Sari la conținut

0770407605 milfa


Postări Recomandate

  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Am fost eu la ea saptamina asta ,am sunat ,programat in 20 min . Aceeasi Bianca cu cescuta linga ea dar oralul este de 8-9 ,atentie la zonele adiacente ,face tot ce-i ceri si pare ca-i place . am stat 2 nr ,ambele oral , halatul 50 ron ora ????

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 1641
  • Oras:.
  • Oras:.

Ma fratilor, am fost si eu odata la dansa,,dar decat am vazut.o, fara alte lucruri si asta datorita aspectului doamnei.

Cred ca imi fac curaj si o incerc, ca vad ca toti zic ca face o muie zdravana, chiar snt curios sa o incerc!!!

O intrebare pt "akulla77"...este singura in locatie?...multumesc!

Link spre comentariu
Reputație: 1641
  • Oras:.
  • Oras:.

Am fost si eu recent la doamna Bianca, pardon, "baba" Bianca, asa o alint eu, ca ea are 32, 33 ani!!! ...cica...dar e trecuta de 50 cred!!!

O vazusem mai demult, adica decat am vazut-o la fata si eram ferm convins ca nu o sa ma intorc la dansa. Dar, am zis sa vad ce muie face, ca prea a fost laudata de unii pe aici.

Am sunat-o la telefon,,chiar am insistat, de abia mi.a raspuns la telefon si aici intervine partea frumoasa...ma fratilor, m.a tinut de vorba cred ca 30 min, mi se descarcase si telefonul, eram si in timpul serviciului, aveam si treaba, dar nici de nebun nu vroiam sa inchei discutia cu ea!!!

Daca aveam timp mai mult, baterie nelimitata si chef de vorba, cred ca si acum, cand redactez compunerea, tot cu Bianca ma conversam la telefon.

E nebuna fratilor, vorbeste vrute si nevrute, te capiaza de cap, abordeaza diferite subiecte, de familia ei, de clientii ei, de telenovelele preferate, de timpul de afara,,..si cand am vazut ce da din ea, o mai rascoleam si eu, o intorceam pe toate partile, iar o intrebam de una, alta, chiar ma amuza!!! Acum, chiar imi pare rau de saraca, Bianca!!!

In fine, dupa lungi discutii, uitasem si de ce am sunat.o, am stabilit sa o vizitez spre seara.

Locatia, in Gavana, sus,,undeva pe stanga, aproape de capatul cartierului.

Nu mai spun, ca din discutia cu ea, la telefon, mi.a zis clar ca ea sta in Gavana 3, nu in Gavana 2, ca Gavana 3, incepe cam din zona unde este Kauflandul,...dar se poate sa fie totusi Gavana 2...!!!!

Am urcat, mi.a deschis tanti Bianca, era rujata, aranjata,,cand m.a vazut, m.a luat in brate si mi.a zis scurt...frumosule, e ceva timp de cand nu ai mai venit la mine!!!..m.am uitat eu putin la ea, nu am zis nimik, ce draqu sa zic!!!

Doamna, are vreo 50 ani cred,,ea se da de 32!!!, par prins in codite!!!, sani tari, dar cu un cur mare, nu foarte, dar oricum, mare!

M.a poftit inauntru, in sufrageria dansei si ce credeti...ea se uita pe Kanal D, la un film, cred ca uitase ca eram si eu pe acolo.

I.am zis ca nu prea am timp de stat,,i.am zis din prima ca vreau o muie d.aia buna, ca stiu eu ca face o muie buna!...ea mirata, ca de unde stiu eu de muia ei!!!

I.am spus de forum, stia si ea ceva, in fine...daca era sa incep sa ii povestesc, cred ca o luam razna, are un chef fantastic sa vorbeasca.

Am inceput sa ii masez sanii, sanii chiar tari, punctul ei forte, in rest, nimic deosebit.

I.am dat banii inainte, 40 lei pt o muie!...a inceput apoi sa mi.o suga, o lua in gura toata, putin annilingus din partea ei, chiar face treaba buna, in tot acest timp, se mai uita la Kanal D...ca era telenovela pe final!!!

Am finalizat in gura ei,,ea a scuipat tot in canuta magica!

Normal nu m.a interesat, chiar nu m.a atras, mai ales cum arata, cam grasa si cu curul mare.

Acum, dupa ce am vizitat.o, pot spune ca poate se merita decat pt oral, in rest, nu, poate sa va distrati, asta daca aveti timp, ca sigur aveti cu cine!!!

De revenit, eu, poate mai spre batranete, cand n.o sa mai fiu in regula cu CPU.ul.!!!

  • Like 4
Link spre comentariu
Reputație: 1641
  • Oras:.
  • Oras:.

Si eu am patit asa, in ziua premergatoare vizitei mele...cred ca am sunat ca nesimtitu' de vreo 5 ori la rand si nimik.

Apoi, ziua urmatoare am sunat de 3 ori parca si mi.a raspuns, cu vocea ei misterioasa...chiar am intrebat.o de ce raspunde asa greu si zicea ca mai pleaca din locatie si nu ia digi cu ea!

Deci, plecata peste mari si tari, nu este, asa ca mai insista, asa raspunde ea, mai greu.

Link spre comentariu
  • Oras:Arges
  • Oras:Arges

Nu am nici o treaba dar e dusa rau femeia. Indemnat de foarte laudatul oral despre care se vorbeste pe aici am hotarat sa ii fac o vizita babaciunii . Dupa 4-5 zile de sunat ca nebunul azi imi raspunde in final si zice sa revin intr-o ora, ma conformez si revin, imi spune adresa si sa urc direct la ea . Ajung la destinatie, sun la usa se uita pe vizor si pleaca. O sun la telefon si imi spune ca este cu altcineva care a fost mai "rapid" si sa o astept jumatate de ora ... bineinteles ca nu a mai raspuns la telefon. Concluzia , mai bine pas !

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

nu e pe craca ei femeia ,pe bune

Domnisoara Beatrice, se poate sa incetezi totusi cu replicile astea de tot rasul?

Fa si u o recenzie daca te cunosti cu "milfa" sau poate ai vizitat.o!!!...nu mai scrie aberatii pe aici,,chiar te rog!

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

sexul anal il face neprotejat?

Bianca nu cred ca face anal, o poti suna, o intrebi mai multe la telefon.

Dar iti dau un sfat...sa ai telefonul incarcat la maxim!!!...si creierul odihnit, ca altfel nu ii rezisti!!!

Link spre comentariu

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

am vizitato azi pe duduie. este in varsta cam 50 si nu 30 cum zike la tel . te inebuneste de cap frate sta cu mana p pula si iti spune ca taicaso a murit ( fuck ) dar totusi am imcercat intai iti sterge pula vreo 10 min , oral bunicel cu tendinte de depp (7) normal zikea ca o doare cred ca din cauza penisului e putin spre dreapta face si anal dar vb prea mult apartamentul e al iei in stil vechii curatel nu vrea finalizare orala sta in orice pozitie fara mofturi si acum notele:

aspect 4

oral 7+

normal 5 poate din cauza mea mie asa mi sa parut

anal 3 am bagato dor de 2 ori

cam de nota 5 zik eu e duduia halatul 50 ron

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...