Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Erika poze 100% reale!!

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
Nici un raspuns la acest thread

#1 supercalifragilistic

supercalifragilistic

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 18 Postari:
  • Inscris la:
    15 May 2013
  • Reputatie: 3

Postat 21 June 2017 - 03:56 PM

https://www.publi24....7e786f6551.html

https://www.publi24....7e786f6551.html

Ieri am vizitat domnisoara. Din punctul meu de vedere este de etnie (ea spune ca nu), ramane la latitudinea fiecaruia. Pozele ii apartin , dar nu mai reflecta realitatea, intre timp avand cateva kilograme in plus (nu deranjant de multe). Initial, la telefon, a raspuns o voce mai mult decat atragatoare. Ajuns la fata locului si vazand fatuca am ramas putin pe ganduri daca sa raman sau nu. Atitudinea prietenoasa si amabila, pro client, m-a hotarat sa incerc. Fata compenseaza mult prin atitudeine, e draguta, am fost servit cu un pahar cu apa rece, fiind foarte cald afara, si mi s-a permis sa fumez o tigara. Nu m-am simtit nici o clipa grabit si am apreciat sociabilitatea fetei. Am trecut la fapte si nu mi-a parut rau ca am ramas. Fata se descurca f. bine la oral, cu tente reusite de deep, incat eram in dubii sa finalizez asa sau sa o incerc si la pat. Fundul ei era foarte sexy, carnea statea bine pe ea , cele cateva kilograme in plus nu m-au mai interesat. Am trecut la pozitia capra, dupa montarea protectiei si am finalizat glorios in aceasta pozitie data fiind privelistea funduletului sexy ridicat in aer. Am fost invitat la dus, dupa terminare, si am mai fumat o tigara. Per ansamblu o cataloghez drept o experienta fericita.

Sa trecem la note:

- Locatie 9 , curat,aranjat, in apropiere de kaufland

- Oral neprotejat 9

-N.P. 9

-pret 100 lei numarul sau 200 lei ora. Eu am ales un numar. Ca idee, a fost ok, recomand.

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi