Sari la conținut

Ingrid - 0720 368 267


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Hello,

 

 

 

Contact: Sunat la numarul 0765 364 665 si m-am  programat rapid  la aceasta minunatie de femeie in urma cu putin timp.

 

 

Locatie: 9 –  Nu prea sunt locuri de parcare la ultima locatie, apartamentul mare , curat, camera de lucru ok, baie curata cu tot ce e nevoie. Domnisoara m-a intampinat goala goala, .... , nici nu te ma intereseaza alte detalii cand o vezi.

 

 

 

Aspect: 10 – Daca am spus 10 ar trebui sa fie clar ca e beton tipa. Bruneta, micuta, niste sani de iti fura instant privirea si mintile, picioare frumoase, piele bronzata/solarizata (nu conteaza), parfumata frumos, fundul de nota 10 numa perfect si tatuajele ce pe mine ma scot din minti.

 

 

 

Oral: 8 – Se pricepe, o ia adanc, schimbari de ritm, masaj la oo,  dar fiind protejat nu pot da mai mult de 8, daca ar fi fara caciula ar fi 10.

 

 

 

Normal : 10  – Dupa ce mi-a facut un oral unde o sorbeam din priviri si ii atingeam pielea fina si ma jucam cu sanii, a venit deasupra mea sa ma caareasca putin unde mi-am infipt mainile in fundul ei si i-am luat sanii la lins, am mai sarutat-o pe gat din cand in cand. Am trecut apoi la misionar unde am avut niste momenete „ale noastre” cu niste schimburi de replici interesante si  unde eram cat pe ce sa finalizez cand ii vedeam corpul si cum se excita. Am  schimbat pentru finalizare pozitia si am trecut la doggy unde cu o astfel de priveliste la acei craci si fundul delicios nu puteai decat sa  termini glorios.

 

 

 

Igiena: 10 -  Curata, machiata frumos, manichiura/ pedichiura ok, pizda epilata, fara mirosuri.

 

 

 

GFE: 9  – Foarte amabila si deschisa la discutii, in pat stie de gluma, pacat ca nu accepta FK.

 

 

 

Halat: 250 RON    OP+NP aproximativ 25 de minute.

 

 

 

Raport pret/calitate: ........merita cel putin incercata la cum arata, se comporta si cum se misca. Absolut superba.

 

 

 

Te pupa „Tigrisorul”,  Bombo  

 

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

De mult  imi propusesem sa o bifez si pe Ingrid si azi am reusit. 

Programarea destul de greoaie , dar cu insistente am reusit cu greu . Locatia Nufarul langa liceul baptist .

Ca aspect tipa arata fff bine. E genul meu de femeie bruneta, slim , cu tate mari ( silicoane) , pircing in limba , in sfarc, si in buric tatuaje bine plasate. Pozele sunt reale. E moldoveanca , si se stie foarte bine ca moldovencele se fut fff bine .......

E genul de femeie care o vezi in club si zici ca nu ai sanse la ea ca e prea bomba !   nota 10

Actiune : Oral protejat  . Nu foarte grozav dar ok per ansamblu , o suge destul de ok , dar nimic deosebit    nota 6

                Normal protejat  : destul de ok , am schimbat trei pozitii , misionar , ea deasupra si capra. Are o pizda faina ( totusi un pic cam larguta ) , se vede ca nu duce lipsa de pula ...... :laugh2  :laugh2  :)))) . Poti sa ii dai tare , da contre si in unele momente chiar parea ca ii place. Din pacate nu saruta, in schimb geme destul de frumos .   Cand ea era deaspura era fenomenal sa vezi tatele cum zburau in toate directiile.........  Pircingul din sfarc este demential , daca si-ar face si in celalalt ar fi si mai tare .  A fost o partida cu mai multe plusuri decat minusuri asa ca ii dau nota 8.

Pret : 250 ron cam 30 min

 

Recomandare : daca vrei sa futi o gagica super tuningata si f frumosa cum numai prin cluburi vezi atunci eu zic ca da . Daca cauti si altceva ( gen saruturi , preludiu , etc,etc)  nu o recomand.

                          Totusi o data ca trofeu tot ar trebui fututa, asa ca nu pierdeti timpul ca am inteles ca numai pana luni sta in Oradea.

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Mesaj de la Ingrid :

 

"Pe data de 20. Septembrie , Miercuri, ajung in Oradea.

 

Ma puteti gasi in aceeasi locatie la Nufăru'

 

Nr de telefon valabil: 0765 364 665 ."

 

Ingrid 🕊

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...