Sari la conținut

Am revenit ! 😘😘 0746616868


Postări Recomandate

  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Salut, 

 

nu am fost la ea dar din poze e tipa din topicul acesta: https://nimfomane.com/forum/topic/91311-am-revenit-%F0%9F%98%98%EF%BF%BD-0746616868/page-2

 

am vazut ca nu mai are active nici unul din anunturile de pe publi dar daca te intereseaza urmareste topicul din linkul asta.  Vezi ca ai deschis 2 topicuri pentru aceeasi treaba. Ar fi frumos sa il inchizi pe unu  :)

Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Oameni buni, hai sa nu confundam persoanele. E intr-adevar fosta Bianca, fosta Larisa, acum se pare ca isi spune Alina. ma bucur ca a gasit-o colegul, chiar daca departe de Alba. Dupa tatuaje se vede ca e ea. Dar motivul ca nu mai vine pe la noi nu e ca e din judet. Fata nu e din Alba, poate va ganditi la altcineva. Daca ati vorbit cu ea, ati vazut ca are accent. Mie mi-s zis ca e din Suceava si am fost de multe ori la ea in 2017, vara. Chiar daca nu e de acolo, dupa accent stim sigur ca nu e din Alba, ba chiar nici din Ardeal. :) sper sa revina! Dati un semn daca aflati ceva.

Link spre comentariu

Oameni buni, hai sa nu confundam persoanele. E intr-adevar fosta Bianca, fosta Larisa, acum se pare ca isi spune Alina. ma bucur ca a gasit-o colegul, chiar daca departe de Alba. Dupa tatuaje se vede ca e ea. Dar motivul ca nu mai vine pe la noi nu e ca e din judet. Fata nu e din Alba, poate va ganditi la altcineva. Daca ati vorbit cu ea, ati vazut ca are accent. Mie mi-s zis ca e din Suceava si am fost de multe ori la ea in 2017, vara. Chiar daca nu e de acolo, dupa accent stim sigur ca nu e din Alba, ba chiar nici din Ardeal. :) sper sa revina! Dati un semn daca aflati ceva.

...pentru o mai buna informare

Fata e basarabeanca,dar sta cu familia de multi ani la noi in judet

Un orasel la 40 de km de Alba Iulia

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...