Sari la conținut

Raisa ♥♦♣ 0765955292


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

In primul rand bucătăria este cu un etaj mai jos decât dormitoarele :)) in al doilea rand nu avea cum sa miroasă a peste pentru ca eu nu mănânc pește :)) . răutățile astea care le ai scris aici cred ca nimeni nu te ar crede :)) si nu sunt deloc "ciorex" cum ai spus tu ! Cred ca nu ai venit niciodată la mine , astea sunt doar aberații .

Stai linistita, Raisa !

Nu merita sa-ti pierzi timpul si sa raspunzi unui cretin.

Plina lumea de nebuni ...

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Stai linistita, Raisa !

Nu merita sa-ti pierzi timpul si sa raspunzi unui cretin.

Plina lumea de nebuni ...

Da , ai dreptate . dar sunt unii cu o nesimțire care nu te poți abține . oricum mulțumesc ca ma susții :* pup

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0726345038
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0726345038
  • Oras:Bucuresti

Salutare

 

Am fost la Raisa, in zona baba novac, m-a indrumat prin telefon pana la blocul ei, m-a intampinat intr-o tinuta sexy, am facut dus cu toate ca facusem inainte sa plec de acasa, m-a servit cu un pahar de apa, am stat putin de vorba si am trecut la treaba, totul a decurs foarte natural, imbratisari, fk din plin, foarte dezinvolta, am terminat si am mai stat de vorba, foarte sociabila ai ce sa vorbesti cu ea, am stat aprox 1h, decartat 200. Face totul protejat, din punctul meu de vedere e ok.

 

Per total eu m-am simtit bine, Raisa este o fata slim dar cu forme frumoase, eu o sa mai revin.

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Salutare

 

Am fost la Raisa, in zona baba novac, m-a indrumat prin telefon pana la blocul ei, m-a intampinat intr-o tinuta sexy, am facut dus cu toate ca facusem inainte sa plec de acasa, m-a servit cu un pahar de apa, am stat putin de vorba si am trecut la treaba, totul a decurs foarte natural, imbratisari, fk din plin, foarte dezinvolta, am terminat si am mai stat de vorba, foarte sociabila ai ce sa vorbesti cu ea, am stat aprox 1h, decartat 200. Face totul protejat, din punctul meu de vedere e ok.

 

Per total eu m-am simtit bine, Raisa este o fata slim dar cu forme frumoase, eu o sa mai revin.

Ma bucur ca te ai simțit bine alături de mine, te pup si te îmbrățișez cu mare drag :* te mai aștept

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...