Sari la conținut

noua in orasul tau 0736652645


Postări Recomandate

Vizitator kurac
Reputație: 0

Stie cineva ce vrea sa scrie wc-ul asta? Ca am incercat si cu google translate si tot degeaba...  in scoala a stat mai mult pe sub banci ...

fai tu ma amuz tare rau....ca te cam certi singura asa...  duci lipsa de clienti tare de ai timp sa latri pe aici.  ;))  

Link spre comentariu
Vizitator kurac
Reputație: 0

vad ca e mahalagioaca tare.... i-au dat astia muie si prin Brasov...si prin Pitesti ...  si acolo acelasi comportament....  d-aia are timp sa stea pe forum...ca se bate de musca ...    

Link spre comentariu
  • Oras:Bârlogul Lupului
  • Oras:Bârlogul Lupului

Am vizitat-o pe la inceputul verii, dupa ce mi-am luat o teapa cu programarea de la blonda Anne.  Este o gagica cu o faţă comună care s-a comportat decent pe toata durata intalniri, desi e cam agramată, ce-i drept si nu capabila  de a debita constructii gramaticale complexe.

 

Locatie: blocuri noi,  curat pe dinauntru, destul de decent.
Aspect: 7-e genul de fată comună, doar picioarele lungi şi fundul bine proportionate mi-au starnit interesul.
ON:  8  - O suge fara mari articiii pana te saturi, poti termina si in gurita.
NP: 9 - Sexul cu ea e o activitate placuta, sta cum o pui, accepta orice pozitie .
nu cred ca face,
GFE: 8 - Accepta si French kiss, insa e cam retinuta. Per ansamblu are o atitudine care te-ar determina sa revii, daa n-ai avea alte alternative.
Timp petreccut : aproximativ o ora door-to-door.
  Amendă  : 200. ( nu ma zgarcesc si nu  imi place sa ma grabesc)
 
De revenit? Doar in situatia in care nu aveti altceva mai bun de pus pe rană.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...