Sari la conținut

0770407605 milfa


Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Am fost in sfarsit si eu la Bianca ieri, dupa o pauza de vreo cativa ani cred. Am optat sa stau o ora pentru care am platit 50 de lei. Femeia e exact cum o stiam, bine dispusa. De precizat este ca a renuntat la cescuta, si-a imbunatatit tehnica la oral. O suge demential de bine.

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Am fost in sfarsit si eu la Bianca ieri, dupa o pauza de vreo cativa ani cred. Am optat sa stau o ora pentru care am platit 50 de lei. Femeia e exact cum o stiam, bine dispusa. De precizat este ca a renuntat la cescuta, si-a imbunatatit tehnica la oral. O suge demential de bine.

Care este nr? Cel din titlu?
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Ce sa va spun.  Doamna cred ca are in jur de 49 de ani. Este foarte cocheta si curata. Bine varsta isi spune cuvantul sa nu va asteptati la vreun top model.  Oralul este punctul ei forte, efectiv o ia pe toata in gura. La normal e un pic mai dificil pentru ca e foarte stramta si nu se umezeste dar se foloseste crema de galbenele.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

Ce sa va spun. Doamna cred ca are in jur de 49 de ani. Este foarte cocheta si curata. Bine varsta isi spune cuvantul sa nu va asteptati la vreun top model. Oralul este punctul ei forte, efectiv o ia pe toata in gura. La normal e un pic mai dificil pentru ca e foarte stramta si nu se umezeste dar se foloseste crema de galbenele.

Tare asta cu "crema de galbenele" ce-i drept crema de galbenele e 2 3 4 lei iar un lubrifiant durex d-ala mic e 15 lei 😂 face economie doamna 😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Aveti grija cu ea fratilor. Eu dupa ce am scris aici despre ea 3 zile la rand am primit mesaje cu blesteme si injuraturi. Mi-a trimis cred peste 50 de mesaje numai cu injuraturi pana astazi cand i-am blocat numerele de telefon ca nu se mai putea. Femeia nu e pe craca ei.

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost in sfarsit si eu la Bianca ieri, dupa o pauza de vreo cativa ani cred. Am optat sa stau o ora pentru care am platit 50 de lei. Femeia e exact cum o stiam, bine dispusa. De precizat este ca a renuntat la cescuta, si-a imbunatatit tehnica la oral. O suge demential de bine.

 

de fumat ai unde sa fumezi? mie imi place sa fac o tigare la pauza dintre numere

Link spre comentariu

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Aveti grija cu ea fratilor. Eu dupa ce am scris aici despre ea 3 zile la rand am primit mesaje cu blesteme si injuraturi. Mi-a trimis cred peste 50 de mesaje numai cu injuraturi pana astazi cand i-am blocat numerele de telefon ca nu se mai putea. Femeia nu e pe craca ei.

Deci nu sunt singurul...:))
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...