Sari la conținut

Doamna Simona, 40 de ani, Piata Romana, 0701503057


Postări Recomandate

Astazi, intr-un moment de 'sete', scotocind pe anuntul, am dat peste aceasta doamna.

 

Descriere anunt: Doamna stilata, blonda matura, te astept sa te relaxez cu un masaj cervical, masaj de relaxare. Garantez revenirea. Locatie centrala, singura, igiena;

Telefon: 0701503057

 

Am sunat la numarul afisat, unde mi-a raspuns o voce placuta si amabila. Serviciile prezentate al telefon sunt: Masaj de relaxare, oral (ne)protejat - in functie de igiena, si normal doar protejat. 100 RON finalizarea, 150 RON ora.

 

Am facut o programare telefonica si am fost indrumat catre Piata Romana, intre coloane si Pizza Hut. Ajuns la Pizza Hut, am fost indrumat sa intru prin gang-ul de langa patiseria Georgi pana la blocul cu pricina.

Am fost primit de dupa usa de o doamna blonda / carunta intr-un mod placut, la 40 de ani afirmati, pielea alba, 170cm inaltime, aproximativ 55kg. Frumusica la fata, corp atractiv, placuta, zambareata si foarte amabila. Fund placut, nu foarte mare, sani maricei si 'cazuti'. Am decis sa raman.

 

Locatia este o garsoniera aflata la etajele superioare, curata, dotata cu un pat matrimonial generos si o baie fara cada, doar dus cu perdea. Curat, decent. Singura in locatie.

 

 

Doamna mi-a prestat un masaj de relaxare ce a durat aproximativ 30 de minute din gat pana in calcaie, in care s-a implicat si a chiar transpirat.

Am continuat cu un oral neprotejat facut cu destul interes, dar ajutat cu mana. Nu accepta sa fie pasiva, nu accepta deep throat, nu variaza miscarile, nu accepta CIM. Am finalizat pe sanii doamnei.

Voi reveni pentru normal cu alta ocazie :), cred ca trebuie incercata doamna.

 

Halat: 100 RON, 45 de minute.

 

 

Puncte negative:

- nu accepta FK, CIM

- aerul conditionat lipseste din locatie

- prosoape suspecte, nu mi-am dat seama daca prosopul primit era curat. riscant...

- varsta isi arata semnele pe doamna Simona.

 

Puncte positive:

- foarte amabila, placuta, fara graba, etc. Jos palaria.

- in timpul actiunii telefonul doamnei a sunat, insa nu a raspuns. De apreciat.

 

 

De revenit...

post-230042-0-96162200-1498391687_thumb.jpg

post-230042-0-44153100-1498391692_thumb.jpg

post-230042-0-48365300-1498391696_thumb.jpg

post-230042-0-53632600-1498391701_thumb.jpg

  • Like 9
Link spre comentariu

am fost si eu acum un an la doamna in cauza.Aceeasi locatie, aceleasi servicii. Femeia e inerta rau, indifferent ce-i faci, sta si asteapta sa termini

locatie 8

doamna 6,5-7

oral  5

normal 4

halat 100 fin 150 h

nu recomand nu ma mai intorc

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

Bifat si eu ieri la Simona. Sincer, parerea mea este ca ar trebui sa se limiteze la masaj si atat, n-are nicio treaba cu sexul. Nu-i place si asta se vede. Daca in timpul masajului pare mai "vie" si mai prezenta, restul este sub-mediocru si ai senzatia ca o chinuie rau.

Asa ca niste note, sa fie si ele:

  • Locatie: 7. Centrala, foarte la indemana pentru mine, fara locuri de parcare dar aproape de metrou. Foarte curata, prosop mic dar OK. Lipsa aerului conditionat este devastatoare zilele astea.
  • Doamna: 7. Pentru varsta ei arata bine. Spre foarte bine, daca o vezi in sutien si chilotei. Daca renunta la aceste accesorii, semnele varstei sunt tare vizibile.
  • Atitudine: 8. Draguta, amabila, politicoasa. Totul pana la sex. Acolo incepi sa ai de-a face cu un sfinx mecanic care dupa finalizare nu stie cum sa-ti dea viteza mai repede. Poate nici nu s-a intamplat vreun click. De nicio parte. Nota mare este pentru atitudinea initiala.
  • Masaj: De relaxare, 9. Potea fi mai viguros un pic. Erotic: 0. Nu a existat.
  • Oral: 6. Cu indulgenta. Boooooring.
  • Normal: N/A, nu am ajuns acolo, m-am chinuit din oral + un pic de laba sa finalizez lipsit de entuziasm pe burtica doamnei.

Intristarea: 150, door-to-door 55 de minute.

Daca mai revin? Nu, nu cred. Doar daca se specializeaza pe masaj (DOAR masaj) in care introduce o componenta erotica pe bune, chiar sa te faca sa te simti bine, poate ii mai dau o sansa. Dar daca citeste cumva ce se scrie pe aici, ii recomand sincer Simonei sa uite de partea cu sexul, n-are nicio vocatie in directia asta.

  • Like 4
Link spre comentariu
Reputație: 24016
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Bifat si eu ieri la Simona. Sincer, parerea mea este ca ar trebui sa se limiteze la masaj si atat, n-are nicio treaba cu sexul. Nu-i place si asta se vede. Daca in timpul masajului pare mai "vie" si mai prezenta, restul este sub-mediocru si ai senzatia ca o chinuie rau.

Asa ca niste note, sa fie si ele:

  • Locatie: 7. Centrala, foarte la indemana pentru mine, fara locuri de parcare dar aproape de metrou. Foarte curata, prosop mic dar OK. Lipsa aerului conditionat este devastatoare zilele astea.
  • Doamna: 7. Pentru varsta ei arata bine. Spre foarte bine, daca o vezi in sutien si chilotei. Daca renunta la aceste accesorii, semnele varstei sunt tare vizibile.
  • Atitudine: 8. Draguta, amabila, politicoasa. Totul pana la sex. Acolo incepi sa ai de-a face cu un sfinx mecanic care dupa finalizare nu stie cum sa-ti dea viteza mai repede. Poate nici nu s-a intamplat vreun click. De nicio parte. Nota mare este pentru atitudinea initiala.
  • Masaj: De relaxare, 9. Potea fi mai viguros un pic. Erotic: 0. Nu a existat.
  • Oral: 6. Cu indulgenta. Boooooring.
  • Normal: N/A, nu am ajuns acolo, m-am chinuit din oral + un pic de laba sa finalizez lipsit de entuziasm pe burtica doamnei.
Intristarea: 150, door-to-door 55 de minute.

Daca mai revin? Nu, nu cred. Doar daca se specializeaza pe masaj (DOAR masaj) in care introduce o componenta erotica pe bune, chiar sa te faca sa te simti bine, poate ii mai dau o sansa. Dar daca citeste cumva ce se scrie pe aici, ii recomand sincer Simonei sa uite de partea cu sexul, n-are nicio vocatie in directia asta.

Mda...mai bine stam linistiti...😊
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...