Sari la conținut

http://anunturi.cugetliber.ro/anunt-te-astept-la-un-masaj-de-neuitat_907039


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Daaaa...or fost multi cari or vizitato pi Domnisoara...la Un masaj di neuitat...dar or uitat. Ku tati ka iti zik io ca or fost traumatizati.

 

:)))))))

 

Hai sa ti ajut io mah Georjica. DAk an Constanta sar da premi pientru cia moi urita masioza, iexcorta, muiere...asta ar loa tat podiumu...loku 1, 2 si 3...an fiicari an !!!

 

:)))))))

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mah Nicolonatule...

 

Io fak misto di Tamparina...cai o zdreanta oridinara si analfabeta, kai cioara ku clanta mari si cos public di gunoi si sperma...kai o tepara si o mincinoasa penala...kai o retardata di pus an Dex la definitiie...dara nui keeear asa di urita !!! Voi no stiti pi Tamparina cind so apucat di tepuit flacai di bani. Anainti sa se umple di capse si pioneze, di tatoaje, di par di plastic...di tite di plastic naspa...s.a.m.d. !!!

 

Iera kear frumusica proasta dreaq !!! :))))))))

 

Akuma ci sati zik si io di ia ??? Or tricut ani pisti ia...or tricut pulele prin ia...o puso Breceagu la produs numa la grupuri: 6-8-10...6-8-10 pulerei !!! Toati astea isi spun cuvintu. Akuma...ari si ia o varsta...sapropii di pensionare pi caz di boala...ci vrei si tu...ie uzata, da nui urita ciuma naibii !!! Dara ia sa sti tu ka ari ink impresiii cai fotomodel...iexcroaca di Top...curva Biblica !!!

 

Mii ami plasi di ia ka se mentine tatusi. Sio dat siama si ia ka nu moi ie ci iera cindva, si so apucat di jogging recent...prin Mamaia...seara di seara...la tati orili posibili si imposibli din zi si din noapti...din parcare an parcare di hoteluri. Sio loat un Personal Trainer...pi unu Andrei dila Padova...flacau di nadejde. O alearga ala di scoati untu din ia...da fix dijaba...si ca so motiveze ii promiti cai da bani...multi...si ia proasta il crede !!!

 

Tamparina nui di podium di urite...dara ie di podium di jegoase !!! :)))))

 

Cre ka io as puneo premianta...pi loku 1..la cia moi zdreanta coarda din Constanta...of all times...kear ku mentiune !!! Si asta pientru ka arata bini cumva...ka ar fi putut sa fii o iexcroaca buna di futut...dai ii atita di proasta analfabieta, ka no dusi capu sa fak asta vrodata. Pi ia o dusi capu sa iti dischida usa...sa ti antriebe: "Zi repede cit stai?"...si ia sa se pise la viceu...ku usa dischisa...si ku tini uimit an hol, la cit di cretina poa sa fii !!!

 

Astai Tamparina !!! :))))))

 

P.s. Dak tu vrei sa fi coleg bun di forum...distribuie si tu citatele ku cie am scris io aci...moi diparte... pi topingurili iei...asta ci leam bagat io moi jos !!!

 

;)

 

http://nimfomane.com/forum/topic/92422-atentie-pripas-da-tepe-la-fete-�merita-batut��/

http://nimfomane.com/forum/topic/59690-o-feteita-super-model-merita-cautata/

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mah Babayule...o tricut un an jumati di cind am aparut io...ku linba asta stricata si distrusa. Tii minti cînd îl rugai pi Pisicu sa ma baneze...nu ? Tu in timpu asta oi schimbat 3 nume di utilizator, adik ti ribrenduit di 3 ori...si noi facut nisi 10% cit mini...si io îs mai noua...ka io tiam gasit acilea. Tu ink nu tioi lamurit cum sta triaba ? Tu clar ka noi auzit nisiodata iexpresia:

 

DON'T FUCK WITH SUCCESS !!!

 

Dak io am facut statistisili astia...ku linba asta distrusa...la cie lindicu mieu mai contiaza argumentu tau ??? Pi cini crezi tu ka intereseaza ??? Doar cite un prost nou, cari nu so prins di catirinka, moi murmura si gîngura piaci...da tu iesti vechi dija. Tii ink nu tio cazut fisa ka io fak bini ci fak ???

 

;)

  • Minus 4
Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ia Babayulie...ku dedicatiie ! Bini...dedicatiia o fost pientru altu, da viezi di ti se potrivesti si tii !!!

 

;)

 

Dragul meu "dkmt", cetățean contemporan mie, prieten şi tovarăş de forum,

 

Cică de Craciun în 1989 i-am impuşcat pe soții Ceauşescu ca să vorbim liber, să ne exprimăm fără riscul de a fi intemnițați, amenințați, disociați, de nici o singură entitate represivă. Cică atunci, participând sau nu, născuți sau nu, indiferenți sau nu, noi toți am devenit eroi, martiri, soldați ai libertății, pentru patrie si țară. Cică prin sacrificiile noastre ca societate, popor, neam, prin sângele vărsat, am câstigat dreptul fundamental la liberă şi neconstrânsă exprimare. Cică revoluția noastră ne-a adus ca rezultat suprem inalienabilul, incontestabilul, incomensurabilul drept constituțional de a debita orice aberație, idee, principiu, fără riscul penalizării.

 

Tu exerciți acest drept. Evident!!!

 

Îl uzitezi ce-i adevarat mai rar, cu o cadență de aproximativ 3 postări pe an, dar fără de greş iți însuşeşti şi tu acest privilegiu. Foloseşti această platformă electronică pentru a enunța virtuos propria opinie, convingere, decizie. Cu riscul de a duce în derizoriu acest argument, demn de manuale în Teoria Generala a Drepturilor, datfiind faptul că purtăm acest dialog pe un forum dedicat prostituției, permite-mi ca in egală masură să imi insuşesc şi eu acest principiu, în spiritul echității, corectitudinii, dreptații.

 

Ca atare, exercizând acelaşi drept, de la care nici tu nu ai facut rabat invocând public o proprie concluzie, permite-mi rogu-te să declar la rându-mi:

 

Afirmațiile tale provoacă un disconfort în capătul proverbialului si propriului meu penis. Irită într-o maniera intrusivă, abuzivă, agasantă, derma scrotului meu. Perturbă într-un mod necontenit stilul, sensul, esteticul, părului meu pubian. Condiționează si declanşează o purgație laxativă a scaunului meu tranzitar. Nu în ultimul rând, provoacă o anomalie relaxantă a rectului meu, dar aceasta trăire este totuşi diminuată, insesizabilă, neglijabilă. Pe cale de consecința, urinez cu o frecvență sporită pe reflexele, concluziile, considerentele tale!!!

 

Sper ca aceste cuvinte, adresate cu sinceritate ție, să te găsească sănătos, voios, în depline facultăți mintale, tocmai pentru a beneficia de întreaga si nicidecum estropiata senzație de apreciere lingvistică, conceptuală, ideologică. Te salut, te respect, te parăsesc cu aceste ultime cuvinte:

 

Sămi suji tăt lindiku bah !!! ;)

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...