Sari la conținut

Raisa ♥♦♣ 0765955292


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Eu nu am pățit faza cu "prelungiri ale clientului..dar cred..si asta e opinia mea ..se pot intampla solicitări de genul..si cred ca atunci cand mai vrem o tură..sau datorita nefinalizarii..se prelungește..

Nu ma înțelegeți greșit.. Eu la aspectele astea am făcut referire..si domnisoara fiind cu măciucă in gura sau înfiptă în pula..il opreste si ne suna pe noi..nu cred ca e ok..sau mai e varianta "fina "a refuzului..nu stiu

Nu sunt adeptul polemicii off line..eu cu ea nu am pățit accidente..punct

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Baietii mei,

 

Am ajuns astazi la 13 la Raisa siii nu regret deloc.

Locatia, o garsoniera langa piata Baba Novac cu tot ce trebuie. Nota 8+

Raisa::o fetiscana tanara, frumusica,slim, pe la 1.65, cu niste sani micuti dar foarte misto, fubd rotund, carne tare. Nota 9+

Oral protejat: fara astificii, corect executat 8

Normal: se uda natural, pe genul soft si....mut 😉😉 dar foarte placut. Este stramta si cu mare potential 9.

Fk bun 9

Gfe bun 9

2 numere

1 h

200 ron

De revenit si am comvingerea ca va fi mai bine datile urmatoare.

Je

;)

  • Like 11
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost si la Raisa

 

Programarea : telefonic cu 1 h inainte

 

Locatia - la rond la Baba Novac, camera curata , prosop curat

 

Raisa: 8 - pe la 20 , simpatica la fata , un pic mai bine facuta (nu grasa) sani misto, carne tare ... (ii dau 8 ca-mi plac slim)

 

Actiunea : 10 -fara graba, preludiu cat e necesar, niste gemete de fantezie (adica nu sta ca muta), putine contre, doggy si end

 

Igiena : 10

 

De recomandat : sa zicem ca da/la fel

 

Cotizatia : 100

 

Cu respect

 

Stimabile....zici ca este un pic mai bine facuta??? 🤔🤔🤔🤔🤣🤣🤣🤣

Mafci

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare băieți..pentru ca imi place mult domnisoara am revenit zold trecute la ea..

Sunat ..programat..respectat orarul..si de catre mine dar mai ales de catre ea..

Locația a rămas la fel..in spate la Baba Novac..posta.

Ajuns la ora stabilita am fost primit exact cum am dorit să mă aștepte..imbracata doar in ruj pe buze..si parfum discret

Am fugit la dus..cam 4 feluri de gel de dus..am revenit în camera si am aterizat cu limba direct între labiile roz ale ei lingand la greu..mmmmm bun rau..

Am trecut in 69 si dupa montarea unui Durex am continuat asa...ca nu era rau deloc..am rugat o sa se întoarcă dorind să mă bucur de ambele găuri..una roza.. umedă..dilatata de lins si placere si a doua mica si mmmm..dar neaccesibila..pentru moment..am dat cu sete ..recunosc..de gemea rau Raisa

terminând adânc și am mai ramas cateva minute mangaindu i sânii tineri ..m am retras incet..iar domnisoara a luat câteva șervețele umede pentru a mi trage preze de pe domnul inca tare..de parca mai dorea o data..amuzandu ne amândoi de cat am scos din mine..

Note..locatie 10

Gfe ..10..se implica ..si ii place

Oral..8..e urât cu preze..o face bine si asa dar ..stiti cum e

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Salutare băieți..pentru ca imi place mult domnisoara am revenit zold trecute la ea..

Sunat ..programat..respectat orarul..si de catre mine dar mai ales de catre ea..

Locația a rămas la fel..in spate la Baba Novac..posta.

Ajuns la ora stabilita am fost primit exact cum am dorit să mă aștepte..imbracata doar in ruj pe buze..si parfum discret

Am fugit la dus..cam 4 feluri de gel de dus..am revenit în camera si am aterizat cu limba direct între labiile roz ale ei lingand la greu..mmmmm bun rau..

Am trecut in 69 si dupa montarea unui Durex am continuat asa...ca nu era rau deloc..am rugat o sa se întoarcă dorind să mă bucur de ambele găuri..una roza.. umedă..dilatata de lins si placere si a doua mica si mmmm..dar neaccesibila..pentru moment..am dat cu sete ..recunosc..de gemea rau Raisa

terminând adânc și am mai ramas cateva minute mangaindu i sânii tineri ..m am retras incet..iar domnisoara a luat câteva șervețele umede pentru a mi trage preze de pe domnul inca tare..de parca mai dorea o data..amuzandu ne amândoi de cat am scos din mine..

Note..locatie 10

Gfe ..10..se implica ..si ii place

Oral..8..e urât cu preze..o face bine si asa dar ..stiti cum e

Mulțumesc foarte mult 😘😘😘 pupici

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Eu iti multumesc...si poate mai aduci si tu îmbunătățiri..la servicii..un anal..mai scoatem preze..sau finalizarea corporală fără supra tarif..eu stiu..ceva in plus

Este ca ai vrea normal si anal fara preze? Hai recunoaste...😊
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...