Sari la conținut

Andreea- Piata Muncii-0754275354


Postări Recomandate

  • Oras:Acolo unde vreau eu sa fiu!
  • Oras:Acolo unde vreau eu sa fiu!

Mie imi spui!!!! In plus are un caracter deosebit si servicii de top,merita toata stima si tot respectul.

Ai drepatate , cel mai important in acest job este caracterul și serviciile dacă nu le ai ești un 0. Fără mișto acum , chiar arată bine ;) =))

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut.

De curand m-am vazut si eu cu Andreea si pot spune ca a fost o intalnire peste așteptări.

Locatia este mai degrabă in zona intersectiei de la Vatra Luminoasa decat la P-ta Muncii . O garsoniera frumos amenajată, curata , baie ok - nota 8.5

Programare efectuata din timp si respectata - seriozitate maxima.

Andreea este o bruneta miniona , frumusica la fata , ochi frumoși, buze carnoase , sani ( reusit) siliconati , corp frumos , cur misto , carne usor moale .

Dupa dusul meu de improspatare, actiunea a debutat in picioare cu un Fk acceptabil , nu foarte adanc , insa intretinut bine de Andreea.

Ne-am asezat apoi comozi in pat si am continuat sa o sarut , a răspuns mai bine , am continuat cu un cunni prelung , foarte misto , s-a udat natural , ceva gemete , cred ca i-a placut , te mangaie pe cap in timp ce o lingi in pizda , excitant.

A făcut si Andreea un oral pro. I-am spus ca as prefera fara cauciuc, dar ca stii ca pana ne cunoaștem, bla, bla . A supt totusi bine , destul de adanc , un pic cam pe graba , adica un ritm mai alert. Am temperat-o si a redus ritmul , soldatul a capatat consistenta necesara , am aplicat prez si am futut-o la început in misionar , combinat cu FK si eye-contact ( foarte excitant) , apoi am schimbat in doggy si dupa cateva minute bune de pompat, am finalizat.

Notele finale din punctul meu de vedere sunt :

Aspect - 8.50 , detaliat mai sus

Oral - 8 , cauciucat si parca prea hard pentru gustul meu ( sper ca data viitoare sa renuntam la prez)

Normal -9 , fut bun , participativ, contre bune in doggy

Igiena -10 , curata impecabil chiar daca nu a facut dus in prezenta mea , totul foarte ok

GFE - 10 , in special pentru ca fata este foarte deschisa si prietenoasa , vorbareata , joviala.

Am ales varianta de 1 fin , timp aproximativ 40 min , halat 150 RON.

O zi buna va doresc!

  • Like 11
Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Am fost si eu la Andreea, experienta a fost foarte intensa si a facut toti banii.

M-a asteptat pe tocuri, rujata, machiata si imbracata in ceva vaporos asa cum imi place mie.

Dupa ce m-a vazut nu a vrut sa ma primeasca din motive necomentabile aici, dar i-am inchis gura cu un sarut destul de lung incat sa ajungem in pat.

Am continuat cu sex oral reciproc.Sexul oral fara prezervativ la mine, nu s-a plictisit de oral, mi-a facut destul timp si mi-a placut.I-am facut si eu ei oral, as fi vrut sa-i provoc orgasm, dar nu am reusit.am continuat cu un sex normal de calitate in diverse pozitii, ea on top mi-a placut foarte mult si am finalizat in prezervativ pentru ca ma strangea cu pizda intr-un fel care mi-a placut enorm.

Toata treaba a durat o ora in care tot ce am povestit a alternat mereu cu saruturi prelungi, adanci, limbi incolacite pasional de parca se sfarsea lumea.Am achitat 250 de lei m-a sarutat si mi-a promis ca nu ma mai primeste.

 

Note:

 

locatie  9 cu tot ce trebuie inclusiv ambianta muzicala, dar aspect basic

aspect  9 silicoane reusite din punctul meu de vedere, buze senzuale, privire seducatoare, la corp e ok, nu perfecta

oral      9 fara finalizare

normal 10 strange bine cu pizda, se fute cu pasiune

GFE     10 nu stiu ce a simtit ea, dar eu am simtit ca am facut dragoste

Igiena  10

 

Recomand celor care cauta GFE bun, sex de calitate.

  • Like 9
  • Minus 12
Link spre comentariu

Am fost si eu la Andreea, experienta a fost foarte intensa si a facut toti banii.

M-a asteptat pe tocuri, rujata, machiata si imbracata in ceva vaporos asa cum imi place mie.

Dupa ce m-a vazut nu a vrut sa ma primeasca din motive necomentabile aici, dar i-am inchis gura cu un sarut destul de lung incat sa ajungem in pat.

 

era vreo verisoara de a 3a, sau vreo fosta colega de liceu, sau vreo prietena de a nevestei, sau vreo fosta colega de munca, sau altceva din categoriile de genul asta de nu vrea sa te mai primeasca???

 

=)))))))))))))))))))))))))))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...