Sari la conținut

Andreea(19ani) atenta ,drăguță,curata ! Te aștept la locația mea pentru clipe de plăcere de neuitat!


Postări Recomandate

  • Telefon: 0727206342
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0727206342
  • Oras:Ploiesti

Colegii eu sunt tare curios cum se imparte domnisoara alina,andreea, cristina, monica, intre Ploiesti, Pitesti, si Timisoara, la o simpla cautare pe internet gasiti 10-15 anunturi plus cele care nu sunt indexate de google. Eu zic sa se gandeasca bine domnisoara de unde e si sa ne spuna si noua unde o cauta.

Ps. varsta ei este in functie de nume cred... Are 19 ani, 20 ani, 23 ani, si 25ani.

O zi buna sa aveti dragi confutadori!

post-195532-0-83592500-1498204477_thumb.png

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat

Eu nu înțeleg de ce sunt unii așa răutăcioși. Sincer sunt noua pe site .. nu prea știu să l folosesc . Am 19 ani ... Nu mă deranjează recenziile proaste,deoarece nu sunt genul de persoana sa mă supăr , le iau că atare, învăț din ele ! Sincer ,mi as fi dorit să ne împrietenim.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat

Având în vedere că mai stau puțin timp în Timișoara m am gândit să mai scad preturile! 80 de lei finalizarea (oral neprotejat și normal protejat )iar ora este 180 ( oral neprotejat și normal protejat) sărutările sunt permise 69 și toate pozițiile pe care le dorești! Pup pup pup acolo jos !

  • Like 1
Link spre comentariu

Eu nu înțeleg de ce sunt unii așa răutăcioși. Sincer sunt noua pe site .. nu prea știu să l folosesc . Am 19 ani ... Nu mă deranjează recenziile proaste,deoarece nu sunt genul de persoana sa mă supăr , le iau că atare, învăț din ele ! Sincer ,mi as fi dorit să ne împrietenim.

 

cat de mult?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...