Sari la conținut

Bruneta BBW-0720762369


doom

Postări Recomandate

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Mi-am permis, culoarea e de vină, să apăs pe minus la aluna obosită ! Dacă e cu reputația la minus, cam ăsta e avantajul civilizației de la malul mării !

 

Care ...

Cum să zic ...

 

Tu ești prost sau foarte prost ?!

 

Păi tu ai nevoie de pașaport ma pistacio, aluniță rebelă care ești tu, să intri în cetatea mult dorită de imperiul otoman !

În afară de faptul că TU nu ai bani să vii la mare, unde vin cam toate curvele din România vara, nu de alta dar aici se fac banii gen, ce mai știi să faci !?

 

Uite, tanti Cristina asta, nu are nici o treabă cu mine și idealul meu de femeie ! Dar să moară Gibilan, plătesc acum cash în avans 2 ore, numa să beau eu o cafea cu ea, să îi fut 3-4 poze amatoare, și sa le postez aici pe topic. 

 

Da știi de ce ?!

Că pot !

Că spre deosebire de tine, din dracu știe unde pula mea ești pe hartă, noi ăștia din Constanța facem și aroganțe din astea. Ce kkt, salariu mediu, marinari, pula mea. Căstigăm cam tot ca tine la împins cărucioare la Second Handurile voastre.

 

Nu am nimic cu oamenii săraci, eram și eu odată, să dea Dumnezeu sănătate la toată lumea zic, dar când ești și prost, efectiv te piși pe preșu meu. Și in general, noi ăștia din Constanța, ne băgăm pula în bășinile voastre de cam 2 săptămâno maxim durata !

 

Că mai mult nu vă permiteți aici ! Și asta nu e valabil pentru tine, galbenule de fazan ce ești !

 

Noi .. ăștia de futem la alde Cristinica si tzatza ei mânca-i-aș urechea dreaptă, ne permitem să LOCUIM aici. Sărăcie mică ce ești tu.

 

Așa că, scuzele mele .. dar eu chiar îmi permit extravaganța să plătesc pentru a face o femeie să se simtă femeie, fără a mă dezbrăca chiar. Ce pula mea, sunt din Constanța, nu din pula mea de la țară, oriunde ar fi asta ! 

Știi cum zic, pâna și la știri vezi vremea pe litoral, nu la Sibiu sau de unde pula mea ești tu !

 

REVERGOREZ topingul ... Cristina, kkt pe ei ! Cumva, o tzatza în gură cu sinceritate tot la malul mării vei da, Că așa suntem noi, mai Open Mind !!!

 

Postachio, să mă suni când vii la mare, după ce iei vreun credit bancă ceva, să văd poate am timp să îți deschid ușa să intri în oraș ! Vedea-te-aș cu chiloții Cristinei pe post de înghețată !!!

 

.. cer scuze pentru prea multele cratime, sunt sigut că nu știi să le folosești !!!

 

Fucking Out !!!!!

  • Like 2
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:prin zona
  • Oras:prin zona

Mi-am permis, culoarea e de vină, să apăs pe minus la aluna obosită ! Dacă e cu reputația la minus, cam ăsta e avantajul civilizației de la malul mării !

 
bai neafane marinelu' 'telectual civilizeatu' dreacu' , recunoaste ca tie nu-ti mai sta putzica dreapta numa cand stai capra si te fute cristinuta cu dildoiu-n gat!  pai tu nu poti sa te caci de foame ma sarac cu venituri de nivelul marii cum sa cunosti tu curve decente. 
 
mai sloboz de mormoloc cu pene, preput atomic cu matreaza si branza la pula, tata retarzilor ce esti. intreab-o pe centurista de ma-ta in ce pozitie se fac asa copii handicapati la constanta, ca a umplut saraca urbea aia de puiet cu IQ negativ. pai ma-ta a fatat copii cu coada si tu comentezi de ardeleni, tu-ti colaceii ma-ti de asexuat :))
 
pai cum vorbesti tu de curvele din sibiu cand iti permiti sa futi numa batoze reciclate  dupa ce strangi trei salarii ban peste ban, bai neam de traista rupt in cur ce esti.
voi nici nu meritati altceva decat gunoiul ala de oras al vostru in care nici APA nu e potabila..dar ce pretentii sa ai cand sunteti condusi ca vitele de un penal cu 150 de dosare, un gunoi la fel de mare ca voi, o Mazare borata de un betivan cirozat, constanta e patria hotilor ma, ca altceva nu stiti mai avortoni prematuri cu impresii.
 
antreneaza-ti neuronul sa pricepi ca in ARDEAL traieste o specie de primate cu creier dezvoltat, limbaj articulat si deget opozabil. daca va dati si voi jos din copac peste vreo 2000 de ani, o sa va mai ia vreo 2000 sa ajungeti pe jos pana la sibiu mai sobolan radioactiv mancator de rahat si urina de sibian ca la voi in talpa tarii ajung toate la final. 
 
suna-ma si tu daca ajungi prin sibiu sa ti dau un sut in cur sa te plictisesti in aer, limbric din curu' vacii cu pretentii de oras ce esti.
 
@craci: auzi ba sula bleaga, o mai dor pe ma ta genunchii de la produs pe centura?  tu chiar nu meriti sa ti raspund, copiii cu sindrom down sunt geniali pe langa tine. e ca si cand as vorbi unui gandac de bucatarie da-te-n spanac de taranes.
Link spre comentariu
  • Oras:prin zona
  • Oras:prin zona

ahahahaha! neafane centuristu mi-a notat negativ toate postarile, lol. cat efort degeaba, ai impresia ca postez pentru puncte ca tine ma coate goale.  pe puncte sa mergi tu la batozele tale :)))

Link spre comentariu
  • Oras:centru
  • Oras:centru

ahahahaha! neafane centuristu mi-a notat negativ toate postarile, lol. cat efort degeaba, ai impresia ca postez pentru puncte ca tine ma coate goale. pe puncte sa mergi tu la batozele tale :)))

Haha ce bitang retardat esti.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mai oameni buni,va rog frumos încetați cu certurile inutile. Frateeee asta este un topic! Un topic pe care ar fi trebuit să scrieți recenzii! Fie pozitive,fie negative! Un topic unde oricare laudă sau critica,la adresa mea este benefică atât pt mine cât și pt următorii vizitatori,dar voi ,sunteți într.o ceartă continuă!lucru care nune normal!...nu e normal să vă jigniți de mama,tata,salariu si așa mai departe.nu dați dovadă de nimic! Am di eu ca orice om părțile mele bune,si în aceeași măsură și părțile mele proaste! Pt pistachio sunt o grasa,urata,proasta bla bla bla,pt craci sunt o femeie pe care poate o va vizita dau nu,pt neafane sunt o femeie care nu e pe gustul lui,dar totuși vom bea o cafea când merg acasă... si tot asa! Dar cum spuneam si zilele trecute,ca gusturile nu se discuta,iar eu fiind o femeie "mare", m.am adresat mereu domnilor care sunt amatori de femei "mari"! Nu am spus niciodata ca sunt perfecta,sau prea frumoasă,pt ca pentru unii poate sunt,iar pt alții poate nu sunt. Așa că vă rog din suflet,daca nu sunteți amatori ,sau interesați de mine,nu mă mai ridicați pe pagina,si nu va mai certați,ca nu rezolvați nimic! Va mulțumesc și vă doresc numai bine!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Mai oameni buni,va rog frumos încetați cu certurile inutile. Frateeee asta este un topic! Un topic pe care ar fi trebuit să scrieți recenzii! Fie pozitive,fie negative! Un topic unde oricare laudă sau critica,la adresa mea este benefică atât pt mine cât și pt următorii vizitatori,dar voi ,sunteți într.o ceartă continuă!lucru care nune normal!...nu e normal să vă jigniți de mama,tata,salariu si așa mai departe.nu dați dovadă de nimic! Am di eu ca orice om părțile mele bune,si în aceeași măsură și părțile mele proaste! Pt pistachio sunt o grasa,urata,proasta bla bla bla,pt craci sunt o femeie pe care poate o va vizita dau nu,pt neafane sunt o femeie care nu e pe gustul lui,dar totuși vom bea o cafea când merg acasă... si tot asa! Dar cum spuneam si zilele trecute,ca gusturile nu se discuta,iar eu fiind o femeie "mare", m.am adresat mereu domnilor care sunt amatori de femei "mari"! Nu am spus niciodata ca sunt perfecta,sau prea frumoasă,pt ca pentru unii poate sunt,iar pt alții poate nu sunt. Așa că vă rog din suflet,daca nu sunteți amatori ,sau interesați de mine,nu mă mai ridicați pe pagina,si nu va mai certați,ca nu rezolvați nimic! Va mulțumesc și vă doresc numai bine!

Stai linistita draguta ca esti apetisanta rau,de ce nu as avea una ca tine la indemana,sa iti mananc curul ala mare si frumos!
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...