Sari la conținut

tanara 26 de ani - 0758782666


Postări Recomandate

Vizitator falcosul
Reputație: 0

am sunat, nu raspunde. daca pui si ca "raspund doar la telefon, nu si la mesaje", obtii ca cineva incearca sa ii faca o gluma de bun gust abonatului cu numarul ala

Link spre comentariu
Vizitator falcosul
Reputație: 0

Nope, treaba ii reala. Dar din partea mea este singura informatie.

@haroun, poti te rog sa detaliezi? de unde stii ca e pe bune?

Link spre comentariu

@falcosu: Tipa e pe bune si este binecunoscuta (si bine si si de mult, ani buni) aici pe forum. Este aceeasi care avea mai demult anuntul cu "daca esti in trecere prin Cluj". Cei care stiu despre cine-i vorba o vor recunoaste.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

eu atat pot spune ca spre BACIU trebuie sa iei,.......... :laugh2  :laugh2  :laugh2  :hihat

 

Nu prea, de fapt inspre stadionul CFR, si apoi inspre Panoramic.

 

 

@falcosu: Tipa e pe bune si este binecunoscuta (si bine si si de mult, ani buni) aici pe forum. Este aceeasi care avea mai demult anuntul cu "daca esti in trecere prin Cluj". Cei care stiu despre cine-i vorba o vor recunoaste.

 

haroun, cel care le stie pe toate (!!!), poate da niste detalii in plus.

De genu: tatuaje, cate, si in ce zone (cel puti unu' chiar este imposibil a nu fi remarcat), alte semne distinctive (gen semne de mama vizibile, alunite cum ar veni in limbaju' comun), etc.

Ca tot zice ca o cunoaste si fata e in business de ani buni.

Link spre comentariu

Alunite are, tatuaje nu. Si tu si sasa va ganditi la alta tipa.

De ce as fi obligat sa dau detalii? Am semnat ceva contract ca trebuie pe site-ul asta sa contrbui cu ceva? Lasa ca o fac acolo unde se merita. Aici se merita doar pt. curve si pt. pestele suprem.

Link spre comentariu

am fost, 100 fin.

 

este ok, face oral bun cu CIM si inghitire

 

sta in gruia pe langa panoramic

 

nu este foarte implicata dar nota maxima pentru fast fuck

 

am observat in hol ceva papuci marime mai mare...

 

are tatuaje , pierce, plinuta, fund mare si burta dar simpatica

Link spre comentariu

nu ai reusit sa ii faci o poza cv?

sau sa ii zici sa puna o poza ea

Nu vrea sa isi puna poze pentru ca"mai lucreaza si in alta parte" si " o recunoaste lumea"

 

e genul de fata care ar sta in in parc cu o bere si o tigara... 

 

 

si eu nu am incercat sa ii fac poze daca ea nu a vrut sa isi puna poze

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Fata e ceva genu' "soft punk gothic".

Freza undercut, peste care a "aplicat" o culoare punk, ceva intre rosu si movaliu.

Pierce in buza superioara, in stanga (parca?), dar un pierce destul de "agresiv", ca un fel de mini-pinten.

Tatuaje, in numar de 3, unele mai evidente (unu' chiar foarte evident, si intens colorat), iar unu care-l descoperi "ulterior" (IYKWIM), dar dupa ce l-ai descoperit imposibil sa nu-ti ramana imaginea pe retina.

Doua semne de mama evidente pe spate, de marimea unei alune reale.

Mici probleme cu dantura (canin stanga sus lipsa).

Foarte zambitoare si chiar cu un aspect facial placut privirii.

Isteata, deschisa la minte si cu un limbaj verbal, dar si non-verbal, de apreciat.

Sanii mari, inspre Xl, dar foarte lasati.

Fund mare si apetisant, dar nu gen "brazilianca", carnatia avand o textura flasca.

Da', din pacate are si burtica, cu o anvergura destul de proeminenta.

 

Partea de mai sus a fost intro, si in aceeasi masura o descriere reala a fetei (in special pentru haroun, care crede ca o stie, dar doar crede).

 

Am fost tentat sa o vizitez, avand curiozitatea sa vad o fata care accepta sa i se faca scato si uro.

Eram setat, inainte de vizita, sa fac stanga imprejur daca sesizez cea mai vaga urma de mizerie sau miros pestilential.

Nu a fost cazul.

Totul curat, civilizat, usoara dezordine, ca in locatia aia sta si traieste zi de zi (impreuna cu prietenul ei).

Presteaza cel mult pana la ora 17 / 18 (presupun ca atunci se intoarce prietenul de la job).

Nu am optat pentru nici un serviciu d-asta mai hard (nici uro. nici scato, nici pasiv, nici activ). Inca nu sunt chiar asa pervers.

Fata are o atitudine usor submisiva. Incearca sa iti faca pe plac, asa incat tot timpul te intreaba cum iti doresti a activa alaturi de ea. Si se conformeaza intr-u totul cerintelor.

Io zic ca se si implica, si nici intr-un caz nu as pune-o in categoria fast-fuck. Ba chiar din contra. Si simplu fapt ca umectarea ei naturala a fost din belsug, spune ceva.

Ah, da si inca ceva, care multora le va "aprinde beculetul", fata face CIM cu swallow, fara nici un fel de probleme, ba mai mult, as zice ca-i face placere chiar.

 

Una peste alta, mi-am satisfacut o curiozitate, de a vedea o fata cu servicii "extreme", dar eu bucurandu-ma de niste servicii normale, bine executate de catre ea.

De intrebat, nu am intrebat-o (chiar daca imi statea pe limba, inainte de plecare) daca chiar practica chestiile alea extreme, dar cert are clienti (nu stiu daca pentru acele servicii, sau pentru cele "usual"). Asta o spun cu certitudine, avand indicii clare si cuantificabile.

Link spre comentariu

Fata e ceva genu' "soft punk gothic".

Freza undercut, peste care a "aplicat" o culoare punk, ceva intre rosu si movaliu.

Pierce in buza superioara, in stanga (parca?), dar un pierce destul de "agresiv", ca un fel de mini-pinten.

Tatuaje, in numar de 3, unele mai evidente (unu' chiar foarte evident, si intens colorat), iar unu care-l descoperi "ulterior" (IYKWIM), dar dupa ce l-ai descoperit imposibil sa nu-ti ramana imaginea pe retina.

Doua semne de mama evidente pe spate, de marimea unei alune reale.

Mici probleme cu dantura (canin stanga sus lipsa).

Foarte zambitoare si chiar cu un aspect facial placut privirii.

Isteata, deschisa la minte si cu un limbaj verbal, dar si non-verbal, de apreciat.

Sanii mari, inspre Xl, dar foarte lasati.

Fund mare si apetisant, dar nu gen "brazilianca", carnatia avand o textura flasca.

Da', din pacate are si burtica, cu o anvergura destul de proeminenta.

 

Partea de mai sus a fost intro, si in aceeasi masura o descriere reala a fetei (in special pentru haroun, care crede ca o stie, dar doar crede).

 

Am fost tentat sa o vizitez, avand curiozitatea sa vad o fata care accepta sa i se faca scato si uro.

Eram setat, inainte de vizita, sa fac stanga imprejur daca sesizez cea mai vaga urma de mizerie sau miros pestilential.

Nu a fost cazul.

Totul curat, civilizat, usoara dezordine, ca in locatia aia sta si traieste zi de zi (impreuna cu prietenul ei).

Presteaza cel mult pana la ora 17 / 18 (presupun ca atunci se intoarce prietenul de la job).

Nu am optat pentru nici un serviciu d-asta mai hard (nici uro. nici scato, nici pasiv, nici activ). Inca nu sunt chiar asa pervers.

Fata are o atitudine usor submisiva. Incearca sa iti faca pe plac, asa incat tot timpul te intreaba cum iti doresti a activa alaturi de ea. Si se conformeaza intr-u totul cerintelor.

Io zic ca se si implica, si nici intr-un caz nu as pune-o in categoria fast-fuck. Ba chiar din contra. Si simplu fapt ca umectarea ei naturala a fost din belsug, spune ceva.

Ah, da si inca ceva, care multora le va "aprinde beculetul", fata face CIM cu swallow, fara nici un fel de probleme, ba mai mult, as zice ca-i face placere chiar.

 

Una peste alta, mi-am satisfacut o curiozitate, de a vedea o fata cu servicii "extreme", dar eu bucurandu-ma de niste servicii normale, bine executate de catre ea.

De intrebat, nu am intrebat-o (chiar daca imi statea pe limba, inainte de plecare) daca chiar practica chestiile alea extreme, dar cert are clienti (nu stiu daca pentru acele servicii, sau pentru cele "usual"). Asta o spun cu certitudine, avand indicii clare si cuantificabile.

Multumesc pentru adaugari, n-am avut eu rabdarea necesara pentru atatea detalii.

 

probabil implicarea vine si printr-un filtru personal al ei dar si de 'graba' mea.

 

pentru mine a fost un fast-fuck dar foarte bun si in 100 de lei meritat

 

eu am salvat-o in agenda pentru revenire 

 

spor la toate

Link spre comentariu

Si eu am fost la ea , mentinonez cele de sus ce au relatat colegi , eu am avut parte si de sex anal si uro , uro mai exact facut pipi la ea on gura pe sani ceva excitant , faceam pisu si in tinmpul ala ma si sugea, ca frumusete aici pot zice doar ca la fata e draguta fizicu e undeva inspre bbw, sper ca am fost explicit ! Pentru alti colegi care vrea sa o vizoteze!

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator altu2
Reputație: 0

Cine vrea sai vada fata adauga numarul in agenda si deschide watsahpu si vede poza ei !

 

Acuma ce-i drept, io care am vazut fata, pret de vreo 50 minute (o vizita), pot spune ca poza aia, poza un fel de-a spune, de pe WA, e o chestie ... usor artistica.

Si fara falsa modestie, chiar am ochi ... de vultur.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...