Sari la conținut

Timisoara Trans Biju - 0738051070


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Are cineva ceva detalii despre respectiva, pare sa fie venita de prin alta parte dar nu reuses sa gasesc nimic despre ea pe aici. As aprecia orice detaliu, nu prea imi place sa merg fara sa am o minima cunostinta despre persoana respectiva.

 

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/Transexuala-noua-si-REALA-cu-poze-la-Iulius-Mall/7b006d727d6a6754.html

 

 

post-75278-0-85958900-1498083141_thumb.jpg

post-75278-0-72610200-1498083145_thumb.jpg

post-75278-0-50448900-1498083149_thumb.jpg

post-75278-0-78903700-1498083153_thumb.jpg

post-75278-0-71144100-1498083158_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

as crede ca ai fii un client, spunand asta Bianca :blushing2

Am spus doar ca ii reala...sunt curioasa cum ai facut tu asemanarea intre mine si un potential client. Ii reala si o cunosc personal...restul vedeti si voi ce si cum cand mergeti la ea.

 

P.S. nu as dori sa intram in polemica...ti-ai schimbat doar userul insa tot asa scrii peste tot si nimic concret.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ba nu am zis ca nu mi-ar fi sau nu favorabil...doar ca vreau sa imi explici logica cum ai ajuns tu sa afirmi ca dupa raspunsul dat de mine as fi parut a client...ai deschis gura doar ca sa te bagi in seama. Ma vezi ca nu is impresionata de fel...pur si simplu trebuie sa ma ignori si sa nu te bagi in seama cu mine. Atat!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Esti cu capul, da rau! Nu s-a ofticat nimeni...poate doar tu ca nu suporta nimeni off topicurile pe care le faci. Eu te-am intrebat cu frumosul care ii legatura dintre comment-ul in care am zis ca titulara topicului ii reala si afirmatia ta de dupa.

 

Daca crezi ca poti oferi un raspuns concret la ce am intrebat eu bine, daca nu lasa-ma'n p... mea ca doar la kilogram faci comentarii...multe, proaste si lipsite de vreo esenta.

 

Drum bun!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Bai esti prost? Am zis ca ii reala atat. Restul va priveste pe voi ca si clienti, sau mai bine spus ii priveste pe clienti.

 

Hai fa pasi din discutia cu mine. Te cred ca nu muncesti si stai la panda dupa clienti 24/24...

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Altu...bai tu ai vazut commentul meu initial? Cineva a intrebat de Biju, cunoscando personal am zis ca ii reala, ce ti se pare atat de exagerat? Vezi de cl a 2 a si Pitesti.

 

P.S. Doar ce am vb cu ea si nu vine in Pitesti

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

dar nu trebuie sa comentezi tu ca ii reala sau nu,o putea face ea.tu esti posta sa duci vorba de colo colo,ce dracu/vezi de treaba ta si nu faci face lumea proasta pe aici ca nu esti tu vreo desteapta....

Baietel... crede-ma ca mi se invart rotitele. Tipa ii o prietena de a mea si ea a spus ca nu o pasioneaza asa mult sa se promoveze, m-a rugat pe mine sa spun ca ii reala... vrei si o declaratie cu doua poze fata/profil pe propia raspundere?

 

Si vezi cu tonul... clar nu o sa isi permita unu care suge in gara sa ma faca pe mine proasta! Tu si cu asta cu 15 conturi banate intr-o luna, si vreo 50 intr-un an, sunteti circul forumului...tu cu "hai la Pitesti" si ala care se baga peste tot in discutii ( doar aiurea, ca altceva de unde? ) 

 

Sunt educata si vorbesc frumos... in limita bunului simt... dar daca ma faci proasta tare imi e ca ma dezbrac de caracter si te iau la futu-ti  botul. Vezi ca eu comentez unde deja prostia da pe afara si unde deja incepe sa se comenteze a proasta. Cand o sa contribui util forumului atunci sa imi spui mie vreo ceva...pana acum singurele interventii ale tale au fost:

 

1) hai la pitesti - de parca am avea ce face acolo daca am veni vreo una

2) mai sunt gaurile la wc in Gara de Nord - Nu am nimic cu cei cu fetishuri de genul insa plm asta ii sectiune de trans si travesti 

 

Acum ca nu va convine la vreo cativa de faptul ca am dreptate si nu aveti loc de mine, asta e...stati si voi inghesuiti! Hai spor!

Link spre comentariu
  • Oras:Earth
  • Oras:Earth

USUREL,aici simt nevoia sa intervin desii initial renuntasem.Nu are nimic daca Bianca o cunoaste pe aceasta Biju,daca o cunoaste foarte bine,are tot dreptul,dar pickamer nu e frumos sa o jignesti pe Bianca pentru ca nici eu nu am facut-o chiar daca ea nu a apreciat asta,asta poate, e educatia ei daca asa stie sa se poarte,asta fiind o alta parte a discutiei.Draga Bianca ,doresc sa-ti spun ca ne mai facem si noi utili forumului,chiar daca nu o recunosti,fiecare in tara asta are drreptul la o opinie nu e site-ul tau si nici al altor cateva de aici care stim de ce comentati(din lipsa de clienti,sau recenzii care nu va sunt favorabile) in stanga si in dreapta doar ,doar va suna cineva de pe aici .E ok fiecare s epromoveaza cum vrea,dar nu ne poti spune ca nu suntem utili forumului,come on nu esti nimeni si nimic sa crezi asta.Esti un simplu utlizator ca si noi de-altfel.Hai ca a cum ti-a comentat pickamer care vad ca e utilizator vechi ,eu macar sunt nou e normal sa ai nu stiu ce dubii!Daca si cei vechi nu sunt utili,las ca esti tu cu obraznicia de care dai dovada.Ehe,de aia n-are ursul coada.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

USUREL,aici simt nevoia sa intervin desii initial renuntasem.Nu are nimic daca Bianca o cunoaste pe aceasta Biju,daca o cunoaste foarte bine,are tot dreptul,dar pickamer nu e frumos sa o jignesti pe Bianca pentru ca nici eu nu am facut-o chiar daca ea nu a apreciat asta,asta poate, e educatia ei daca asa stie sa se poarte,asta fiind o alta parte a discutiei.Draga Bianca ,doresc sa-ti spun ca ne mai facem si noi utili forumului,chiar daca nu o recunosti,fiecare in tara asta are drreptul la o opinie nu e site-ul tau si nici al altor cateva de aici care stim de ce comentati(din lipsa de clienti,sau recenzii care nu va sunt favorabile) in stanga si in dreapta doar ,doar va suna cineva de pe aici .E ok fiecare s epromoveaza cum vrea,dar nu ne poti spune ca nu suntem utili forumului,come on nu esti nimeni si nimic sa crezi asta.Esti un simplu utlizator ca si noi de-altfel.Hai ca a cum ti-a comentat pickamer care vad ca e utilizator vechi ,eu macar sunt nou e normal sa ai nu stiu ce dubii!Daca si cei vechi nu sunt utili,las ca esti tu cu obraznicia de care dai dovada.Ehe,de aia n-are ursul coada.

A fi util pe aici inseamna a oferi informatie folositoare...nu vad ce folos in toate off topicurile....

 

Si nu, NU is cineva foarte special, sunt destul de simpla si cand vad ca pe aici numai despre ce nu e vorba se vorbeste dtau si ma intreb asta ii forum pt placerile trupesti sau sezatoare ca daca ii eu imi urc tinutele de lucru in pod si imi scot furca si lana si ma pun la tors. Comentariile mele nu au fost obraznice...o pot face la superlativ insa nu vad motivul

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

eu nu am jignit o pe BIANCA,doar dupa ce am citit aici ca a facut pe cineva ;ba esti prost:,ea are dreptul sa jigneasca si altcineva,nu?e prea mult ca ea sa comenteze peste tot...parerea mea...

Ba esti prost sau ba habar nu ai sa citesti si sa intelegi ce am scris e acelasi lucru...asta am afirmat pt ca uite unde s-a ajuns de la faptul ca am spsu ca ii reala Biju...hai da-ma in durerea mea ca deja se exagereaza cu prostia pe aici. 

 

Iar tu? Te cred ca ti s-a lasat pe mine aiurea ca ti-am spus sa nu mai scrii peste tot "Hai la Pitesti cand tu esti saptamanal la wc la Gara de nord in Bucuresti si cum ai timp sa ajungi acolo ai timp si sa faci un drum cu taxi pana la una din fetele pe care le tot chemi din capitala in oras la tine... te cred ca nu iti convine sa ti se dea peste nas pe buna dreptate...dar ti-am spus-o si eu si altii...deci nu oi fi singura nebuna de aici. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...