Sari la conținut

Milena 0726444008


Postări Recomandate

Salutare!

Milena mi-a sarit in ochi dupa recenziile colegilor de mai sus.

Asa ca la inceputul saptamanii am sunat-o, mi-a raspuns si in 40 minute eram la ea.

Oralul neprotejat interesant, normal protejat si anal protejat… peste medie, undeva de 7-8 normalul, si 8-9 analul.

Sanii sunt micuti si moi J Ca si aspect fata nu arata rau, poate mai implinita mi-ar place, dar repet nu-I rau.

Ofera FK. Si in preludiu si in timpul actiunii.

Politicoasa, si intretine o conversatie. Subiectele .. vrute si nevrute.

So! Developat cadoul de la inceput ( nu mi-a cerut ea, dar sa fim la zi )

Programare 1 ora. 300 Roni.

Note :

Fata 8

Op – 8

Np – 7-8

Ap – 8-9

Fk – 8

 

Cam atat.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mda, pe mine Milena m-a lasat cu ochii in soare ieri. Am facut programare regulamentar, urmand sa o sun cand ajung la celebra cafenea de pe Decebal. Am ajuns cu 5 minute mai devreme... am sunat..nimic. Am baut o cafea, am mai asteptat 20 de minute, am sunat de 3 ori...nimic. Eu inteleg ca se pot intampla chestii neprevazute, dar sa-i trimiti omului un SMS ca sa nu-si mai piarda timpul ar fi un gest frumos. Nu credeti? 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Se mai poate intampla. Acum... depinde de colegul "pagubit" daca-si mai incearca norocul.

Daca o face si va fi "rasplatit" cu o prestatie mai ceva decat cele relevate pana in prezent, care trebe sa recunoastem ca reflecta o domnita de mare calitate, atunci... imi programez intai o "tzeapa/incurcatura" si apoi intalnirea fericita😊😂.

 

Asteptam vesti colegu'😉

 

Buna,am vb cu Milena si s-a incurcat in programari,greșeala ei 😑,a incarcat si tel,nu mai avea creditðŸ‘ðŸ‘ðŸ‘

Link spre comentariu

Colega, eu chiar am citit acest topic inainte de a posta. Aspect, in opinia ta, ce inseamna? Nu am facut recenzie, am precizat doar ceea ce personal am descoperit ca fiind conform si ceea ce a fost diferit de ceea ce s-a scris deja.

 

Bunul simt si cunoasterea psihicului feminin ma fac sa ma opresc aici. Milena este o fata de treaba si nu este cazul sa insist pe linia asta. Fiecare sa ia ceea ce ii foloseste din ceea ce am scris.

 

Numai bine.

  • Like 1
Link spre comentariu

Colega, eu chiar am citit acest topic inainte de a posta. Aspect, in opinia ta, ce inseamna? Nu am facut recenzie, am precizat doar ceea ce personal am descoperit ca fiind conform si ceea ce a fost diferit de ceea ce s-a scris deja.

 

Bunul simt si cunoasterea psihicului feminin ma fac sa ma opresc aici. Milena este o fata de treaba si nu este cazul sa insist pe linia asta. Fiecare sa ia ceea ce ii foloseste din ceea ce am scris.

 

Numai bine.

E clar, una te-ntreb, alta raspunzi. Cum e vorba, o cam dai dupa cires.

Altceva pare interesant. Ai facut astfel de descoperiri si cu privire la alte fete ? Ai postat si acolo "precizari" d-astea  ?

Totusi, recenzie de ce n-ai facut ? N-ai vrut pentru ca n-avea cum sa fie decat pozitiva ? Si fata se apropie de numarul stiut (10) ?

Si mai e ceva, chiar deosebit. Cum ai reusit sa cunosti psihicul feminin ? Activezi in domeniul lui Jung ?

In rest, nu mor caii cand vor cainii; nici cainii cand vor stapanii.

 

 Salutare!

Link spre comentariu

Daca ai nelamuriri te invit sa folosesti pm. Alte precizari legate de alte fete, da, le fac, exact atat cat cred de cuviinta, pe topicele pe care postez. Recenzii cu note nu scriu pentru ca stiu cum se simt femeile cand le dai note si din moment ce forumul asta nu (mai) e doar al barbatiilor, am ales din bun simt sa scriu in felul asta. Cine are ochi sa citeasca si-l duce capul, pricepe, cine nu, poate sa ceara detalii suplimentare pe care le pot oferi fara probleme in mesageria privata. Este un forum liber si atata vreme cat toti imbecilii posteaza tot felul de dejectii, poate ti-ai dat seama ca nu mai e demult valabila regula cu recenziile dupa reteta.

 

Psihicul feminin am ajuns sa-l cunosc doar pentru ca am deja o varsta si pentru ca viata mi-a permis sa am suficiente relatii cu femei. Dupa ce faci de zeci de ori aceleasi prostii, te prinzi ca ceva nu-i in regula si incepi sa cunosti femeia. Nu e o chestie de inalte studii, e o chestie de experienta de viata. Ironia face ca am chiar doi prieteni psihologi care imi cer sfatul cand au probleme in relatii, deci a activa in domeniu nu iti da automat si cunoasterea, sunt mult mai importante empatia si bunul simt.

 

Hai noroc.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...