfătuit cineva și mi-a zis sa nu mai zic la nici o fata sa scrie ca este colega cu mine ok

M-am făcut înțeles acum pentru Toata lumea

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

OK eu nu am vrut sa zică Bianca ca este colega cu mine finca am m-a ajutat o fata la fel și avea numai recenzi proaste

Si din cauza ei Am avut numai de pierdut

Așa ca m-a sfătuit cineva și mi-a zis sa nu mai zic la nici o fata sa scrie ca este colega cu mine ok

M-am făcut înțeles acum pentru Toata lumea

Se scrie ( fiindcă ) făăă.... ne faci etnia dă rușine :slap2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

OK eu nu am vrut sa zică Bianca ca este colega cu mine finca am m-a ajutat o fata la fel și avea numai recenzi proaste

Si din cauza ei Am avut numai de pierdut

Așa ca m-a sfătuit cineva și mi-a zis sa nu mai zic la nici o fata sa scrie ca este colega cu mine ok

M-am făcut înțeles acum pentru Toata lumea

Sfatuitorul ala avea asa...niste solzi virtuali? Si respira prin branhii?

Nu te-ai facut inteleasa caci esti certata cu limba romana (cu un singur R)

  • Like 4
Link spre comentariu
Reputație: 24008
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

OK eu nu am vrut sa zică Bianca ca este colega cu mine finca am m-a ajutat o fata la fel și avea numai recenzi proaste

Si din cauza ei Am avut numai de pierdut

Așa ca m-a sfătuit cineva și mi-a zis sa nu mai zic la nici o fata sa scrie ca este colega cu mine ok

M-am făcut înțeles acum pentru Toata lumea

 

Esti VARZA !

Poate colega ta se fute mai bine ca tine. Oricum tu ai servicii slabe rau!

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Buna da sunt colega cu Bianca Eu

I-am zis sa nu zică Finca am mai făcut greșeală asta de am zis și fata aia se comporta urat și am avut de pierdut și eu înțelegi

 

Eu te inteleg , dar ..... mai multa atentie pe viitor ! nu da bine la publicitate !

 

Succesuri in campu muncii !

Link spre comentariu

@glavan, multumim omule, dar totusi niste detalii ,  ce inseamna " teapa" in cazul asta? Adica e fast fuck ?, mirosuri? etc.. etc... ceva detalii

 

Programare facuta telefonic cu o zi in avans.

Programare confirmata si apoi anulata la ora la care trebuia sa dea restul de adresa.

Deci cum se cheama asta?

Link spre comentariu

Buna da sunt colega cu Bianca Eu

I-am zis sa nu zică Finca am mai făcut greșeală asta de am zis și fata aia se comporta urat și am avut de pierdut și eu înțelegi

Aloooo....ce naiba inseamna "Finca"? Cand vei avea un puradel sa ii spui lu' nenea pescar sa il trimita la scoala, macar el sa fie apropiat de limba romana.
  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Aloooo....ce naiba inseamna "Finca"? Cand vei avea un puradel sa ii spui lu' nenea pescar sa il trimita la scoala, macar el sa fie apropiat de limba romana.

lasa frate limba romana ca mergem sa o futem nu sa o scoatem la tabla 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...