Sari la conținut

Andreea- Piata Muncii-0754275354


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am fost si eu ieri la ea. Poate merge cu incredere la testate. Este o fata f ok.

Pisic , uneste si tu topicele.

Multumim si steptam recenzia ta , prima credibila  ( a ei )  , cu interes sporit :)

Link spre comentariu

Buna, dragul meu! Ai fost la mine si consideri ca pentru serviciile oferita acest tarif este prea mare?....NU. ...Fa-mi o vizita si dupa vom vedea daca ma supraevaluez sau este un pret corect. Stiu ca este foarte usor si comod sa stai in fata calculatorului si sa-ti dai cu parerea in necunostinta de cauza dar hai sa fim corecti. Nu sunt aici sa-mi bat joc de oameni. O zi buna iti doresc !!! :love

 

fiindca suntem corecti poti fi luata la pula mai intai virtual sa se vada daca rezisti

deci ne spunem opiniile cand vrem noi

  • Like 2
Link spre comentariu

Eu cred ca la ce coada e la tine o sa fi disponibilă si maine toata ziua

Pai azi e canicula...nu va face victime!

Probabil va raspunde precum Caludiu Raducanu, cand a fost intrebat daca stie cate victime a facut Canicula?

Raspunsul a fost: Nu o cunosc pe aceasta persoana.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Am fost si eu la Andreea ,a fost o experienta foarte placuta, ar trebui mutata la testate . Voi reveni cu un review mai detaliat in urmatoarele zile .

Mai are un Topic si la testate , nu stiu nici eu de ce nu se unsesc acestea

Link spre comentariu

Are la anunturi topic, nu la testate, sper ca acum sa o mute mr pisic. Fata asta ma innebuneste de fiecare data. M.a primit, m.a servit cu o cola, apoi m.am dus la dus, actiunea a debutat cu un super fk, atingeri senzuale, limbi, unghii pe coaie, oral f bun, i.am facut si eu ei cunni, apoi am trecut la normal, tare si apasat, f bun, am schimbat 2 pozitii si am terminat in preze intens.

 

Note: Oral 9

Normal 9.5

Gfe 10

Igiena super

Locatie 10

O recomand maxim. Halat 150fin fara graba.

post-16555-0-23421500-1499878837_thumb.jpg

post-16555-0-56250400-1499878852_thumb.jpg

post-16555-0-74877100-1499878862_thumb.jpg

post-16555-0-09944800-1499878877_thumb.jpg

post-16555-0-53370900-1499878887_thumb.jpg

post-16555-0-45807600-1499878899_thumb.jpg

  • Like 18
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Are la anunturi topic, nu la testate, sper ca acum sa o mute mr pisic. Fata asta ma innebuneste de fiecare data. M.a primit, m.a servit cu o cola, apoi m.am dus la dus, actiunea a debutat cu un super fk, atingeri senzuale, limbi, unghii pe coaie, oral f bun, i.am facut si eu ei cunni, apoi am trecut la normal, tare si apasat, f bun, am schimbat 2 pozitii si am terminat in preze intens.

Note: Oral 9

Normal 9.5

Gfe 10

Igiena super

Locatie 10

O recomand maxim. Halat 150fin fara graba.

Frumoase poze danteluta fund mare forme serioase .Recenzie credibila . Da ai avut parte de o jumate de ora de actiune ?

P.s.

Imi plac sandalutele si piciorusul din prima poza :-)

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

mai bine s-ar hotara pentru mereu protejat sau mereu neprotejat.

 

in rest e totul can can sau vrajeala. 

 

nu vad cu ce ajuta la igiena daca prima data e neprotejat. ce poti afla relevant pentru igiena daca o faci prima data protejat, apoi a2a oara e automat neprotejat banuiesc. si daca vine cineva peste 6 luni, cum il mai tine minte ca a fost? si in ce masura "indiciile de acum 6 luni mai sunt inca relevante? 

 

e doar stupid si doar vrajeala. 

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...