Sari la conținut

Stie cineva saloane de masaj erotic care sa accepte si cupluri??


Postări Recomandate

  • Oras:București.
  • Oras:București.

Mon Amour,masaj erotic si fete misto,dar fără sex. Cu sex iti recomand the budhist,un club mișto unde poți si consuma un pahar,două. Alt salon interesant by mon cherry,poți bea si aici un pahar două,au cateva fete frumoase si f flexibile;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Le știu pe amândouă , la mon amour "masajul " străinilor e excelent :))majoritatea jidani (o prietena a lucrat acolo ) budistul e night majoritar axat pe consumație , fetele nu intra cu cupluri lafel cel menționat mai sus căutam mai degrabă asemănătoare cu vasileacu (care numai e )Pache ( nu știu ce mai e pe acolo ) sau orzari (care sa închis ) pentru ca si ele au fost saloane bune de masaj ;)

Link spre comentariu
  • Telefon: ionescoion
  • Oras:oriunde ne este bine
  • Telefon: ionescoion
  • Oras:oriunde ne este bine

Le știu pe amândouă , la mon amour "masajul " străinilor e excelent :))majoritatea jidani (o prietena a lucrat acolo ) budistul e night majoritar axat pe consumație , fetele nu intra cu cupluri lafel cel menționat mai sus căutam mai degrabă asemănătoare cu vasileacu (care numai e )Pache ( nu știu ce mai e pe acolo ) sau orzari (care sa închis ) pentru ca si ele au fost saloane bune de masaj ;)

"jidani" -este un termen peiorativ daca nu stiai. Antisemitismul este perimat si pe buna dreptate blamat!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cred ca ai pus un pic gresit intrebarea, pentru ca majoritatea saloanelor accepta cupluri acum doar ca depinde fff mult de fata care iti face masajul!Anyway daca gasesti ceva misto da-mi mie de stire ca a trecut ceva timp de cand nu am mai fost la un masaj si vreau sa-mi scot sotia la un masaj!😜P.S O varianta misto era Bella dar se pare ca s-a retras!!

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

1 Nu este Antisemitism 2 jidan m. alt nume dat evreului. [slav. JIDŬ, iudeu].

sursa: Șăineanu, ed. VI (1929) dex-ul Credema ca nu am găsit pana acum unul care sa accepte , de obicei strâmba din nas , sau fac fețe fețe ... vreau un loc ok in care ma pot relaxa nu sa stau sa fiu interogată ...

Link spre comentariu
  • Telefon: ionescoion
  • Oras:oriunde ne este bine
  • Telefon: ionescoion
  • Oras:oriunde ne este bine

1 Nu este Antisemitism 2 jidan m. alt nume dat evreului. [slav. JIDŬ, iudeu].

sursa: Șăineanu, ed. VI (1929) dex-ul Credema ca nu am găsit pana acum unul care sa accepte , de obicei strâmba din nas , sau fac fețe fețe ... vreau un loc ok in care ma pot relaxa nu sa stau sa fiu interogată ...

Nu vreau sa intru intr-o polemica cu tine dar apreciez ca nu antisemitismul te-a dereminat sa folosesti acel termen. Pe de alta parte cred ca tu te refereai la cetateni israelieni care eu  cred ca nu sunt chiar toti evrei. 

Link spre comentariu

1 Nu este Antisemitism 2 jidan m. alt nume dat evreului. [slav. JIDŬ, iudeu].

sursa: Șăineanu, ed. VI (1929) dex-ul Credema ca nu am găsit pana acum unul care sa accepte , de obicei strâmba din nas , sau fac fețe fețe ... vreau un loc ok in care ma pot relaxa nu sa stau sa fiu interogată ...

 

 

Ce tarif ai?

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Le știu pe amândouă , la mon amour "masajul " străinilor e excelent :))majoritatea jidani (o prietena a lucrat acolo ) budistul e night majoritar axat pe consumație , fetele nu intra cu cupluri lafel cel menționat mai sus căutam mai degrabă asemănătoare cu vasileacu (care numai e )Pache ( nu știu ce mai e pe acolo ) sau orzari (care sa închis ) pentru ca si ele au fost saloane bune de masaj ;)

 

Sugestie: O inviti  pe prietena ta care a lucrat la Mon Amour (ca stie cum sta treaba cu masajul), si-i faci o surpriza prietenului chiar acasa. Si uite asa-l faci fericit....

 

Sau incearca la alte saloane. Stiu ca la Artemis si la BlackVelvet accepta cupluri.

 

La unele saloane este permis si sexul intre parteneri. Dar nu pot sa-ti dau si nume.

Link spre comentariu
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

1 Nu este Antisemitism 2 jidan m. alt nume dat evreului. [slav. JIDŬ, iudeu].

sursa: Șăineanu, ed. VI (1929) dex-ul Credema ca nu am găsit pana acum unul care sa accepte , de obicei strâmba din nas , sau fac fețe fețe ... vreau un loc ok in care ma pot relaxa nu sa stau sa fiu interogată ...

 

Nu stii ce este un jidan? Un evreu care tocmai a iesit pe usa... :)

 

E doar un banc, trateaza-l ca atare.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

1 Nu este Antisemitism 2 jidan m. alt nume dat evreului. [slav. JIDŬ, iudeu].

sursa: Șăineanu, ed. VI (1929) dex-ul Credema ca nu am găsit pana acum unul care sa accepte , de obicei strâmba din nas , sau fac fețe fețe ... vreau un loc ok in care ma pot relaxa nu sa stau sa fiu interogată ...

Informata gresit : jidan este un cuvant de ocara pentru evrei....dar e ok...ai facut greseala fara intentie...

Link spre comentariu
  • Oras:friends
  • Oras:friends

Dar maseuze independente, pt masaj erotic pt un cuplu, exista ? Atentie, obligatoriu independente, fara sa fie pescarite la saloane, sa fie din cele singure in apartament si deasemeni obligatoriu, sa primeasca cupluri, incepatori in ale masajului erotic ca si cuplu, sa aiba rabdare cu noi, sa ne invete cum tre` sa actionam si noi.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Dar maseuze independente, pt masaj erotic pt un cuplu, exista ? Atentie, obligatoriu independente, fara sa fie pescarite la saloane, sa fie din cele singure in apartament si deasemeni obligatoriu, sa primeasca cupluri, incepatori in ale masajului erotic ca si cuplu, sa aiba rabdare cu noi, sa ne invete cum tre` sa actionam si noi.

Exista.

Destule.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Informata gresit : jidan este un cuvant de ocara pentru evrei....dar e ok...ai facut greseala fara intentie...

Cum i-ai spune rromului tigan?

Link spre comentariu
  • Telefon: ionescoion
  • Oras:oriunde ne este bine
  • Telefon: ionescoion
  • Oras:oriunde ne este bine

Cum i-ai spune rromului tigan?

nu. unii rromi folosesc chiar cu mandrie denumirea de tigan. insa evrei care sa afirme despre ei ca sunt jidani nu ai sa auzi!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

Dar maseuze independente, pt masaj erotic pt un cuplu, exista ? Atentie, obligatoriu independente, fara sa fie pescarite la saloane, sa fie din cele singure in apartament si deasemeni obligatoriu, sa primeasca cupluri, incepatori in ale masajului erotic ca si cuplu, sa aiba rabdare cu noi, sa ne invete cum tre` sa actionam si noi.

:))) Tu nu actionezi. Tu stai cuminte si te relaxezi.
  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:friends
  • Oras:friends

Exista.

Destule.

Randunico, baga si tu neste linkuri colea cu fete ce fac masaj la cupluri, sa-mi scot si io mandra la o desfatare d`asta eroticoasa. As duce-o si la baieti da mi-i frica ca am curu apetisant si mi-i ca cine stie ce ganduri i-or veni aluia si nu vreau sa ma joc apoi cu curu pe langa pula sculata  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Randunico, baga si tu neste linkuri colea cu fete ce fac masaj la cupluri, sa-mi scot si io mandra la o desfatare d`asta eroticoasa. As duce-o si la baieti da mi-i frica ca am curu apetisant si mi-i ca cine stie ce ganduri i-or veni aluia si nu vreau sa ma joc apoi cu curu pe langa pula sculata  :laugh2  :laugh2  :laugh2

:)

iote-ma!

dar grija mare sa nu ramai fara ea :)))

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
Placerea voastra este misiunea noastra !
 
MASAJ DESTINAT CUPLURILOR
 
 
 
Acest masaj este dorinta de a experimenta inalta arta a dorintei supreme si inlaturarea inhibitiilor din viata de cuplu. Amandoi aveti parte de masaj de relaxare fizic pentru inlaturarea tuturor temerilor si pregatirea pentru un pas extrem de placut urmat de cel mai important pas, intrarea in jocul pasiunii depline de catre ambii parteneri impreuna cu maseuza. Veti dezvolta dorintele ascunse fara bariere, va veti lasa purtati de val in abisul suprem.
post-304856-0-01314400-1581416038_thumb.jpg
post-304856-0-59141500-1580211080_thumb.jpg
post-304856-0-36107500-1578944100_thumb.jpeg
post-304856-0-02567500-1580176901_thumb.jpg
post-304856-0-02524000-1581416071_thumb.jpg
post-304856-0-01175700-1581415992_thumb.jpg
post-304856-0-57479800-1581415780_thumb.jpg
post-304856-0-59713900-1581441566_thumb.jpg
post-304856-0-14512300-1581441550_thumb.jpg
post-304856-0-51871200-1581441515_thumb.jpg
post-304856-0-12742100-1580391837_thumb.jpg

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...