Sari la conținut

Ellensweetperv69 40759173408


Vizitator ellensweetperv69

Postări Recomandate

Vizitator ellensweetperv69
Reputație: 0

Bună tuturor, revin cu o nouă precizare și anume că, programări în avans voi mai face doar pt clienții fideli, care sunt serioși și manierați... În rest, programările vor fi doar la moment, primul venit, primul servit! Asta pt a evita pierderea de timp. Iar dacă cineva se răzgândește, nu e nici o problemă, însă măcar anunțați printr-un mesaj...voi face la fel, în aceeași situație! Vă mulțumesc!

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Bună tuturor, revin cu o nouă precizare și anume că, programări în avans voi mai face doar pt clienții fideli, care sunt serioși și manierați... În rest, programările vor fi doar la moment, primul venit, primul servit! Asta pt a evita pierderea de timp. Iar dacă cineva se răzgândește, nu e nici o problemă, însă măcar anunțați printr-un mesaj...voi face la fel, în aceeași situație! Vă mulțumesc!

 

Buna ai ajuns in iasi ?

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Poate,dacă va răspunde!

  • Like 3

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

Buna ziua. Zilele trecute, in urma tatonarii terenului prin mail, sms si tel am reusit sa obtin o programare la stimabila posesoare al acestui topic, programare respectata in tocmai de ambele parti. La intrare m-a intampinat o tanara mamica cam de 1.65 inaltime si cred ca vre-o 50 kg, cu o fata joviala de strengarita si un zambet pierdut in coltul gurii ce arata o experienta vasta si bogata in domeniul seductiei. Odata facuta prezentarea am zis sa trecem la detalii mai concrete, ocazie ca sa aflu ca analul nu este disponibil (tocmai aceasta optiune ma interesa cel mai mult), cu toate astea decid s-o pun la incercare pe Ellen, dupa o inprospatare la dus incepem ostilitatile cu un oral la care domnita noastra exceleaza foarte bine si cu atentie sporita la zonele adiacente, la normal, ca doar asta mai ramasese din meniul prezentat la inceput, am lasat-o pe ea sa preia conducerea si vreau sa zic ca conduce bine, mai ales la WOT, cat sa dezlantuit deadupra mea, soldatelul meu a decis sa capituleze glorios in caciulita. Dupa o remprospatare la dus nu reuseam sa opresc transpiratia, tinand cont si de caldura de afara decid sa pun capat ostilitatilor la care Helen ma anunta ca indiferent de decizia mea va trebui sa achit tariful intrg 250 roni, cu toate ca intalnirea noastra a durat dtd 30 min plus minus 2 min pe ceas si s-a rezumat la un singur numar (probabil din cauza ca nu am specificat de la inceput cat vreau sa raman si dumneaei si-a rezervat o ora pt mine). Acestea fiind spuse sa trecem la note:

 

Aspect - 8.5-9 tanara mamica cu semn de la o cezariana, slabuta, frumusica la fata, sanii usor afectati de gravitatie din cauza alaptarii.

 

Oral - 9 stie meserie atenta la zonele adiacente si la reactia clientului, daca ar mai fi facut si deep ca Andreea de la top dadeam 10.

 

Normal - 9 se misca bine, ii place sa controleze situatia.

 

Halat - 250 DTD 30 min mi se pare cam scump dar tin sa cred ca a fost din cauza mea deoarece nu am specificat de la inceput cat timp intentionez sa raman.

 

De revenit, probabil voi reveni doar daca v-a reintroduce in meniu si analul (ceva imi spune ca deocamdata analul este doar pentru marketing insa timpul va arata), si binenteles voi specifica de la inceput timpul necesar.

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator ellensweetperv69
Reputație: 0

Bună dragilor...am precizat în anunț, însă o mai fac odată și aici...Îmi rezerv dreptul de a-mi selecta clientela și disponibilitatea programului. Asta înseamnă că nu prestez 24/24h 7/7z...Dacă nu răspund la telefon, este pt că ori prestez ori am ieșit din "program"...ca și voi, am o viață personală! Încerc pe cât posibil să răspund la mail-uri, la mesaje sau la telefon, însă nu pot sta doar cu telefonul în mână. Referitor la "cadou", acesta este pe oră, așa că e decizia fiecăruia dacă dorește să plece mai repede. Nu cred că am grăbit vreodată pe cineva, să începem cât mai repede sau să plece exact la fix! Iar referitor la anal, trebuie să înțelegeți că e totuși o diferență față de sexul normal și că mai e nevoie de repaus uneori, măcar 2-3 zile!Dacă mai sunt nelămuriri, voi încerca pe cât posibil să le discutăm. Mulțumesc pt înțelegere și vă doresc o zi frumoasă!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 

 

Halat - 250 DTD 30 min mi se pare cam scump dar tin sa cred ca a fost din cauza mea deoarece nu am specificat de la inceput cat timp intentionez sa raman. 

 

Sa intelegem, e 250 ora ?

Link spre comentariu

O cerere obiectiva, avand in vedere unele lucruri nespuse de catre titulara topicului, ceea ce pentru mine e o  inducere in eroare a potentialilor vizitatori.

Punerea in fata faptului implinit se practica de catre majoritatea fetelor, unele pun poze false, unele pun poze care nu mai sunt de actualitate.

 

 

Probabil ca cererea nu va fi satisfacuta, ci va fi facuta invitatia de a face o vizita si a va convinge  personal, bla, bla, bla...

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator ellensweetperv69
Reputație: 0

Totul este la fel, atât ca și servicii, cât și ca aspect! Programul nu este prea flexibil încă dar se va rezolva și asta în viitorul apropiat! Am același nr de contact și aceeași adresă de mail! Menționez că telefonul sună aproape continu, așa că nu pot răspunde tuturor, la fel referitor și la mailu-uri! Așa că nu vă grăbiți să judecați și să trageți concluzii...nu am secretară!

Mulțumesc pt înțelegere și vă aștept pe la mine, în limita timpului disponibil! Vă doresc o săptămână cât mai ușoară!

Link spre comentariu

Vizitator ellensweetperv69
Reputație: 0

Buna seara tuturor! 

Inca sunt activa, cu exceptia acelor "zile din luna" si in weeken-uri...cel putin deocamdata!

Asa ca, programul meu de lucru, este de L-V intre orele 9.30-16.30

Vb pe wp de obicei si nu fac programari decat cu maxim o zi inainte. Daca nu raspund, inseamna ca prestez sau mi-am incheiat activitatea!
In weekend, in general, nu raspund deloc!
Lasati mesaj! Voi incerca sa raspund, pe cat posibil!
Tel. 0759173408
Duminica placuta!  :bye
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...