Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Tot saptamana trecuta am fost si la Catalina

 

Locatia : 5 fara dus si fata de perna de sters (aproape de zepter) (-1 e pt caine )

 

Catalina: 8 fata e draguta la fata, sanii parca-s mai mari in poze, cur frumos pt fetele mai slabe eu xic ca-i peste 25 ani

 

Actiunea: 8 - nu s-a grabit, da a dat catelu afara si mieuna ca o pisica, ... plm ... bine ca nu are Pitbul, doggy si end, repede , sa nu sufere catelul

 

Igiena fetei: plm, greu de dat o nota intrucat nu-i mergea dusul, si cand m-am dus eu la baie, pe robinetul de apa calda venea apa rece, concluzia mea... nu a fost folosit ptea recent --- 5 (ca nu am simtit mirosuri nasoale)

 

De recomandat/revenit: nu/nu (poate doar daca repara dusul si isi ia prosoape)

 

Cotizatia : cred ca 150

 

Cu respect

Mafci

 

PS: sa repari dusul nu te costa mai mult de 100 -200 Ron iar prosoapele sunt ieftine

Daca ai rezolva aceste doua probleme te-as recomanda fara ezitare, (catelu e simpatic si il scod din ecuatie)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

Vizitat domnișoara. Am contactat-o prin telefon (sunat) apoi am comunicat prin mesaje până am ajuns la apartament. Adresa e câteva postări mai sus. Mi se pare mai subțire ca în poze (cele noi - cele vechi par mai aproape de adevăr). Dacă era să ghicesc nu-i dădeam mai mult de 40 kg, ea în topic zice că are 48 kg (nu zic ca minte, exprim doar o părere). Oricum pare firavă, aveți mare grija cu ea, fiți gentili. De menționat că are și un câine (simpatic de altfel) în caz că aveți alergii sau ceva.

 

Trecem la acțiune:

Apartament: 10/10, mici neajunsuri (nu are cuier) dar spațios, curat, baia dotată corespunzător, nu simt nevoia să depunctez.

Ea: Fizic 8/10 - În doua cuvinte (relativ) înaltă și subțire.  În rest frumușică, finuță, arată bine.

Atitudine 10/10 - A fost prietenoașă, nu am ce reproșa.

Gfe: 8/10 - Nu pare să fie fan FK și se gâdilă destul de ușor, dar în mare a fost bine. Oricum cât GFE poți dori când ai o oră la dispoziție?

Oral: 7/10 - Nu a fost cel mai bun oral de care am avut parte, dar își dă silința (te mângâie, te sărută pe corp) și asta merită apreciat.

Normal 9/10 - Ea se implică, dar nu merge chiar orice poziție bine din motive de dimensiuni. Trebuie găsit ceva care să se potrivească la amândoi (să stați amândoi confortabil) și insistat.

Clar recomand pt cine este amator de fete skinny.

 

Halal 200 roni pentru o ora

  • Like 3
Link spre comentariu

Vizitat domnișoara. Am contactat-o prin telefon (sunat) apoi am comunicat prin mesaje până am ajuns la apartament. Adresa e câteva postări mai sus. Mi se pare mai subțire ca în poze (cele noi - cele vechi par mai aproape de adevăr). Dacă era să ghicesc nu-i dădeam mai mult de 40 kg, ea în topic zice că are 48 kg (nu zic ca minte, exprim doar o părere). Oricum pare firavă, aveți mare grija cu ea, fiți gentili. De menționat că are și un câine (simpatic de altfel) în caz că aveți alergii sau ceva.

 

Trecem la acțiune:

Apartament: 10/10, mici neajunsuri (nu are cuier) dar spațios, curat, baia dotată corespunzător, nu simt nevoia să depunctez.

Ea: Fizic 8/10 - În doua cuvinte (relativ) înaltă și subțire.  În rest frumușică, finuță, arată bine.

Atitudine 10/10 - A fost prietenoașă, nu am ce reproșa.

Gfe: 8/10 - Nu pare să fie fan FK și se gâdilă destul de ușor, dar în mare a fost bine. Oricum cât GFE poți dori când ai o oră la dispoziție?

Oral: 7/10 - Nu a fost cel mai bun oral de care am avut parte, dar își dă silința (te mângâie, te sărută pe corp) și asta merită apreciat.

Normal 9/10 - Ea se implică, dar nu merge chiar orice poziție bine din motive de dimensiuni. Trebuie găsit ceva care să se potrivească la amândoi (să stați amândoi confortabil) și insistat.

Clar recomand pt cine este amator de fete skinny.

 

Halal 200 roni pentru o ora

Felicitari pentru efortul depus...eu nu ma acomodez la 40 kg asa ca mai astept sa ajunga la 48-50.

Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

Felicitari pentru efortul depus...eu nu ma acomodez la 40 kg asa ca mai astept sa ajunga la 48-50.

Efort? Nu l-as numi efort.

Nu sunt cântar, fata e posibil să aibă 48 kg (insist ca nu o acuz de informatii false), dar oricum e mică (în sesul de subțire). Da, este nevoie de puțină acomodare, dar asta este. Nici eu nu-s obișnuit cu fete cu acest tip de fizic, dar eu zic ca e mai bine sa inveti ca poate ai nevoie pe viitor (nu stii cand te loveste dragostea).

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...