Sari la conținut

No Number Caprioara frageda iesire A2


Postări Recomandate

  • Oras:constanta&tulcea
  • Oras:constanta&tulcea

Salutare frati degustatori.

Am prins ceva azi la iesirea A2 spre Murfatlar, caprioara tanara 18 ani zicea ea, tigancusa, frumusica la fata, gen skiny,dar cred ca are vreo saisprezece ani.

Am oprit mi-a zis ca nu presteaza de mult si ca ia 50 ca toate fetele,cer un normal,ma intreba daca am plastic,opresc masina ma bag intr-o cladire dezafectata, si incep sa turui cu duduia, imi zice ca sora sa e veche acolo("bruneta aia obosita" sta tot pe acolo, nu m-a tras inima sa trag pe la ea),ca e racita si ca a iesit ea sa vada cum e.

Zis si facut trag plasticul, se dezbraca o pasare mica,imi placea ce vedeam, o pun sa ia la finger putin sa se ude, o intorc si ii zic ca n-o am mare, se intoarce si se apleaca asteptandu-ma sa intru.

Buna, paraia,incep sa dau din cur si incepe sa se ude,ii placea futaiu,m-a terminat pana in 10 min.

Mi-a ramas gandul la pasarica aia nelucrata si-a meritat toti bani

Daca o mai prinde careva ateptam detaliii.

 

Sa aveti spor si ritm!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta&tulcea
  • Oras:constanta&tulcea

Scuze am cam lipsit!

Eu am gasit-o, cand iesi din C-ta pe partea opusa reprezentatntei Toyota (singura de altfel).

Dar de o luna o tot caut, sa ma mai infig putin in pasarea aia mica a ei, si desi am tot cautat-o nu am mai gasit-o.

Pana la intrarea in Valul si chiar si acolo in padure nimik. Nu am mai vazut-o pe tigancusa aia de 16-17 ani.

Pacat promitea! Daca da cineva de ea asteptam vesti.

Link spre comentariu
  • Oras:constanta&tulcea
  • Oras:constanta&tulcea
explica te rog care iesire a2 spre murfatlar? adica pe unde vine....

Cand incepe A2 nu faci prima dreapta sa o iei spre Buc ci te mai duci in fata.Este iesirea daca ai veni de la Ovidiu spre Murfatlar

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Cand incepe A2 nu faci prima dreapta sa o iei spre Buc ci te mai duci in fata.Este iesirea daca ai veni de la Ovidiu spre Murfatlar

aaaa, la baraca aia.... si mergi in spate la casa aia parasita. am reperat. loc clasic dealtfel. acolo presta acu vreo 2 ani o dulceata bruneta cu sepcuta (dupa sepcuta o vedeam de la distanta ca e prezenta la treaba). pacat ca a disparut, ca era simpatica si buna de pwla. si mai spunea si "sa-ti fie de bine!" dupa oral :))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...