Sari la conținut

Cazare pentru 2-4 ore?


Postări Recomandate

  • Oras:Cluuuuj
  • Oras:Cluuuuj

Ai uitat sa precizezi suma pe care esti dispus sa o dai pt alea 2 ore. Cam toate pensiunile dau cu ora dar depinde de receptioner. Problema mea cu pensiunile sau hotelurile e ca nu pot fuma in camera dar sunt hoteluri cum e Univers T care au si camere cu balcon.

Link spre comentariu
  • Oras:Planet earth
  • Oras:Planet earth

Am incercat si eu "hotel" Tabu.

Intradevar, e exact ca in filmele cu cowboy rusnaci...

Eu m-am dus cu o gizela ( recomandarea a venit de la ea dupa ce m-am plimbat prin oras cu ea in masina...ca cica la ea acasa nu se mai putea).

Faza nostima a fost ca negocierea a fost cu o tanti receptionera cam de 70 de ani.

Am stat in hol (care serveste cred si de bucatarie personala) vreo 15 min,  pana a terminat cu ceilalti musterii. Ba a mai venit si o vecina...destul de buna... care a intrebat daca nu e la hotel unul cu masina de >>> pt ca i-a blocat intrarea in curte.

M-am si gandit ce era daca ma cunosteam din greseala cu respectiva "vecina".

Camera...dezastru.Tot timpul aveam impresia ca sunt urmarit, si poate si filmat.

Frig, apa rece, atmosfera periculoasa.

Compensarea a venit de la perechea de mega boobs a prestatoarei.

Sigur acolo nu ma mai duc.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL

da si pe mine ma intereseaza dar chiar mai putin 1-2 ore ca am gasit ceva caprioara tanara de executat dar nu are locatie. As aprecia o recomandare buna dar nu infecta si nu foarte scumpa max 100 lei

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Deci nu gasesti o locatie decenta la un pret decent in Cluj pentru 1-2 ore?

Iti trebuie un cearcaf curat si doua prosoape. Bine-nteles si ... caprioara!

 

 

Happy Hunting !!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca

Pensiunea Roata din faget 120/150 ron camera. Este curat, si frumos, pararea e ferita( cea din fata receptiei), intrarea  nu e prin restaurant. Daca vrei sa programezi din timp sunt multe ap in regim hotelier, pe airbnb gasesti usor, platesti cu cardul si sunt optiuni cu selfcheck in.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...