Sari la conținut

Pula mare pt prietena mea


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

..lasa o poza pe mail si vorbim..zenzen1168@ yahoo.com

vorbim deja...v-am dat si nr de telefon si v-am trimis pe langa poze si cateva fantezii...! as vrea sa le punem in aplicare,daca nu aveti nimic impotriva!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Si nu vorbesc aiurea sa ma aflu in treaba. Chiar e serios ceea ce caut. Un tip mai dotat, discret, serios, caruia ii place sexul si nebuniile sa imi futa prietena si eu sa ii dau limbi. Ptr ea ar fi prima experienta, e cam amatoare dar se invata. [email protected] adr de mail. Discretie si seriozitate suta la suta.

Cel cu pula mare sa fie si mai solid si puternic ca s-o imobilizati pe prietena , asai ?

Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

Caut un barbat dotat sa imi futa prietena hard si sa ii dea muie . Vreau sa privesc cum ii da altu pula.

poate iti semnezi sentinta de unul singur :))) si te paraseste.

Cauta si tu una moderata ca daca e mare si are si talent o s-o pierzi :)))) (nevasta)

Just sayin'

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

da...vad ca e ceva nou asta cu barbatii care vor sa li se futa femeia de altul...in 2 ani am futut 3 neveste si ei aveau fantezia sa stea pe scaun sa isi faca laba(ma simteam mereu ciudat ca aveam impresia ca in mintea lor aveau placeri si cu mine).. nu am inteles niciodata fantezia asta la ei sa li se futa femeia , dar mie unul nu prea mi'a pasat atata timp cat futeam hahhahaa

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...