Sari la conținut

solicit stergerea contului . multumesc.


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ce ai pățit?

 

 

Absolut nimic ... pur si simplu vreau sa-mi sterg urmele . E mai sigur asa ... plus ca nici nu prea am ce invata de pe-aici ... in afara de 

niste injuraturi , nici macar originale ... Am intrat pe forum cu doua tinte , tu si Eliza ... Tu urmezi ... cheers. 

  • Like 12
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator deliaro
Reputație: 0

Absolut nimic ... pur si simplu vreau sa-mi sterg urmele . E mai sigur asa ... plus ca nici nu prea am ce invata de pe-aici ... in afara de 

niste injuraturi , nici macar originale ... Am intrat pe forum cu doua tinte , tu si Eliza ... Tu urmezi ... cheers.

 

ești din 2013 aici...e păcat zic să renunți ;)
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ești din 2013 aici...e păcat zic să renunți ;)

 

Domnisoara , 

 

Nu am la ce sa renunt ... m-au interesat 2 numere de telefon , atat . E adevarat ca la un moment dat am avut o " ratacire " si 

intentionam sa fac un upgrade ... insa mi-am revenit relativ repede . 

 

O seara buna . 

  • Like 10
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Simplu: Nu te mai loghezi.

Doar nu ti-ai dat datele personale aici :)

 

Perfect acceptabil ... dar nu suficient . Date personale ? Hmm... nici eu nu sunt sigur ca le stiu prea bine ... 

  • Like 8
  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator deliaro
Reputație: 0

Domnisoara ,

 

Nu am la ce sa renunt ... m-au interesat 2 numere de telefon , atat . E adevarat ca la un moment dat am avut o " ratacire " si

intentionam sa fac un upgrade ... insa mi-am revenit relativ repede .

 

O seara buna .

 

ok Domnule :( îmi retrag cele spuse! Numai bine!
  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Perfect acceptabil ... dar nu suficient . Date personale ? Hmm... nici eu nu sunt sigur ca le stiu prea bine ...

 

Aici conturile nu se sterg :)!

Dar poți fii banat .:D

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ok Domnule :( îmi retrag cele spuse! Numai bine!

 

Hei ... nu e cazul sa te aricesti !!! N-am nimic cu tine , fata draga ... dimpotriva . M-ai prins intr-o 

dispozitie urata , si probabil ca m-am exprimat nitel mai ... taios . Iarta-ma ... 

  • Like 8
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:whatever
  • Oras:whatever

Hei ... nu e cazul sa te aricesti !!! N-am nimic cu tine , fata draga ... dimpotriva . M-ai prins intr-o 

dispozitie urata , si probabil ca m-am exprimat nitel mai ... taios . Iarta-ma ... 

Te cam alinti si pisicesti de unul singur brusc, subit si deodata de numa', numa'

Drag domn, iti reamintesc ca nu esti domnita de fapt si de drept.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Te cam alinti si pisicesti de unul singur brusc, subit si deodata de numa', numa'

Drag domn, iti reamintesc ca nu esti domnita de fapt si de drept.

 

 

Doamna , 

 

Era absolut necesara interventia dvs. ? Sau pur si simplu va place sa jigniti gratuit ? Nu intentionez sa 

va raspund cu aceeasi moneda , ar fi dezonorant ... Personal , nu mi-e rusine sa-mi cer scuze daca am doar o 

impresie vaga ca am deranjat . Raspunsul domnisoarei Delia mi s-a parut usor ... defensiv , ca sa spun asa . Am considerat 

ca este necesara o clarificare . Atat si nimic mai mult . 

 

Va multumesc pentru intelegere . 

  • Like 9
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:whatever
  • Oras:whatever

Doamna , 

 

Era absolut necesara interventia dvs. ? Sau pur si simplu va place sa jigniti gratuit ? Nu intentionez sa 

va raspund cu aceeasi moneda , ar fi dezonorant ... Personal , nu mi-e rusine sa-mi cer scuze daca am doar o 

impresie vaga ca am deranjat . Raspunsul domnisoarei Delia mi s-a parut usor ... defensiv , ca sa spun asa . Am considerat 

ca este necesara o clarificare . Atat si nimic mai mult . 

 

Va multumesc pentru intelegere . 

PAi cu ce te-am jignit anume? Ca te-am bagat in seama? Nu are legatura cu ce discutai cu ea, te puteam cita pe orice eplica pt topicu deschis de tine care este inutil,chiar stupid. TOPICUL este,nu tu, ca iarasi plangi ca pisi cuta ca te-am molestat.

Unde-i invectiva, unde-i injuratura, unde-i ceva ostil tie?

Simplu! Nu iti convine, nu te tine nimeni in lanturi, esti liber sa accesezi forumul sau nu. Nu iti place,nu intri!

Tu doar discuti despre cum ar fi sa nu mai intri dupa minima interactiune aici.

Haide sa nu apelam la finesc, pedanterie si dantele si sa ne dam raniti si comporta-te cu o doza minima de barbatie. Ca sa fii respectat trebuie sa arati respect fata de tine insati nu sa plangi ca o floare ca sa epui eleganta si frumos caracter.

Stop actin like a pussy if u do not want to be treated as one!

Daca tot iesi cumpara si niste oo. As coace o placinta sa imi trimiti si mie cateva

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Daca tot iesi cumpara si niste oo. As coace o placinta sa imi trimiti si mie cateva

 

 

You are proof that God has a sense of humour...If I throw a stick, will you leave? Please ? 

  • Like 10
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:whatever
  • Oras:whatever

You are proof that God has a sense of humour...If I throw a stick, will you leave? Please ? 

Sa ai o zi placuta :))

Nu imi pun mintea cu tine ca esti mai fetita ca mine si te fac sa plangi

Numa' bine si sanatate sincer iti doresc. Si mai multa claritate

PS mai fa 2-3 topice idioate in tagma astuia sa vezi cat simt al umorului vor avea majoritatea cu tine

Link spre comentariu

  • Oras:whatever
  • Oras:whatever

I-am scris lui @pisicutz sa il stearga. Am ajuns la concluzia ca forumul asta imi face prea mult rau. Il dau dracului instantaneu. 

Da-l naibii de cont . Daca astepti dupa pisoi imbatranesti aici.

Nu mai intra si ocupa-te de familia ta. Refa-ti viata frumos si sanatos

Te pup

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...