Sari la conținut

Locații de închiriat


Postări Recomandate

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Hello, ma gandesc sa vin prin Buzau dar problema e o problema cu locațiile, as încerca la Nova(hotel), e ok? Sau orice alta idee este binevenita!Aquamax'ul il evita toata lumea si nu as mai vrea tot acolo...Multumesc

La nova nu da voie sa primesti vizite la camera. Am stat eu acum 2 ani la nova cu o colega si cand s-au prins receptionerele , ne-au atentional ca nu mai da voie la vizite la camera.In afara de Aquamax nu ai unde sa mergi.Ar mai fi varianta la Vali Cauciuc dar ptr a primi vizite trebuie sa vb cu patronul nu cu receptionerii, dar eu nu recomand.

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Nu stiu care e treaba cu Vali Cauciuc dar pare cam dubioasa treaba, părea bine la nova ca mi sa parut ca are intrare separată, dar daca nu merge asta e,multumesc oricum

intrarea la Nova nu e separata, omul trebuie sa treaca exact prin fata receptiei ca sa ajunga la camere.Eu am stat acolo si stiu cum e interiorul.Incearca dar mie ca ai sa cheltui banii degeaba si nu o sa-ti permita vizite.

Link spre comentariu

  • Oras:Buzău
  • Oras:Buzău

Soseaua Buzău-ploiesti după popasul merei la 100 m pe stânga. 50 lei pentru 2 ore. Are parcare interioara. Practic parchezi în fața ușii. Plătești, iei cheia și mergi să îți faci treaba. Eu am fost și pentru un threesome acolo, deci nu îi interesează cate persoane intra atâta timp cât îți vezi de treabă. Spor...

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...