Sari la conținut

0757 172 640-TOTAL


Vizitator didi_dox

Postări Recomandate

  • Oras:Cuba
  • Oras:Cuba

Are topic deschis , este fata din gavana 3 , nu are locatie , pe mine m-a cam repezit la telefon ca ce o tot intreb atatea , daca am de gand sa vin sa ma hotarasc mai repede .

Asta era acum cateva luni ...

Link spre comentariu
Vizitator daniel031285
Reputație: 0

havana tie macar ti a raspuns mie de vreo 3 ori cat am incercat sa dau de ea mereu a dat cu ocupat si dadea sms cum ca sa vorbim prin sms :))) si am vb prin sms dar nu mi convine ca n are camera vorba lu un coleg care a mai postat peaici 150 lei e cam scump 100 lei mai merge . si apropo alt coleg a scris ca cere 70 nr cu 150 ora plus camera iar mie mi a zis ca nu ca e 100 cu 200 plus camera.. ce sa mai zic astea sunt .bafta

Link spre comentariu
Vizitator daniel031285
Reputație: 0

pai si atunci cum la altii le a raspuns si a vorbit si la altii o arde prin sms oricum ideea e ca o da in vrajeala si e scumpa adica stii ca nu ai locatie si ceri bani la fel ca una cu locatie . nu se merita

Link spre comentariu

Am fost eu la ea acum 3 zile.

Experienta de cacat...

O sun, nu raspunde, apoi imi da mesaj ca vorbim prin mesaje...

Ii dau mesaj, o intreb daca ne vedem, pret si servicii, imi raspunde ca 150 ora normal si oral.

Ii spun ca.i dau 120 si platesc eu camera, accepta si.mi spune sa vin sa o iau din prundu.

Ajung in prundu, o sun, raspunde, vine la masina si zice "banii" :))))

Eu zic.. ce bani? Banii pe ora... pai nu am ajuns in plm nici la hotel si vrei banii?

O intreb din nou 120/ora? Zice ca nuuu la 120 sta 40 de minute.

M.au luat hormonii pe dinainte si zic, hai sa ma duc.. aleg eu hotelul, ajungem acolo, se dezbraca, incepe cu un oral obosit, neprotejat, o pun sa stea capra si incep sa fau ca surdu.n clopot...

Au ca ma doare, au ca o ai mare, au ca nu stiu ce...

I.am zis ca de 120 o fut cum vreau si sa aiba rabdare 40 de minute.

Termin primul numar, ma duc ma spal si iesit pe usa.. am lasat.o dezbracata in pat si m.am carat...

Note??

Oral 1 maxim 2

Normal 2 maxim 3

Prezenta scenica 3

Atitudine 3

Corp 6

 

Media=repetenta

 

Pt mine este de evitat

 

Mult succes va doresc!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ulm
  • Oras:ulm

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...