Sari la conținut

"Care ești ungur p-aci? " raspuns


Vizitator transparent

Postări Recomandate

Vizitator transparent
Reputație: 0

mai,pua bleaga

inainte sa-ti mai iasa vre-un cuvant pe "tastatura"....

da-mi voie sa-ti spun ca esti mai prost ca si sicanu care-si cere autonomia

traim in 2017,in Romania,cum o fi

tu chiar crezi balivernele prezentate in media...daca,da,esti un inapoiat care nu are pereche

in rest.....suntem bine,be-ma-i

 

  • Like 6
  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator transparent
Reputație: 0

apropo,in martie am fost prin bucales,la un concert de proportii

am fost prin centrul vechi,mancat,baut bine,crezi ca ne-a durut in pula de pe noi sau pe chelnerul (get-beget bucurestean) care ne-a servit de nationalitate sau ceva de genu'?

esti un tampit,ia-l si pe idiotu' de daywalker si mergeti la un psihiatru....vadim nu mai e,funar e praf.

ps: puteti sa sugeti pula la toti ungurii inregistrati sau nu din Romania

ps2: desteapta-te ramane!

 

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator transparent
Reputație: 0

hai ca va povestesc si una pe bune,reala,rea life

eram coptii,la 13-14 ani ,deja fumam,beam ca nesatulii

pana cand unu' dintre prietenasi (Calin-file din poveste) m-a jignit cu ceva gen"ungur" sau "bozgor",nici nu mai stiu

cand i-am aplicat o multinationala in bot,nu a mai stiut cum e destepaterea....mai trist e ca am rupt orice legatura din cauza asta,mai demult el incercand de nenumarate ori impaciuirea

acum....vorbim ca doi oameni decenti,fara nationalisme....

 

  • Like 2
  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator transparent
Reputație: 0

ok,mesajul meu este....daywalker,putzifer....mai da-te-n pula mea de nationalist prost

cunosti lumea,da,poti sa-i judeci in anumita masura

nu agita "apele" de-am pulea

...ai futut tu unguroaice in budapest....da,ti-o fi iesit vreo laba ....reusita,cu finalizare

esti un putoi neumblat,habar na-i

 

Link spre comentariu
  • Oras:pa
  • Oras:pa

Da,laba trista,is ungur.....Si ce?

Si stramosii tai nu au fost capabili sa isi apere teritoriul transilvania dupa al doilea razboi mondial. Stalin a dat transilvania inapoi romaniilor pentru ca si-au sacrificat vietiile contra nazistiilor lui Hitler. Asta a fost darul nosru. Asa ca taci si suge pula.

Si nu uita 1918 anul cand budapesta a fost invadata de romani. Ia zi tu bai ozosep, ungurii se pot lauda ca au invadat bucuerstiul?

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

nu ma supar...pe mata

Mama nu are nici o treaba cu aceasta conversatie.Asa ca las-o sa se odihneasca.

 

Daca intradevar,doresti sa ai o disputa cu mine,iti dau nr de telefon in PM si discutam.

 

Dar sa nu uiti sa-ti iei la revedere de la cei dragi.Astept raspuns.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Si stramosii tai nu au fost capabili sa isi apere teritoriul transilvania dupa al doilea razboi mondial. Stalin a dat transilvania inapoi romaniilor pentru ca si-au sacrificat vietiile contra nazistiilor lui Hitler. Asta a fost darul nosru. Asa ca taci si suge pula.

Si nu uita 1918 anul cand budapesta a fost invadata de romani. Ia zi tu bai ozosep, ungurii se pot lauda ca au invadat bucuerstiul?

Asta,habar nu are de istorie,dar se gaseste pe un site de curve,sa-si verse frustrariile.

 

L-au batut Romanii in cap de si-a uitt limba materna.

 

In fine,nu vreau sa te bag intr-un razboi in care esti neutru.Mi-am spus punctul de vedere.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:pa
  • Oras:pa

Suntem aici de 2000 ani, recunosc au violat romanii pe daci, ca sa formeze românii moderni. Pe voi ba huniilor va adus atilla in cruciada lui, practic erati toate dejectiile mongololilor adusi cu japca prin anul 1000 ca niste exilaxi, mancami-ti pula de rebutati

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:pa
  • Oras:pa

Asta,habar nu are de istorie,dar se gaseste pe un site de curve,sa-si verse frustrariile.

 

L-au batut Romanii in cap de si-a uitt limba materna.

 

In fine,nu vreau sa te bag intr-un razboi in care esti neutru.Mi-am spus punctul de vedere.

Pai pe spalatii aia pe creier ii spala Orban cu carti de isorie false cum ca ungurii erau nativi europeni si barbarii dacici le-au furat pamantul :))

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu

Vizitator transparent
Reputație: 0

Mama nu are nici o treaba cu aceasta conversatie.Asa ca las-o sa se odihneasca.

 

Daca intradevar,doresti sa ai o disputa cu mine,iti dau nr de telefon in PM si discutam.

 

Dar sa nu uiti sa-ti iei la revedere de la cei dragi.Astept raspuns.

 

da,te rog,vreau sa discutam

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...