Sari la conținut

solicit stergerea contului . multumesc.


Postări Recomandate

  • Oras:whatever
  • Oras:whatever

Hait ... s-avem pardon !!! Absolut corect . 

 

P.S. 

 

Fara citat , ca iar se supara si de data asta nu ma mai iarta !!! 

 

Ati facut front comun mai fetelor ? Hai sa facem pace , ca nu iese nimeni in castig ... daca nu-mi iese ciorba , tu esti de vina Rozico !!!

Ca mai facut sa-mi pierd concentrarea ... sa fiu chinez daca nu te pun pe lista la tinta numarul 3 !!! 

 

cheers. 

Ia stai asa ... daca esti tu asa nou pe aici cum imi spui tu mie Rozico?

Asa apelative sunt totusi pt oameni cu ceva linii scrijelite pe perete pe aici.

Spune repede care esti primu inainte de katran. Nu incerca sa ma pacalesti ca o sa imi dau seama.

Si nu gresi ciorba ca te pun sa faci 2 oale sa trimiti si la Annona.Poate ii e si ei pofta

Link spre comentariu
  • Oras:whatever
  • Oras:whatever

Caci m-ai ...

 

Scuze de corectari dar o fac din reflex, m-am bagat pe aria de Focsani incercand sa conving doi forumisti sa se jigneasca scriind corect si inca nu-mi ies din mana.  :bow

Ca bine zici. La veselie poti tasta si cu picioarele, dar cand balacaresti musai sa fii ingrijit :D

:iagree

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

...  dar , aleg să scriu ca un gentleman.

fiindcă pot. Am coaie și mă ajut de ele selectiv, când trebuie și când vreau, 
dacă mă pune cineva la colț pe nedrept, atunci îmi scot pula și bat cu ea de masă.
 
 
 

 

:hihat

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Caci m-ai ...

 

Scuze de corectari dar o fac din reflex, m-am bagat pe aria de Focsani incercand sa conving doi forumisti sa se jigneasca scriind corect si inca nu-mi ies din mana.  :bow

Domnule , aveti dreptate ... din nou . Singura mea scuza e ca tastam cu lingura de lemn intr-o mana si tigara in cealalta . O fi si de la caldura ... am terminat si berea ... total dezagreabil .

  • Like 6
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:belgravistan
  • Oras:belgravistan

Domnule , aveti dreptate ... din nou . Singura mea scuza e ca tastam cu lingura de lemn intr-o mana si tigara in cealalta . O fi si de la caldura ... am terminat si berea ... total dezagreabil .

 

 

Blasfemie!!! La temperaturi de peste 28 grădoaie la umbră, berea nu trebuie să lipsească!

  • Minus 1
Link spre comentariu

Si nu gresi ciorba ca te pun sa faci 2 oale sa trimiti si la Annona.Poate ii e si ei pofta

 

Iti multumesc de grija ce mi-o porti dar nu trebuie sa chinui bietul om pentru mine, daca e cazul il chinui eu, nu sunt asa pofticioasa iar daca poftesc ceva, isi face mama singurica

 

 

 

 

Tot ... e mai distractiv aici ...

 

parca ai revenit la ganduri mai lumesti

 

 

nu-i asa ca e misto aici ?

 

 

 

ei , acum poti sa insisti in stergerea contului :D

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Rateu rasunator !!! Nici pisica nu s-a apropiat de laturile alea ... Oricum , n-am avut nici o sansa din start , cu valkiriile suflandu-mi in ceafa ... 

 

Daca familiarismul meu te-a deranjat , scuzele mele : A true gentleman is one that apologizes anyways, even though he has not offended a lady intentionally. 

  • Like 11
  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Rateu rasunator !!! Nici pisica nu s-a apropiat de laturile alea ... Oricum , n-am avut nici o sansa din start , cu valkiriile suflandu-mi in ceafa ... 

 

 

Daca familiarismul meu te-a deranjat , scuzele mele : A true gentleman is one that apologizes anyways, even though he has not offended a lady intentionally. 

Specia dumneavoastra este pe cale de disparitie..stimate domn..din pacate. A true gentleman = rara avis.

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:whatever
  • Oras:whatever

Rateu rasunator !!! Nici pisica nu s-a apropiat de laturile alea ... Oricum , n-am avut nici o sansa din start , cu valkiriile suflandu-mi in ceafa ... 

 

Daca familiarismul meu te-a deranjat , scuzele mele : A true gentleman is one that apologizes anyways, even though he has not offended a lady intentionally. 

Imi place cu Rozica,da.

S-a dus perisoara pe apa miercurii? Cum ar veni nu mai primesc nicio caserola :(

Link spre comentariu
Vizitator stau de sase
Reputație: 0

Specia dumneavoastra este pe cale de disparitie..stimate domn..din pacate. A true gentleman = rara avis.

Da, sunt pe cale de disparitie. Ajuta-i sa supravietuiasca...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foloseste prezervativul!

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Da, sunt pe cale de disparitie. Ajuta-i sa supravietuiasca...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foloseste prezervativul!

da eu folosesc..subliniez eu. ca sa intelegi

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara , 

 

Abia am sosit de la job , dupa o tura de 12 ore ... este posibil sa aberez nitel , sunt daramat psihic si fizic ... berea aia rece de ieri s-a razbunat 

in mod parsiv , pantecaraia care m-a lovit a fost devastatoare ... 

 

 

Consider oportun sa lamuresc o chestie ... am o vaga inpresie ca sunt banuit de un lucru absolut dezgustator , si anume faptul ca as fi o " clona " . 

Din cate am inteles , definitia acestui termen ar fi : procedeul prin care o persoana creeaza multiple conturi de utilizator al forumului . Va marturisesc 

ca nu sunt capabil sa inteleg motivatia unei asemenea persoane ... cu exceptia schizofreniei ... si cu exceptia femeilor ( pe ele oricum am renuntat 

sa le inteleg , nu cred ca exista vreun mascul care ar putea sa pretinda contrariul ... din nou , cu exceptia schizofrenicilor . ) 

 

Nu sunt o clona . Nu sunt atat de las incat sa nu fiu capabil sa-mi asum atat greselile cat si victoriile . Vreti sa va repet tirada aia cu " coaiele pe tastatura " ? 

Ca nu sunt in stare acum sa clocesc altceva ... sunt obosit , catranit , si iar trebuie sa ma duc la baie ... 

 

 

OK , ajunge cu asta ... 

 

Si acum sa le luam pe rand : 

 

@adina,milf 

 

Doamna , ma coplesiti ... Vreau sa cred ca nu aveti dreptate . Pe forumul asta am observat destule persoane care corespund descrierii dvs. Eu ...sunt cel 

mai putin merituos in acest sens ... m-ati nimerit insa cu expresia " rara  avis " . Stiti cum ma alintau prietenii din scoala ? ARIPEL !!! Va las pe dvs. sa deduceti de ce ... 

 

@rozkendra oficial 

 

Regret profund , stimata doamna ... in acealasi timp , sunt extrem de bucuros ca nu veti fi nevoita sa apelati la medicul gastroenterolog . 

 

@crissu

 

Exista o doza sanatoasa de adevar in replica dvs. Este motivul principal pentru care continui sa bantui prin zona ... 

 

@deliaro

 

Cred ca sunt complet depasit ... te rog sa-mi explici si mie ce este chestia aia din poza ... sper din tot sufletul ca nu e vreo jucarie 

erotica , ci un gadget electronic la moda . 

 

O seara buna sa aveti ...macar voi , ca eu nu mai am sanse ... 

 

P.S. 

 

@ colericul 

 

Domnule ... ma vad nevoit sa va solicit o favoare ... daca iar am torturat limba romana , va rog sa fiti indulgent ... de data asta . 

  • Like 10
  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator stau de sase
Reputație: 0

da eu folosesc..subliniez eu. ca sa intelegi

Da, te cred. Da' ce faci cu prezervativul? Il mesteci ca pe guma Turbo?

 

Uite un anunt de-al tau.

 

post-131728-0-87679200-1498767185_thumb.png

  • Like 3
Link spre comentariu

Vizitator deliaro
Reputație: 0

@deliaro

 

Cred ca sunt complet depasit ... te rog sa-mi explici si mie ce este chestia aia din poza ... sper din tot sufletul ca nu e vreo jucarie 

erotica , ci un gadget electronic la moda . 

 

 

Este un inel ce vibrează când îl pui pe pulă :) pui prezervativul pe pula Apoi inelul asta...și vibrează mișto pula in pizda :)
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...