Sari la conținut

Anda BuzeDulci Ts


Postări Recomandate

  • Oras:Brazilia
  • Oras:Brazilia

Mai sunteti multi? Esti nasol si tu si el oricum ar fi treaba tot rau iese asa ca nu e problema va puteti punei chiar si poza altei persoane amandoi.

Daca ar fi dupa mine pe astia ca voi i-as executa pe stadion.

Multi m-au intrebat daca erau si copiii mei asa tot asa mai zicecam, ei bine nu cred ca as putea sa imi omor copiii, as renunta la executia pe stadion si v-as face bastinasi, v-as exila pe o insula de unde sa nu va puteti intoarce si sa traiti acolo numai voi intre voi cum puteti voi, in curu gol toti si o luati ca in epoca de piatra, va faceti colibe, mancati ce vanati si ce va cultivati etc. (cu copiii mei in frunte daca ar fi asa).

Link spre comentariu

Mai sunteti multi? Esti nasol si tu si el oricum ar fi treaba tot rau iese asa ca nu e problema va puteti punei chiar si poza altei persoane amandoi.

Daca ar fi dupa mine pe astia ca voi i-as executa pe stadion.

Multi m-au intrebat daca erau si copiii mei asa tot asa mai zicecam, ei bine nu cred ca as putea sa imi omor copiii, as renunta la executia pe stadion si v-as face bastinasi, v-as exila pe o insula de unde sa nu va puteti intoarce si sa traiti acolo numai voi intre voi cum puteti voi, in curu gol toti si o luati ca in epoca de piatra, va faceti colibe, mancati ce vanati si ce va cultivati etc. (cu copiii mei in frunte daca ar fi asa).

DAr inainte sa o executi pe mata sugaciule! Mars in pizda matii de unde ai venit retaradule

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Brazilia
  • Oras:Brazilia

DAr inainte sa o executi pe mata sugaciule! Mars in pizda matii de unde ai venit retaradule

Sa te fereasca dumnezeu sa dai ochii cu mine pe undeva, sunt slabe sansele avand in vedere ca astia ca tine stati inchisi prin hoteluri sau cine stie pe unde, dar nu se stie niciodata cum se nimereste.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...