Sari la conținut

Giulia noua in oras 0754590216


Postări Recomandate

Buna dragilor. Am fost in concediu...Sunt in Suceava de 4 zile dar nu gasesc apartament...😓 va pup si revin cu informatii cand ma pun la punct cu toate. 😚😚😙

Ai fost in concediu la iasi langa pensiunea palace?😂😂😂 Nu cred ca ti-a priit concediu in zona aia datorita ciorilor cu seria 3 cate misuna prin zina

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna!Momentan nu stiu cat timp am sa petrec in orasul vostru...pana la un alt concediu.

Banuiesc ca nu o sa i-ti ei concediu dupa cateva zile??

Aproximativ???

Link spre comentariu
  • Oras:G.Humor
  • Oras:G.Humor

am vb. azi cu giulia la tel si am facut o programare .la vorba . super ok , a spus ca ea e cea din poze si am stabilit o ora. sa vedem daca se tine de cuvint si cum va fi. sper sa pot face o recenzie buna fata de ce am mai citit.

Link spre comentariu
  • Oras:G.Humor
  • Oras:G.Humor

deci : am sunat-o ca am ajuns in zona , nu a raspuns prima oara si am intrat la ginduri,am sunat din nou in 5 min. a raspuns dar m-a rugat cu scuze ca se imbraca si sa mai astept citeva min. am parcat in fata ( are parcare la locatie ++)  si e destul de retras. dupa citeva min. m-a sunat si am urcat la ea.curat si placut in casa doar ca eran prea cald (30 si,erau afara) invitat in bucatarie la o tigara si un pahar cu apa,am facut putina conversatie,

(stie sa-si aleaga cuvintele cind vorbeste) am vizionat putin apartamentul dupa care am trecut la treaba.

are putin forme dar la modul placut ba chiar apetisanta. foarte amabila , mi-a spus ca nu ne grabim si am inceput cu oral nep. mingiieri, uleiuri de bebe, parfumate(asta chiar mi-a placut) .69 si in mai mute poz. si altele .... mingiieri, normal protejat , in orice pozitie am vrut......am facut chestii pe care nu le-am facut cu oricine. nu stiu cum a fost pt. ea dar eu, prin prestatia ei m-am simtit fff bine.aproape ca nu m-am putut abtine sa nu termin prea repede. a avut rabdare cu mine,si mi-a indeplinit toate dorintele.(anal nu face)

 

cine ma cunoaste o sa se mire de recenzia mea ( de regula sunt mai zgircit si mai critic) . nu e genul care face sa-ti cada ochii in gura cind o vezi dar e placuta si stie sa compenseze daca ii lipseste ceva si asta mi-a placut.

    mers la baie si apoi din nou la bucatarie la o vorba si o tigara,

 

   aspect fizic     - 9

   comportament   + 10

    curatenie ( ea)    + 10

    locatie               9 ( m-a cam omorit caldura)

   conversatie       +9

   halatul                150

  timp              aproape o ora

 pentru toate acestea am facut un gest unic in viata mea si am mai lasat la urma 50 ron. asa am simtit eu ca merita comparativ cu invazia de jigodii care presteaza pe la noi.

 concluzia e ca, daca asa se comporta mereu  merita toti banii, deci.........cu curaj.

Link spre comentariu

  • Oras:botosani suceava
  • Oras:botosani suceava

Salutare

 

 

Am reusit si eu sa o vizitez pe dameza in cursul zilei de azi.

Programare facuta telefonic bafta mea sa o prind libera in 10 min.

Ajung in zona cu pricina ce sa vezi nu mai rasp la tel mai stau aprox 10 min vazand k nu rasp am decis sa plec dupa alte 10 min zic sa mai incerc cu tel ..,surpriza raspunde zicand k a fost ocupata( nu se fac programari si dupa iei alt client)in fine trecem peste asta ajung in zona parcare rezervata super. Primesc indicatiile cu ap si etajul urc dameza ma astepta dupa usa intro rochie rosie transparenta fara nimik pe sub rochie interesant. Ma cer la dus k eram super transpirat de la vremea de afara ulterior sunt invitat in bucatarie la un suc ,o mica discutie dupa care ne mutam in dormitor. A inceput cu un oral bun cu atentie la zonele adiacente numai k soldatul nu era in form dupa un drum de 1000 km eram cei drept obosit, totusi a reusit sa il trezeasca, pus prez intre timp am gustat si eu din pasarica ei f frumoasa. Pompat cateva minute misionar finalizat in prez facut un dus rapid si am plecat k eram asteptat pt o sedinta.

PS data viitoare iau o ora.

Note.

Locatie 10

Aspect 9

Igiena 10

Oral 10

Normal 9

Anal nu face si nici nu ma pasioneaza

Halat 150 o finalizare aprox 20 min

Recomand Da

De revenit cu siguranta

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...