Sari la conținut

Andreea(19ani) atenta ,drăguță,curata ! Te aștept la locația mea pentru clipe de plăcere de neuitat!


Postări Recomandate

  • Oras:Banat
  • Oras:Banat

100 lei finalizarea(op,on in funcție de igiena,np)

200 lei ora (op,on in funcție de igiena,np)

Ofer masaj de relaxare și alte mici fantezii.

În locația mea găsiți mereu curățenie,prosoape curate! Țin foarte mult la igiena ! Va pup și vă aștept cu drag ! Nu vei regreta ! .. nimic nu e pe fugă!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Esti carcotas, frate pp02! Daca fata e ocupata cu "munca", consider ca poate scrie altcineva in locul ei. :D

Pai acel "cineva" nu stie cum e treaba pe aici. deci e un pestisor micut si incepator care a gandit sa puna gaurile prieteni la bataie sa faca si ei un ban sa mearga la mare, ei fiind la timisoara.

Link spre comentariu
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat

Buna băieți,. .. Andreea is here...nu mai fiți așa răutăcioși cu mine... Sunt noua pe aici.. Un client mi a spus de acest site....daca nu cunoașteți situația , nu judecați.... Tipic unora... În loc să trageți păreri pripite,mai bine mă îndrumați pe acest site ,cum de folosește,,, unde să scrie .... ...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat

Buna băieți,. .. Andreea is here...nu mai fiți așa răutăcioși cu mine... Sunt noua pe aici.. Un client mi a spus de acest site....daca nu cunoașteți situația , nu judecați.... Tipic unora... În loc să trageți păreri pripite,mai bine mă îndrumați pe acest site ,cum de folosește,,, unde să scrie .... ...

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...