Sari la conținut

a fost cineva


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Bai colegilor eu n-o mai testez si p-asta ca m-am cam saturat de ...pacaliciuri.

Singura care chiar merita la momentul asta in Slatina ar fi Isabela dar pecare e greu s-o prinzi.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Stiti ca tot m-am riscat si am vizitat-o....de Daria zic...una peste alta se merita,dar mai are multe de pus la punct.

Voi detalia cand o s-o recenzez regulamentar😀 pt ca a zis ca o sa-si faca cont pe forum.

Hai s-o aveti tare!!!

Link spre comentariu

Stiti ca tot m-am riscat si am vizitat-o....de Daria zic...una peste alta se merita,dar mai are multe de pus la punct.

Voi detalia cand o s-o recenzez regulamentar pt ca a zis ca o sa-si faca cont pe forum.

Hai s-o aveti tare!!!

asteptam recenzia

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

asteptam recenzia

Prietene, dar ce-ar fi daca te-ai duce si tu? Sa contribui cu ceva concret? Asa..."asteptam recenzia" sa vdm daca se merita sa nu pierdem banii, merge,nu?

Fara suparare dar pe Slatina sa mor io daca recenzeaza cineva sau fff putini cu toate ca fete au mai fost. As fi vrut si eu sa nu arunc suta aia de lei de sapt trecuta aiurea dar..n-am "asteptat recenzia".

  • Like 3
  • Minus 6
Link spre comentariu

In sfarsit Daria a rasp la telefon,dar surpriza fata acum vrea sau cel putin asa mi-a cerut nie suma de 150 de lei pt o finalizare!! Pe bune?!! Eu banii astia clar nu ii dau mai ales ca stiu de la colegul nostru Vain caruia trebuie sa ii multumim,ca nu prea se merita datorita comportamentului!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

In sfarsit Daria a rasp la telefon,dar surpriza fata acum vrea sau cel putin asa mi-a cerut nie suma de 150 de lei pt o finalizare!! Pe bune?!! Eu banii astia clar nu ii dau mai ales ca stiu de la colegul nostru Vain caruia trebuie sa ii multumim,ca nu prea se merita datorita comportamentului!

Dragule, eu nu am zis ca nu se merita. Am spus doar ca mai are de invatat. Trebuia sa revin cu recenzia dar pur si simplu nu am timp. Per total , pt edificare are de la mine un 8-9..'mai mult spre 9. Iar eu am platit 200 /h pt ca am considerat ca se merita sa petrec o ora cu ea. Pe finalizare nu stau decat daca sunt pe fuga sau nu-mi place fata dar nu a fost cazul la Daria.

Hai s-o avem tare!!!

Link spre comentariu
  • Oras:valcea
  • Oras:valcea

nu e serioasa, i-am dat ieri un mesaj daca e diponibila mi-a raspuns ca da, am incercat sa o sun de 2 ori pentru detalii nu a raspuns ,dupa 5 ore pe seara imi da un mesaj ca a avut treaba , o intreb prin mesaj daca o gasesc imi zice ca da, incerc sa sun nu raspunde, azi i-am dat un mesaj in jurul pranzului mi-a raspuns acum dupa 7 ore, incerc sa o sun, raspunde imi zice detalii si stabilim  sa ne vedem intr-o ora ,dupa imi da mesaj ca a inervenit ceva

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...