Sari la conținut

Autorii mei preferati


Postări Recomandate

  • Oras:pa
  • Oras:pa

Stai in chill ca tre sa te reincarnezi vreo 7 vieti pisicesti bai pseudo-valoare si sa multiplici valoarea intre vieti ca sa atingi mai putin de juma din nivelul cultural al sociopatului numit de tine.

Generatie de carton ce esti fast fuck, fast food, fast forward thinking parca te derulezi prin viata tu

Pe tine cine te-a bagat in seama?

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mama,cata inteligenta pe acest topic...

 

Bravo bravo!!!

Da cumsanu..

Bubuie inteligenta...

Vom avea epidemie de inteligenta în tara pe la pagina 16

Ba și culmea,pleacă și de la Vaslui

România,tara tuturor posibilităților

  • Like 2
Link spre comentariu

Putzifer, tie iti recomand sa citesti ceva nuvele de Felix Aderca.inca se mai fac productii XXX dupa scenariile lui.

Cat despre mineam avut mai multe faze ale cititului, in copilarie Dumas, Verne, Twain, London de fapt doar Colt Alb mai exact si tot felul de mitologii.La liceu, Frank Herbert, Umberto Eco, Sven Hassel, Dostoievski, Nietzsche, Camus mai precis Exilul si Imparatia+ toata colectia de premii Hugo.La facultate am dat de Marquez, Mario Llosa si restul boom-lui sud american mai putin Coelho pe care il detest, Amelie Nothomb si restul premiilor Goncourt.Totodata tin sa precizez ca militez ptr desfiintarea premilui Nobel ptr literatura care este o gluma mai proasta decat Eurovision

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

 

Murakami, nu e vreo muratura japoneza, bre Raffaelo

Dostoievski

Pamuk, jucator la Genclerbirligi, pentru Raffaelo

Bukowski

Tolstoi

Orwell, de fapt Eric Arthur Blair

Atwood, marca de anvelope

Irvine Welsh

 

 

Coite, pana nu te-nfigi tu cu limba-n curu' meu, nu te simti bine. 

Tot frustrat si penibil ai ramas.

 

Gaozare, ai terminat lista de vinuri scumpe si nu mai ai acces la poze cu mancaruri exotice de ai trecut la scriitori?

Sa-ti spun un secret: Poti sa fii poleit cu aur, sa bei cele mai scumpe bauturi, sa tii in mana cele mai rare si mai interesate opere ca tu, Kinuitule, tot o zdreanta de om ramai.

Crezi ca daca insir o lista de scriitori imi creste valoarea? Si unde?! Pe un forum de curvasarie!!!  :laugh2  Ba, esti prost? 

  • Like 5
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Coite, pana nu te-nfigi tu cu limba-n curu' meu, nu te simti bine. 

Tot frustrat si penibil ai ramas.

 

Gaozare, ai terminat lista de vinuri scumpe si nu mai ai acces la poze cu mancaruri exotice de ai trecut la scriitori?

Sa-ti spun un secret: Poti sa fii poleit cu aur, sa bei cele mai scumpe bauturi, sa tii in mana cele mai rare si mai interesate opere ca tu, Kinuitule, tot o zdreanta de om ramai.

Crezi ca daca insir o lista de scriitori imi creste valoarea? Si unde?! Pe un forum de curvasarie!!!  :laugh2  Ba, esti prost?

 

Este.
  • Like 7
  • Minus 7
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Coite, pana nu te-nfigi tu cu limba-n curu' meu, nu te simti bine. 

Tot frustrat si penibil ai ramas.

 

Gaozare, ai terminat lista de vinuri scumpe si nu mai ai acces la poze cu mancaruri exotice de ai trecut la scriitori?

Sa-ti spun un secret: Poti sa fii poleit cu aur, sa bei cele mai scumpe bauturi, sa tii in mana cele mai rare si mai interesate opere ca tu, Kinuitule, tot o zdreanta de om ramai.

Crezi ca daca insir o lista de scriitori imi creste valoarea? Si unde?! Pe un forum de curvasarie!!!  :laugh2  Ba, esti prost?

 

E ca baba aia care a stat 4 ore la liturghie,și-a rupt genunchii și coloana la mătănii,când a ieșit de pe ușa bisericii se credea mare sfântă, până la-a văzut pe primu punkist ce fuma în poarta bisericii și și-a zis" ai dracu de bagabonti "

Asta înseamnă că s-a cacat pe ea.

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Whiskey se bea "neat".Sau cu putina apa.

Niciodata cu bauturi energizante.

Vezi, d-aia unii mai citesc sau isi iau parfumuri scumpe.Este alt nivel.

 

http://i.imgur.com/MRyDSnJ.gif

 

Nu ma nerva,da?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...