Sari la conținut

noua in orasul tau 0736652645


Postări Recomandate

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Nu ma intereseaza scriticile saracilor daia au plecat fetele bune dupa sibiu si aveti falsitati din cauza la uni ca voi labari imputiti si infecti mars ca nu mai bat capu ci saraci de 2 bani

Băă, decât femei ca tine, mai bine labă. Nici moca nu te-aș fute

Link spre comentariu
Vizitator kurac
Reputație: 0

Imi place ca ii face pe toti săracii.... dar ea e singura care suge pula la toti ca sa bage in gura... faza e că noi avem bani destui sa ne permitem a da muie la carpe precum esti tu ... SARACO :))DU-TE si mai pune burta pe carte nu fruntea in buric la toti ;)

Link spre comentariu
Vizitator kurac
Reputație: 0

In pizda te-a lins taica-tu ... da sa stiu ca sunt cârpa la toti prin tara asta mi-as felia venele. Cred ca urla foamea-n tine ca lupii in pădure ca sigur clienti nu ai de stai sa înjuri pe aici toată ziua. Si app..apasa tasta 1 pentru romana, ca sa-mi moara 3 vecini daca inteleg ce scri

Link spre comentariu
  • Oras:paradisul verde
  • Oras:paradisul verde

Ma pis pa voi de frustrati imputiti si care criticati aiurea si comentati daca sunt rechin nespalata aia care o ai acasa ie balena ucigasa sa va dau la muie la astia care ma criticati simi bagati limban pizda de jepati ca in sibiu neam nas mai veni sa mai prind unu ca comenteaza ceva la adresa mea ca de nu va iau tot neamu in pl pabari infecti uitativa dracu a voi intii si pa urma sa vb de mine mortaciuni infecte

Link spre comentariu
  • Oras:paradisul verde
  • Oras:paradisul verde

Rechunule vezi sa nu te ineci cu pula mea im gura intimp ce mio suge mata ai auzit lasa garda jos ca astia care scrieti naveti ce face de cit laba in pat in fuecare zi si stati ca bosorogi aia la birfa mare tie gradima proatului daca nati mai fi voi astia care o sugeti degeaba am sta liniztiti dracu dar asa ie creerul omului gindeste ca gaina si sa arunca in put imediat ce bate vintul daia curiosi mor repede

Link spre comentariu
  • Oras:centru
  • Oras:centru

Tu misto tu nu ai cum sa imi bagi pula oriunde ai vrea numai daca esti vreo handicapata daia cu pula distruso sau daca esti un peste cu nume de pizda.

Si cum sa te amuzi cand ai stomacul gol ca pula nu tine de foame muista proaste.

Banii si pula sunt la noi muie proasta.

Link spre comentariu
  • Oras:centru
  • Oras:centru

Rechunule vezi sa nu te ineci cu pula mea im gura intimp ce mio suge mata ai auzit lasa garda jos ca astia care scrieti naveti ce face de cit laba in pat in fuecare zi si stati ca bosorogi aia la birfa mare tie gradima proatului daca nati mai fi voi astia care o sugeti degeaba am sta liniztiti dracu dar asa ie creerul omului gindeste ca gaina si sa arunca in put imediat ce bate vintul daia curiosi mor repede

O sa mori in ritmul asta.Habar nu ai cata sperma este intr-un coi.
Link spre comentariu
  • Oras:paradisul verde
  • Oras:paradisul verde

Mai taci dracu saracule din gura ca iti rasp la orce comentariu itrarai cu masina in tilp daca nai lok de mn si tot comentezi mereu ce pl mea nuti ajunge laba trista ce esti mam sarurat de ipocriti ca tn care nau ce fc cap sec ce esti dute si stergete la cur ca put a rahat sin gura ca puti a hoit

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...